Skoči na vsebino

Platišča Z4 E85 3.0

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
logos
logos

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: BMW F10, BMW E85

Pozdravljeni, 

poznate morda koga, ki bi za bmw z4 e85 spoliral zunanji rob pri platiščih BBS Style 108? Poleg tega me zanima, če kdo ve za kakšne replike BBS M3 csl 18'. Hvala vam!

Urejal logos, 15.05.2019, 12:40.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 476
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Pozdravljeni, 

poznate morda koga, ki bi za bmw z4 e85 spoliral zunanji rob pri platiščih BBS Style 108? Poleg tega me zanima, če kdo ve za kakšne replike BBS M3 csl 18'. Hvala vam!

Moj nasvet, sam sem bil na istem na style 108, na koncu končal na crome izvedbi. Recimo če boš samo poliral rob, ne bo za dolgo (razen če boš ob vsakem stiku z vodo ali vlago sam poliral in pucal površino), če boš dal potem preko lak, bo sijaj izginil-ne bo isti look kot je bilo, pa še kak kamenček bo priletel v/na rob se oluščil bo lak in odpadel stran. S časom ti bo vse flekasto ratalo in look bo polomija.

Trajna rešitev za sijaj in good look ni drugege kot crom gor, to pa spet košta in se moraš vprašati če se boš podal v to.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti
    • logos in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

logos
logos

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: BMW F10, BMW E85

Moj nasvet, sam sem bil na istem na style 108, na koncu končal na crome izvedbi. Recimo če boš samo poliral rob, ne bo za dolgo (razen če boš ob vsakem stiku z vodo ali vlago sam poliral in pucal površino), če boš dal potem preko lak, bo sijaj izginil-ne bo isti look kot je bilo, pa še kak kamenček bo priletel v/na rob se oluščil bo lak in odpadel stran. S časom ti bo vse flekasto ratalo in look bo polomija.

Trajna rešitev za sijaj in good look ni drugege kot crom gor, to pa spet košta in se moraš vprašati če se boš podal v to.

Thx, agree! 

Urejal logos, 07.06.2019, 21:58.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.