Skoči na vsebino

P: 2005 E90 325iA LPG

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
23 odgovorov v temi
MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik
  • Sporočil: 10
  • Avtomobil: e90 325i

Znamka: BMW

Model: E90
Letnik 1. registracije: 7/2005
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2005
Barva vozila: Srebrna
Tip menjalnika: Avtomatik
Moč motorja: 2496 ccm, 160kW (218KM)
Kilometri: 197.500

Realnost kilometrov: naj bi bili realni, lastnik sem zadnjih 6 let oz od 70.000km.

Oprema vozila (seznam): obsežna... prosim glej oglas 

https://www.avto.net...play=<u>BMW</u> serija 3: 325i Aut.

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): DA (zadnji tehnični 3/2019 BP!)

Tehnične napake vozila: /

Vizualne napake vozila: /

Pretekla omembe vredna popravila: barvanje strehe in zadnjega stebrička zaradi razpok v laku

Moj opis vozila:

odlično ohranjen, redno servisiran, predelan na LPG. Prodam zaradi pomanjkanja prostora. menjave niso možne!

Cena: 6.400€

Kontakt: 040191518

Pripete slike za predogled

• IMG_0770.JPG
Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Vgrajen plinski sistem Zavoli EVO Pro, datum vgradnje 12/2015 pri 119.000km, priložena servisan knjiga.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 851

Torej bo pocasi za zamenjat uparjalnik na plinu kajne? Kako pa je bilo z menjavo olja v menjalniku?

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Plinski sistem deluje BP, zaenkrat nobene potrebe po menjanju uparjalnika. Zadnji redni servis pred 10.000km, narejen preventivni pregled celega sistema, nobene napake.

Olje v menjalniku je bilo menjano pri cca 120.000km.

Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Plinski sistem deluje BP, zaenkrat nobene potrebe po menjanju uparjalnika. Zadnji redni servis pred 10.000km, narejen preventivni pregled celega sistema, nobene napake.

Olje v menjalniku je bilo menjano pri cca 120.000km.

Uparjalnik je treba menjati po servisnem programu plinskega sistema, kar poglej si. To se ne caka da crkne.

Koliko pa popije olja avto?

Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Uparjalnik je treba menjati po servisnem programu plinskega sistema, kar poglej si. To se ne caka da crkne.

Kot sem omenil, plinski sistem deluje brezhibno in je redno servisirano tako kot mora biti. Ko bo kakšna komponenta za zamenjati zaradi slabšega delovanja ali zaradi preventive po servisnem programu, bo seveda zamenjana.

Avto pije olje kot je to v navadi za te mašine, je pa odvisno od načina vožnje. Pri meni se poraba olja (1L original BMW 5w-30) giblje povprečno med 3.000-4.000km.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 338
  • Avtomobil: Z4

Škoda ko ni Touring, ker bi me zadeva zeeelo zanimala. Kakorkoli, želim uspešno prodajo z dobrim izkupičkom! :)

Prikaži več možnosti
    • MSK 85 je všeč

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Škoda ko ni Touring, ker bi me zadeva zeeelo zanimala. Kakorkoli, želim uspešno prodajo z dobrim izkupičkom! :)

Če bi bil Touring, se nebi prodajal :-D

Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 682

ČE popije 1l na 4k je to kar ok, za ta motor..

Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

NOVA CENA: 5.900€

ogled možen v Kranju oz okolica Škofje Loke

Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Za vse, ki vas avto zanima, je v TOP stanju :woohoo , prodajam zaradi nakupa karavana in menjave NISO možne!!!

za več info in slike je spodaj link iz avto neta

https://www.avto.net...497&display=BMW serija 3: 325i Aut.

zadnja cena ob ogledu in ne po telefonu :ok

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Torej bo pocasi za zamenjat uparjalnik na plinu kajne? Kako pa je bilo z menjavo olja v menjalniku?

To so spet tebe nekaj nahecali,da ti lepo pulijo denar. Uparjalnika se kar ne menjuje preventivno in ne na 80.000km(to ni uparjalnik naredil pše nič) kot jih ima ta avto. Da bi moral menjati uparjalnike na toliko časa pa boljše da nimaš plina in ga temu serviserju vržeš v glavo. Ista fora kot ta ko je G1 menjeval nekemu znancu filter plina na 10.000km in še vse cevi okoli plina.

Zamenjaš ,ko je zanič.

Urejal blackberet, 07.06.2019, 08:26.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Zamenjaš ,ko je zanič.

Ja to si lahko privoscijo, bom rekel, malo grdo jebivetri. Tisti ki smo stalno na cesti, dostikrat vec kot 500 km od doma, pa mislim, da taka strategija ni ravno optimalna, ce se milo izrazim.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to si lahko privoscijo, bom rekel, malo grdo jebivetri. Tisti ki smo stalno na cesti, dostikrat vec kot 500 km od doma, pa mislim, da taka strategija ni ravno optimalna, ce se milo izrazim.

Ja in kaj boš ostal kje na cesti,če ti crkne uaprjalnik? Se boš pač pripeljal na bencin,domov in potem šel na servis drugi dan, čez 1 teden kadarkoli....

.

Ti ko menjaš vse po PSu boš menjal na 80.000km uparjalnik ali še manj ne vem na koliko imaš menjavo.

Jaz jebiveter pa imam po 300.000km še vedno delujoče uparjalnike,na vseh avtih niti še eden ni crknil ali bil potreben menjave. Lahko bo crknil čez 10.000km lahko bo zdržal še 200.000km ali pa bo mene prej pobralo preden se bo on stegnil.

Medtem ,ko si ti že 4x menjal uparjalnik sem se jaz čisto normalni vozil ti pa izgubljal čas(dneve) na servisih in pušnil 1200€(če predpostavimo da je menjava uparjalnika + delo 300€, pa verjetno v SLO še kaj več). To pomeni ,da si ti JEBIVETER ,ker ti dol maha za čas in €.

Urejal blackberet, 07.06.2019, 08:42.

Prikaži več možnosti
    • sash, peropapero in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja in kaj boš ostal kje na cesti,če ti crkne uaprjalnik? Se boš pač pripeljal na bencin,domov in potem šel na servis drugi dan, čez 1 teden kadarkoli....

.

Ti ko menjaš vse po PSu boš menjal na 80.000km uparjalnik ali še manj ne vem na koliko imaš menjavo.

Jaz jebiveter pa imam po 300.000km še vedno delujoče uparjalnike,na vseh avtih niti še eden ni crknil ali bil potreben menjave. Lahko bo crknil čez 10.000km lahko bo zdržal še 200.000km ali pa bo mene prej pobralo preden se bo on stegnil.

Medtem ,ko si ti že 4x menjal uparjalnik sem se jaz čisto normalni vozil ti pa izgubljal čas(dneve) na servisih in pušnil 1200€(če predpostavimo da je menjava uparjalnika + delo 300€, pa verjetno v SLO še kaj več). To pomeni ,da si ti JEBIVETER ,ker ti dol maha za čas in €.

No ne rabis kar takoj neki napadat. Tebe jaz nisem, ce si se pa kje prepoznal, je pa to tvoj problem ne moj.

Hotel sem samo reci, da jaz naceloma raje preventivno vzdrzujem stvari ne pa da cakam, da vse crkne.

Hotel sem tudi poudarili, da nekateri imamo avte za delo in posel, nekateri pa za od kafica do kafica ...

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

No ne rabis kar takoj neki napadat. Tebe jaz nisem, ce si se pa kje prepoznal, je pa to tvoj problem ne moj.

Hotel sem samo reci, da jaz naceloma raje preventivno vzdrzujem stvari ne pa da cakam, da vse crkne.

Hotel sem tudi poudarili, da nekateri imamo avte za delo in posel, nekateri pa za od kafica do kafica ...

Neki si zacel z jebivetri....

Nehaj panicariti z temi uparjalniki v prodajni temi in odganjati po.nepotrebnem.potencialne kupce.Turbino tudi menjujes preventivno na 100.000km ter avtomatske menjalnike tudi ane..

Urejal blackberet, 07.06.2019, 13:49.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Neki si zacel z jebivetri....

Nehaj panicariti z temi uparjalniki v prodajni temi in odganjati po.nepotrebnem.potencialne kupce.Turbino tudi menjujes preventivno na 100.000km ter avtomatske menjalnike tudi ane..

Glej pustiva to. Morda bi moral takoj napisati, da to pise v servisni knjizici od Plinexa, katero komponento se kdaj menja ... Iz tega sem jaz izhajal.

Prikaži več možnosti

MSK 85
MSK 85
  • Uporabnik

Nova cena 5.490€
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 461
  • Avtomobil: Bmw e61

Dober voz, uspešno prodajo! :mljask
Prikaži več možnosti

sun30
sun30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 682

Plin se dotaka tam kjer je normalno odprtina za bencin? Lepo narejeno, ne da luknajo odbijač ali še huje bok :)

Prikaži več možnosti