Skoči na vsebino

K: Hišo v Ljubljani ali okolici

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
36 odgovorov v temi
boriZ
boriZ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791

Razumem torej hiso ali vecje stanovanje z atrijem do max 250k?
To je kr splosno, se kasne zelje(predel ljubljane, lega, starost, garaza/e, nadstropje, dvigalo, za obnovit/obbovljeno, kolk spalnic itd.) Ponudbo na nep.net ze poznad? Lahko na ZS

Ponudbo na nepremicnine.net, Bolhi in Salomonovem oglasniku poznam najbrž na pamet.  :ok2

V grobem: če je stanovanje višje, kot v 2. nad., mora imeti dvigalo. Obvezno atrij ali vsaj večji balkon. Urejeno parkiranje (torej npr. BS3 v 99% odpade, razen, če ima lastnik kje v bližini garažo). Lahko za obnovit (potem mora biti to razvidno tudi iz cene) ali v normalnem stanju. Minimalno 1 spalnica in 2 otroški sobi. Najbolj zaželen predel seveda Bežigrad, potem pa Vič, Sostro, Polje, Kodeljevo... je pa malo kje v LJ tak predel, kjer ne bi hotel biti (so pa  :ok2 ). Ni pa LJ pogoj. Najraje bi videl celo predmestje.

Dobiš ZS.

Hay!

... glede tega, da nimaš nekih zahtev, me zanima kaj je narobe z ponudbo na metu, kjer je kar nekaj hiš v okviru proračuna od Škofljice preko Ljubljane do Vrhnike...

lp

joda

Pa... marsikaj. Bil že na ogromno ogledih. Pogosto se zatakne že pri urejenosti papirjev. Druga stvar so potem težave s poplavami ali plazovi, ali pa kakšimi drugimi motečimi elementi (ki jih - mimogrede - vsi skrbno skrivajo), kot so npr. bodoča gradnja smetišča zraven hiše, ali pa dejstvo da bo čez pol leta mimo hiše tekla obvoznica.  :)  Eno sva že skoraj vzela, ampak se je zataknilo pri odnosu nep. agencija - lastnik, saj sta se na enem izmed zaključnih sestankov agent in lastnik skregala, kot posledica pa je bil dvig cene za 15k (komu na čast, ne vem, ampak to je bil za naju deal breaker).

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

...jedrska kot takšna ni nevarna, še bistveno bolj čista je...

Če odpelješ jedrske odpadke k sosedom je sigurno zelo čista, ja.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 608
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Če odpelješ jedrske odpadke k sosedom je sigurno zelo čista, ja.

...odpadki niso elektrarna ravno tako kot kuhinja ni enako kot vsi kuhinjski odpadki, če malo karikiram....in po mojem mnenju bi morali biti jedrski odpadki skladiščni globoko pod zemljo v starih zapuščenih rudnikih, tam 300+m globoko...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

V grobem: če je stanovanje višje, kot v 2. nad., mora imeti dvigalo. Obvezno atrij ali vsaj večji balkon. Urejeno parkiranje (torej npr. BS3 v 99% odpade, razen, če ima lastnik kje v bližini garažo). Lahko za obnovit (potem mora biti to razvidno tudi iz cene) ali v normalnem stanju. Minimalno 1 spalnica in 2 otroški sobi. Najbolj zaželen predel seveda Bežigrad, potem pa Vič, Sostro, Polje, Kodeljevo... je pa malo kje v LJ tak predel, kjer ne bi hotel biti (so pa  :ok2 ). Ni pa LJ pogoj. Najraje bi videl celo predmestje.

Dobiš ZS.

Pa... marsikaj. Bil že na ogromno ogledih. Pogosto se zatakne že pri urejenosti papirjev. Druga stvar so potem težave s poplavami ali plazovi, ali pa kakšimi drugimi motečimi elementi (ki jih - mimogrede - vsi skrbno skrivajo), kot so npr. bodoča gradnja smetišča zraven hiše, ali pa dejstvo da bo čez pol leta mimo hiše tekla obvoznica.  :)  Eno sva že skoraj vzela, ampak se je zataknilo pri odnosu nep. agencija - lastnik, saj sta se na enem izmed zaključnih sestankov agent in lastnik skregala, kot posledica pa je bil dvig cene za 15k (komu na čast, ne vem, ampak to je bil za naju deal breaker).

...to, da navajaš predmestje je zopet zelo širok pojem :)

... jaz z takšnimi kriteriji najdem najmanj 20 hiš :)

...raje povej kje ne želiš biti...verjetno takšna kot na Hradetskega 40 med Golovcem in Kodeljevem, ker je zraven cesta...

pa verjetno gledaš tudi dražje od 250k, saj se skoraj nobena ne proda po oglaševani ceni....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 368
  • Avtomobil: Bmw

Ena moja stranka je dala za cca 500m2 hiso na cca 1500m2 zemlje 250.000€, pustimo ob strani da jo je renoviral po svojem okusu (pa ni bila stara hiša) z že obstojeco lepo opremo, na dvoriscu lep velik nadstresek z kaminom ozr letno kuhinjo, ograjo okoli in okoli. Je pa v centru Radomelj. Sicer do ac ni prav blizu, pa vendar... za ta denar top shit.
Tako da se da dobit dobro nepremicnino za 250 jurjev. Sosed je tudi lani prodal hiso na 2000m2 za 230 kosov. In ceprav bo marskido rekel da so pri nas rovte, imam do ac 4-5 km, v lj pa vedno presekam cez crnuce na nemsko cesto. Na gorenjsko grem pa itak cez menges, do trgovine 2km, do sole 1km...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... saj se tudi skoraj v centru dobi za ta denar...

https://www.nepremic...a-hisa_6284543/

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... saj se tudi skoraj v centru dobi za ta denar...

https://www.nepremic...a-hisa_6284543/

lp

joda

To lokacijo lahko najboljše opišem z besedo "greznica". Vlaga, smrad, senca, ni prostora za parkiranje, skratka ni da ni. Sem imel tam nekaj časa prostore in se mi je želodec obračal vsakič ko sem šel tja. Je pa folk ki ga to ne moti, kolega je recimo za sosednjo bajto tam (samostojno) plačal pol milijona eur. Neobnovljeno, v porvotnem stanju! Ima ludih i posle rata, jaz pravim.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... glede na to, da se tu vozim skoraj vsak dan, je malo drugače kot si opisal, ampak jaz tam nebi živel iz drugih razlogov...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... glede na to, da se tu vozim skoraj vsak dan, je malo drugače kot si opisal, ampak jaz tam nebi živel iz drugih razlogov...

lp

joda

Ti se voziš skozi, jaz sem pa tam nekaj časa praktično živel  :ok Ko sem se jaz vozil skozi se mi tudi ni zdelo nič posebnega, potem ko sem tam začel ostajat več časa sem pa videl, zakaj se je bivši lastnik tiste nepremičnine odselil visoko v gore, na čist zrak. Na začetku ga nisem razumel, zdaj ga pa še kako!  :laugh

Je pa res da ni cela ulica taka ampak samo en del, no vseeno mislim da drugje ni prav dosti boljše. Ne rečem če bi tam dobil hišo napol zastonj, par 100.000 eur pa za greznico res nebi plačal, hvala lepa ;)

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... od žene žlahta je Cca 15 let nazaj imela slastičarno, mislim, da celo v isti hiši, tako, da malo vem kako je bilo tam včasih ...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Hay!

... od žene žlahta je Cca 15 let nazaj imela slastičarno, mislim, da celo v isti hiši, tako, da malo vem kako je bilo tam včasih ...

lp

joda

Slastičarno? Slaščičarno, si verjetno mislil  :ok Sicer pa ja, v slaščičarni je vedno dobro, ne glede na to kje je... sploh če si sladkosned  :laugh

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ja imaš prav, hvala za popravek... pišem sočasno še mail v Hrvašči, pa me mal jebejo prehodi :) sem tudi Hrvatom napisal dve besedi v Slovenščini...klinc, ko hitreje govorim kot pišem...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

boriZ
boriZ

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 791

Da ne bomo samo o slaščičarnah... še se kupuje  :-D

Prikaži več možnosti