Skoči na vsebino

Stopničaste pnevmatike

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
avion
avion

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31

Pred časom smo kupili BMW X1. Meni se je od začetka zdel relativno glasen pri višjih hitrostih. Ker ga ne uporabljam dnevno, sem na to pozabil. Sedaj med prazniki, pa sem se ponovno vozill z njim. Ves čas sem imel občutek, kot da je nekje okno odprto, oziroma da ni dovolj zaprto. Sem preveril in vsa okna zaprta, vrata zaprta. 

Danes sem bil z drugim avtom pri vulkanizerju in mi je omenil, da so po opisu sodeč gume stopničaste. Gume so kor zimske Nokian, letnik 2017. 

Ker nisem bil s tem avtom, ni mogel takoj preverit. Naj bi se že na otip takoj videlo. Jaz sem ravnokar doma laično potipal, vendar nisem dobil občutka, da bi bilo kaj nenavadnega. Sem pa malo pobrskal in nekateri omenjajo, da je že ok, če gume samo zamenjaš. Sedaj pa nisem prepričan kako. ali levo desno ali sprednjo in zadnjo.

Ima kdo od vas kaj izkušenj s tem?

Najbolj zoprno bi mi bilo, da bi kupil nove zimske gume, ob tem da so imajo te še ogromno profila in da ne bi bilo nič bolje. 

Mnenja?

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 833
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

To sem imel jaz na picassoju ko sem ga kupil. Mislil sem da tulita ležaja zadaj, pa mi je pri servisu avto pregledal serviser in je rekel, da sta ležaja dobra in da so gume stopničaste. Gume se zvozil do konca in jih zamenjal, potem je bil pa mir.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti