Skoči na vsebino

Avtoklepar za kabria v LJ regiji?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 133

Pozdravljeni!

Iščem dobrega in zanesljivega kleparja z izkušnjami in ravnalno mizo v Osrednjeslovenski regiji.

Ne gre mi toliko za ugodno ceno, kot to da se drži dogovorov, obljub ter ROKOV in so njegovi izdelki kvalitetni.

Potrebujem za Bmw kabrioleta in mi niti slučajno ni vseeno kako bo popravljeno, saj bo šla zadeva po vsej verjetno na ravnalno mizo.

Hvala za vaše informacije!

LP!

B.

Prikaži več možnosti

pingu
pingu
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: BMW Z3

Si dobil kakega kleparja?

Tudi meni je pred dnevi nekdo na parkirišču butnil v prednjo havbo in bi jo bilo potrebno poklepat. Iščem old-school kleparja, ki še zna uporabljat kladivo. Ti novodobni bi morali spremenit naziv, ker kamorkoli sem klical, bi vsi samo zamenjali z novim kosom in pobarvali (~1500e). To znam pa tudi sam narest. Po moji oceni je dela za max. 1MD + nekaj barvanja. Ne iščem pa perfekcije. Informacije tule ali na PM. Hvala!!

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Dobil.

Pred dvema dnevoma je šel avto k njemu in se ga bo danes že lotil. Brez odlašanja in prelaganja, vse kot sva se dogovorila. Je pa mojster iz Domžal, Matej po imenu. Obvlada zadevo in ima svojo delavnico, ni to nek mazač, ki bi se kalil na mojem kabriu. :-D

Cenovno tudi ugoden kar sva se dogovorila. Z ostalimi kleparji karkoli sem se dogovarjal, nič ni veljalo (vsak teden me prelagali za teden ali več naprej), cene pa kot da bodo Swarovski kristali in ponekod diamanti po avtu (pa govorimo zgolj o kleparskih delih in da imam sestavne dele itak že jaz). :)

Pri omenjenem Mateju mi je všeč tudi to, da želi vse skupaj on sestaviti, da bo potem le še direktno za k ličarju in ne dovoli, da potem naknadno montiramo luči ter odbijače. (je imel že nekaj negativnih izkušenj in zato raje on vse skupaj pripravi, da ni potem kakšnega pregovarjanja in slabe volje).  :beer

Urejal Zelenc, 13.07.2019, 09:03.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 783
  • Avtomobil: prdalica

Zadnjega odstavka ne razumem najbolje. Kaj bo sestavil za licarja?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

V smislu, da sem mu rekel naj naredi le glavna kleparsska dela, medtem ko odbijače, luči in podobno bom sam montiral. Pa je rekel, da bo vse on, ali pa rajši niti ne začne z delom. Pač želi, da bo vse "u piko" in nobenega nesporazuma naknadno, ko gre zadeva k avtoličarju. :)

Urejal Zelenc, 13.07.2019, 09:42.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Moj kabrio kleparsko zaključen in odpeljan; vsi razmaki na karoseriji kot da je prišel pravkar iz tovarne. Zelo moram pohvalit mojstra iz Domžal.

Ker je večina kleparjev neresnih oz. se ne držijo dogovorov ter rokov, vam PRIPOROČAM poklicati tega mojstra in sicer: 070 247 940 (Matej Orehek). 

Pa srečno vožnjo vam želim, da vam bodo kleparji le rjo sanirali, ne pa razbitih kosov menjavali! :)

P.S. Cene se je mojster držal kot sva se dogovorila oz. je še kar nekaj dodatnih zadev poštimal kot je bilo prvotno mišljeno, za minimalno doplačilo.

Urejal Zelenc, 12.08.2019, 08:41.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 284
  • Avtomobil: bmw m3

sej noben klepar ne klepa ali gliha avta brez da bi use sestavil, prej potem in vmes se ene parkrat

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik

Dobre mojstre treba pohvalit in izpostavit, to je to! :)

Prikaži več možnosti
    • ŽigecBMW525 je všeč