Skoči na vsebino

Počitnice z letalom

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
65 odgovorov v temi
Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 52
  • Avtomobil: e70

Zdravo!

Precej predlogov že imam "na mizi", ampak, da vprašam še tu, ker že lep čas nisem kam letel :-) . Z družino bi šli nekam z letalom med krompirjevimi počitnicami, recimo konec oktobra-začetek novembra. Pa ne bi šel ravno kako "klasiko" kot Kanarci, Egipt, ipd. (že bili), časa max. 10 dni, budget max. 4-5k eur (amapk res max.).

Kam se najbolj splača iti za recimo tako malo časa, pa da še kaj vidiš in doživiš, ne bi ravno ležal ob bazenu v hotelu vse dni, pogoj pa je, da se gre nekam v tople kraje, še raje eksotične. Zaenkrat sem fiksiran samo datumsko, ne pa na kraj, tako da so vsi realni predlogi dobrodošli in bodo šli v razmislek :-) . Najbrž se bolj splača sam organizirati počitnice, kot pa plačati nek aranžma? Recimo sam rezerviram let, potem pa še hotel in ostalo? Zaenkrat smo hodili na samo že organizirane počitnice, kjer za vse poskrbi agencija, zdaj sta pa otroka že malo zrasla, pa bi poskusil še to varianto, ampak se mi seveda porajajo določene skrbi....   

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69 329
  • Avtomobil: E46 325i

Kuba? Še vsi, ki so bili tam, so jo pohvalili...

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 436
  • Avtomobil: E

Cancun Mexico. Tam imaš Xcaret, Xplor in še mnogo teh adrenalinsko pustolovskih parkiv. Definitivno vredno vsakega centa...
Jaz grem še sigurno enkrat tja.

Urejal DreamBMW, 04.05.2019, 12:05.

LP
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 602
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

https://www.pocenipo...o-zajtrk-543-e/

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 565
  • Avtomobil: /

Na Maldvih nimaš kaj delat, sploh z malimi otroci. Sem bil nekaj let nazaj, super lepo, voda lepa, za snorklat je..ampak to je pa tudi vse.

Sejšeli so kul, ampak predaleč za 10 dni. Priporočam kakšne karibe, da letiš 10-12h maksimalno. Dominikana je izjemno lepa, pa Cuba je recimo za potovanja super.

Urejal neicheq, 04.05.2019, 12:19.

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 409
  • Avtomobil: e34

Midva že zadnje dve leti kupujeva karte sama in airbnb. Ponavadi za ceno ene povprečne hotelske sobe dobiš konkretno stanovanje za celo familijo. Rezerviraš par mesecev prej. Ceneje pomojem kot familija že težko dobiš.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 190

Na Maldvih nimaš kaj delat, sploh z malimi otroci. Sem bil nekaj let nazaj, super lepo, voda lepa, za snorklat je..ampak to je pa tudi vse.

Sejšeli so kul, ampak predaleč za 10 dni. Priporočam kakšne karibe, da letiš 10-12h maksimalno. Dominikana je izjemno lepa, pa Cuba je recimo za potovanja super.

Za majhne otroke ni nikjer v resnici. Morajo bit vsaj 10-12 let da majo kaj od potovanja. Vse ostalo je bolj mucenje kot ne.

Maldivi bojo ok ce znajo otroci ze plavat s plavutkami in dobro snorklat. Drugac je razen da je toplo in varno in da ji problemov z raznimi prebavnimi tezavami nic posebnega. So pa ena od redkih eksotik kjer je res urejeno in varno, brez beracev, zeparjev in kaksnih problemov. Ni svoh za druzinski dopust, sam adrenalinsko pa ne bo.
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 101
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Definitivno Tajska.
Prikaži več možnosti

gade
gade

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 733
  • Avtomobil: Toyota

Kuba? Še vsi, ki so bili tam, so jo pohvalili...

Očitno ne poznaš veliko ljudi...

Sri Lanka  ... ok mogoče trenuto res odpade... :D Maroko zna biti poceni in zanimiv...

Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 964
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Meni tudi Kuba ni bila ne vem kaj.
Prikaži več možnosti

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 384
  • Avtomobil: Bicikl

Kuba je bila meni čisto OK. Samo 10 dni je premalo za Kubo.

Kaj pa Združeni Arabski Emirati ? 

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 597
  • Avtomobil: prdalica

Ne vem kako vi potujete po svetu ampak buget 5 jurjev za 4 osebe, eksotična lokacija in 9dni ne grejo skupaj. Pika

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69 329
  • Avtomobil: E46 325i

Ne vem kako vi potujete po svetu ampak buget 5 jurjev za 4 osebe, eksotična lokacija in 9dni ne grejo skupaj. Pika

Kenija za 10 dni gre skozi za 4 jurje + kar tam zapraviš.

http://www.intercont...itnice-v-afriki

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Terenc je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 964
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Zakaj ne...? Karte do Tajske npr so cca. 500€ po osebi. Hotel nekje ob morju - recimo Phuket- za 4osebe je od 170€ dalje(**), za 500 je ze luksuz, po vecini so zajtrki vkljuceni. Ostane se 2000€ za dnevne aktivnosti prevoze in vecerje. Kar pomeni 50€ na dan po osebi. Street food je ”zastonj” dol..., pa najboljsi nacin, da probas lokalno hrano.

Sicer jaz za 10 dni ne bi rinil tako dalec, ampak, da pa se...

Urejal dylan_dog, 05.05.2019, 17:50.

Prikaži več možnosti
    • berni in Terenc uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: LPP Urbana

Miami, hotel ob plazi, let iz Londona cca 1200, v ceni imas se rant-a-car :ok

Ni eksotika je pa ‘delec’

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 934
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Mi smo bili letos v Maroku. Pozitivno presenečen. Lahko imaš počitnice od obali ali pa delaš dnevne etape.

V ta budžet gre tudi Madeira recimo.

Če boš šel preko agencije za to dvoje poglej agencijo Oskar iz Kranja. Imajo pa tudi kup druge ponudbe.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • Terenc je všeč

Terenc
Terenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 52
  • Avtomobil: e70

Uf, hvala za vse odgovore!

Mogoče sem se malo nerodno izrazil, pod eksotiko sem pač mislil destinacije, ki jih ne ponujajo ravno na vsakem koraku (Kanarci, Egipt, Grčija, ....),lahko pa da bom na koncu končal ravno tam. Čez vikend sem si vzel malo časa in visel na Skyscannerju, Kiwi, Easyjet, Ryanair ipd. straneh, pa sem kar malce obupal, praktično ne najdem nič cenejših ponudb, ko vse skupaj seštejem, kot pa da zavijem h kolegici v turistično agencijo  :frown . Datum je pač tak kot je , denarja pa tudi več kot toliko ne dam.... 

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 070
  • Avtomobil: e91

za ta denar dobiš praktično celo azijo... 2k€ karte z ostalimi 2-3k si pa dol ko lord, sploh če si želiš kaj pogledati in ne boš 10 dni v resortu.

Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 057
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Za ta denar bi jaz šel na Madeiro, pa še nekaj ti ostane. Dovolj blizu da ne letiš 10 ur, vseeno pa dovolj daleč. Interesantna priroda, gozdi, visoki klifi, meni se zdi precej bolj interesantno kot Kanari.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 190

Odvisno koliko so otroci stari. Njim dol visi za ture in oglede. Naceloma sam tezijo. Jih pustis pri babicah, prisparas 50% ze v startu pa se vsi so srecni na koncu :-)
Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč