Skoči na vsebino

2008 Jaguar XF 2.7d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
104 odgovorov v temi
Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik
  • Sporočil: 81

Nimam nic proti Jaguarju, ampak pisati nekaj na pocez v smislu drugacnega razmisljanja v Evropi- sem ti napisal prodajne stevilke.
Pa se nekaj..., preoblecen Mondeo za dvojno ceno, za mene ne bo nikoli v ligi “hitlerckov”.
Pa enkrat Fordovi diesli, potem PSA...
Take poteze trg kaznuje. Jaguar je ekostika za entuziaste in nikoli ne bodo v prvi ligi.

Caki caki bmw f serije so bile znane po pokanju ketn ker so jih proizvajali kitajci pa je avto 50000€+ tko da tud bmw oz nemci niso vec prestiz kar so bli da nebomo o legendarni e60 ki sem mel 3 in ti lahko samo recem luknja brez dna:)

Ne sekiraj se. Tukaj pač če nimas bmw_ja nima smisla zivljenja. Še najboljša opcija bi bila če bi kupil forumskega z navito ceno ker so vsi top primerki z nič potrebnim vzdrževanjem, ker so vsi ironično vložili 10k eur v avto kateri nikoli ni rabil vložka ter so to naredili iz samega veselja do vožnje.
Takle mamo. Uživaj in vozi.

Sej se ne.. Sm mel 5 bmwjou in nebom reku da so najboljsi ali pa obratno sm bil zadovoljen ampak tud jaguar je blizu bmwja realno pa vw familijo prekosa v vseh pogledih :)
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 007
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Torej, bi se znal v kratkem zgoditi stratosfericni preboj Jaguarja na globalni ravni...
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 607

Men je jaguar kul. Sam obvezno xj. Novejsi modeli z v8 kompresorjem, stari pa v12. Krasne kante zame.
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 723
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Nimam nic proti Jaguarju, ampak pisati nekaj na pocez v smislu drugacnega razmisljanja v Evropi- sem ti napisal prodajne stevilke.
Pa se nekaj..., preoblecen Mondeo za dvojno ceno, za mene ne bo nikoli v ligi “hitlerckov”.
Pa enkrat Fordovi diesli, potem PSA...
Take poteze trg kaznuje. Jaguar je ekostika za entuziaste in nikoli ne bodo v prvi ligi

Veš, nekatere stvari se ne primerjajo čez prodajane številke. To bi lahko vedel......Oprosti, BMW je recimo v zadnjih desetih letih na nivoju Citroena...vsaj kar se zadovoljstvo strank in okvar tiče. Pa ga imam doma. Mercedes ima Renaultove dci motorje, Audi ima VW motorje, BMW je šel v skupen bencinski motor Vti z PSA, ki je verjetno eden najslabših bencinskih motorjev nasploh,....

Jaguar pa če nisi vedel, ni prodajal samo preoblečenega Mondea. Ki pa tudi roko na srce, ni bil slab avto. Zadnji stavek mi ni jasen; kdo je v prvi ligi? Samo ne mi o prodajnih številkah.....

Lej, ne komentiraj, če nisi imel "mačke doma". Ker tisto kar prebereš, je zelo relativno. Prepričanje pa še bolj.......Če si fan BMW, lepo..tudi jaz sem. Samo sem pa realen in znam pogledati tudi za čim drugim. In to tudi poizkusiti in to deliti.

Urejal Borut30, 23.05.2019, 19:01.

Prikaži več možnosti
    • soulfly, Cdriver in Aleksei uporabnikom je všeč to sporočilo

Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik

Veš, nekatere stvari se ne primerjajo čez prodajane številke. To bi lahko vedel......Oprosti, BMW je recimo v zadnjih desetih letih na nivoju Citroena...vsaj kar se zadovoljstvo strank in okvar tiče. Pa ga imam doma. Mercedes ima Renaultove dci motorje, Audi ima VW motorje, BMW je šel v skupen bencinski motor Vti z PSA, ki je verjetno eden najslabših bencinskih motorjev nasploh,....
Jaguar pa če nisi vedel, ni prodajal samo preoblečenega Mondea. Ki pa tudi roko na srce, ni bil slab avto. Zadnji stavek mi ni jasen; kdo je v prvi ligi? Samo ne mi o prodajnih številkah.....
Lej, ne komentiraj, če nisi imel "mačke doma". Ker tisto kar prebereš, je zelo relativno. Prepričanje pa še bolj.......Če si fan BMW, lepo..tudi jaz sem. Samo sem pa realen in znam pogledati tudi za čim drugim. In to tudi poizkusiti in to deliti.

Bravo za napisano.. Sem tud ljubitelj bmwja sem mel 3 e60, 2 e46 in eno e39 top avta ok e60 luknja brez dna ampak pustimo to.. Usen ne pljuvam cez bmwja... Pol mel sm dva mercedesa eklaso w211 in clsa w219 obadva tud vredu.. Zakaj nebi probal macke? Svet se vrti zgleda samo okoli nemcev, dobil sem obcutek ce ne vozis nemca si manj vreden.. Vrjam probal sem macko no si jo zdej lastim velik velik velik boljsa od kakega vw famili vagona voznja je elasticna na 20col platiscih notri je prostoren pocustis se varnega.. Ajaa sej je samo preoblecen mondeo, no za zdej top avto bomo vidl naprej... Ko ga mal oprem prilepim tudi kako fotko gor..
Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 224
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A lahko prosim pišeš malo bolj pravilno, ker tole je kar boleče brat.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 877
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Mah, to so mobitel typti, men se tut nrdi ;)

Prikaži več možnosti

Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik

Evo da se javim po prvem mesecu voznje z jaguarjem..sem pozitivno presenecen. Poraba na dolge 7-7.3l mestna 9l, za 207 konjev biturbo 1850kg,mislim da je to cist vredu. Mi pa gori luckanza abs dtc.. Kazalo je spredni levi senzor zamenjal sem komplet pesto z lezajem in senzor, lucka je ugasnila oz. Ugasa ob vsakem zagonu avta in prvih 10, 20m.. Potem pa zacne "ružit" spredaj in ko dosezem 30kmh se lucke prizgejo in "ruženje" preneha. Tester pokaze sedaj sprednji desni senzor. Ampak tester pa pokazebtudi hitrost na vseh senzorjih. Ma kdo idejo kaj bi bilo?
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 607

Pri men je racunalnik za abs/esp crknil pa je javljalo napake na abs. A ti dela abs?
Prikaži več možnosti

Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik

Pri men je racunalnik za abs/esp crknil pa je javljalo napake na abs. A ti dela abs?

gori oranzna lucka za bremze in dtc pol na ekranu pise abs fault in dsc fault. Je pa zanimljivo pred menjavo kolesnega lezaja z abs obrockom nisem mogel vkljucit dsc zdj pa na armaturi gori lucka. Mozno tud to abs enota nej bi bla menjana
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 917
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Nekdo je pisal, da, če imaš BMW E39, da imaš letno z njim stroškov od 2 pa do 5keur.... Mu lahko samo napišem, dobro jutroooo, ni to E60.... Pa še tam jih letno nimaš kje gor dat 5k....

Za redno vzdrževanje sigurno ne.... Ker pol ti more vsako leto odpovedet motor, da lahko daš gor 5keur..... Kar se E60 tiče seveda....

Motor in menjalnik za E39 530i recimo, dobiš za 2,2k eur.… Rabljen seveda.

Angleži pa, kaj se tiče Jaguarjev ki niso High Class in pa tudi ostali Angleži srednjega razreda so bolj ali manj pol izdelki. Enako velja za GM.....

Audi nima wv motorjev, za vseznalce se temu reče VAG Grupa….. OK.... Tako kot je pri francozih PSA Grupa…. itd….

Kaj se motorjev jaguarja tiče, 3.0 ok, pod 3.0 so pa pol izdeleki….

O mondeotih pa nebi zgubljal besed, Turška posla… Spodaj rjavijo po 5ih letih da ti mine..... Notranjost slabe izdelave in diesel motorji glasni, da se jih sliši že od daleč….

Pa ne pišem na pamet, the Mondeo jajc poservisiram kar veliko….

tudi kaj se bmw tiče, vsaj zadnja leta, vsi vemo, veliko polizdelkov…..

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 882
  • Avtomobil: 523i

Everybody We have a jag expert here
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti
    • penny3 je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 463
  • Avtomobil: LPP Urbana

moja francoska jajca kar delajo in delajo, tok tok :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 723
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Nekdo je pisal, da, če imaš BMW E39, da imaš letno z njim stroškov od 2 pa do 5keur.... Mu lahko samo napišem, dobro jutroooo, ni to E60.... Pa še tam jih letno nimaš kje gor dat 5k....

Za redno vzdrževanje sigurno ne.... Ker pol ti more vsako leto odpovedet motor, da lahko daš gor 5keur..... Kar se E60 tiče seveda....

Motor in menjalnik za E39 530i recimo, dobiš za 2,2k eur.… Rabljen seveda.

Angleži pa, kaj se tiče Jaguarjev ki niso High Class in pa tudi ostali Angleži srednjega razreda so bolj ali manj pol izdelki. Enako velja za GM.....

Audi nima wv motorjev, za vseznalce se temu reče VAG Grupa….. OK.... Tako kot je pri francozih PSA Grupa…. itd….

Kaj se motorjev jaguarja tiče, 3.0 ok, pod 3.0 so pa pol izdeleki….

O mondeotih pa nebi zgubljal besed, Turška posla… Spodaj rjavijo po 5ih letih da ti mine..... Notranjost slabe izdelave in diesel motorji glasni, da se jih sliši že od daleč….

Pa ne pišem na pamet, the Mondeo jajc poservisiram kar veliko….

tudi kaj se bmw tiče, vsaj zadnja leta, vsi vemo, veliko polizdelkov…..

In poanta tvojega posta? Človek je napisal, da mu gori lučka abs in se razpišeš o Jag-jih na dolgo in široko. Spet primerjava z e39. Ne mine posta in diskusije, da ne omenjamo e39. In na kratko, Mondeo je eden najbolj zahvalnih vozov na trgu, če smo glih odkriti. Če jih ti veliko poservisiraš, se malo vprašaj, koliko drugih vozil se tudi poservisira, ki jih pa ti "slučajno" ne daš.

Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 460
  • Avtomobil: /

Zadnji model mondeo dizel je sigurno med najtišjimi v razredu, vsaj kolikor sem spoznal avto od znanca. Motor je zelo tih, zvočna izolacija znotraj boljša kot v passatu. Kar se forda tiče imam njihov kombi 170ks dizel, pa je v kombiju tiho kot avtu.

Prikaži več možnosti

Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik

E39 e39 e39 od e60 pa bmwja nikjer en gm ga prekosa v nekaterih stvareh kaj sele kak jaguar al pa mondeo. Iskreno prej bi vozu novga mondeota k bmwja 520d z kitajsko ketnico
Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 569

Kak so pa kej Jaguarjevi 2.2 in 2.0 dizli? Novejši modeli- XE, XF

Urejal Natuzzi, 12.06.2019, 11:35.

Prikaži več možnosti

Aleksei
Aleksei
  • Uporabnik

Aja.. Pa to da je jaguar nizkorazredni avto to vem ga vozim in je res boljsi od vw itd. Ampak vw je visokorazredni ker je nemc zou tko je to.. Nerabim vec brat tega kolk je avto slab itd zanima me samo glede absa :) evo ena slikca na hitro :)

Pripete slike za predogled

• received_2015651971873364.jpeg
Prikaži več možnosti
    • alexvuk, timej98 in mapetpun uporabnikom je všeč to sporočilo

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 972
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Zunaj se tale stvar neverjetno dobro stara, izredno lep avto.

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 395
  • Avtomobil: BMW E39 ,BMW MMMMMMMM

Aja.. Pa to da je jaguar nizkorazredni avto to vem ga vozim in je res boljsi od vw itd. Ampak vw je visokorazredni ker je nemc zou tko je to.. Nerabim vec brat tega kolk je avto slab itd zanima me samo glede absa :) evo ena slikca na hitro :)

Lep :ok :ok   Kateri model inletnik je to,študiram, da bi menjal ko bo šel e 39 v pokoj :jok

Prikaži več možnosti