Skoči na vsebino

Audi A8 - bel dim

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
93 odgovorov v temi
dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 083
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Tud jaz nisem rojen z zlato žlico v goflji, zelo daleč od tega. V sedemki sem imel vgrajen plin ko sem jo kupil. Še isti mesec je letel ven, ker je bil zmontiran jeben plinex brez mazanja.

Motor je pa fasal zarad tega generalko. Zakaj bi uničil generalno obnovljen motor z tem jebenim plinexom? Pa bodite zdaj pametni tisti, ki ste bili pametni par postov višje, da vas berem. Generalka je stala čez 4k eur. ok!

Se vam zdi vgrajevat plin v V8 pa uničit motor pametno? Verjetno ne. Ne rečem, da se vgradi sistem za mazanjem ventilov, ok. Ampak ne, hvala.

Toliko koliko bi dal za plin in vzdrževanje naprave, se jaz lahko nekaj let vozim na benz z lahkoto.

Načeloma se plin hater zato, ker sem imel v življenju konkretno slabe izkušnje z plinom nasploh. Tudi življenjsko situacijo, ki me kr zmrazi ko za plin samo slišim.

V sedemki sem imel vgrajen jeben plinex, ki je bil vgrajen katastrofalno, za skozlat. Tudi tema obstaja o tem.

Urejal dragan klep, 15.09.2019, 10:23.

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 176
  • Avtomobil: 523i

To da si mel ti generalko zarad slabo instaliranega plina je tvoj problem. Si ze v osnovi slabo nabavil. Tut na dizlu se loh soba vscije pa kaj cmo zdej
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 870
  • Avtomobil: vse po malem

Tud jaz nisem rojen z zlato žlico v goflji, zelo daleč od tega. V sedemki sem imel vgrajen plin ko sem jo kupil. Še isti mesec je letel ven, ker je bil zmontiran jeben plinex brez mazanja.
Motor je pa fasal zarad tega generalko. Zakaj bi uničil generlano obnovljen motor z tem jebenim plinexom? Pa bodite zdaj pametni tisti, ki ste bili pametni par postov višje, da vas berem. Generalka je stala čez 4k eur. ok!

Bumbar si 3x.
1.ker si kupu avto z plinom
2.ker si metu ven plin
3.ker si zabil 4k€ za generalko
Moj kolega vedno pravi denarja se ne manjka.Manjka pamet!
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 083
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Bumbar si 3x.
1.ker si kupu avto z plinom
2.ker si metu ven plin
3.ker si zabil 4k€ za generalko
Moj kolega vedno pravi denarja se ne manjka.Manjka pamet!

Bumbar si ti generalno... Si pa upaš... Kdo si ti, da boš meni pisal, da sem bumbar? Me morda poznaš? Ne, še videl me nisi. Burek en.

Urejal dragan klep, 15.09.2019, 12:15.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 662

Vsak ma svoje veselje, glih to vam pravim.
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 712
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

https://www.avto.net...asp?id=14573737

Ta pa je neki malga prsparu z vgradnjo plina ;-)

Urejal jastreb, 15.09.2019, 15:57.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Ma vam povem,se je kar lepo vozit dnevno z V8 na plin z porabo dizla.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

mihouca
mihouca

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 692
  • Avtomobil: e39 528i / a8 4,2

Če moram šparat pri gorivu, da se lahko vozim z A8 V8, to pač avto ni zame. Preveliki škornji, brezveze.....vsaj zame osebno.

Spet se piše nekaj na pamet. Kdo je rekel da ni denarja za bencin. Zakaj bi plačeval nekaj ce mi ni treba. Avto je za vozit ne pa za bozat v garaži.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Spet se piše nekaj na pamet. Kdo je rekel da ni denarja za bencin. Zakaj bi plačeval nekaj ce mi ni treba. Avto je za vozit ne pa za bozat v garaži.

Ne se sekirati,ko slišijo za V8 pomislijo edino na porabo in kako so to za njih neizpolnjene sanje,pozabijo tudi da ti plačaš za cestnino,zavarovanje za 2 ali 3 leta kot stane njih ta strošek.Toliko o prevelikih škornjih itd.

Konec koncev je tvoj denar in ti ga noben od tukaj ne daje avto pa prav tako in lahko z njim delaš karhočeš.

Urejal blackberet, 15.09.2019, 17:32.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 544
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Ne se sekirati,ko slišijo za V8 pomislijo edino na porabo in kako so to za njih neizpolnjene sanje,pozabijo tudi da ti plačaš za cestnino,zavarovanje za 2 ali 3 leta kot stane njih ta strošek.Toliko o prevelikih škornjih itd.
Konec koncev je tvoj denar in ti ga noben od tukaj ne daje avto pa prav tako in lahko z njim delaš karhočeš.

Podal sem svoje osebno mnenje za sebe o prevelikoh škornjih. Kaj drugi počnejo, mi je vseeno.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 753
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Motor je pa fasal zarad tega generalko. Zakaj bi uničil generalno obnovljen motor z tem jebenim plinexom? Pa bodite zdaj pametni tisti, ki ste bili pametni par postov višje, da vas berem. Generalka je stala čez 4k eur. ok!

Se vam zdi vgrajevat plin v V8 pa uničit motor pametno? Verjetno ne. Ne rečem, da se vgradi sistem za mazanjem ventilov, ok. Ampak ne, hvala.

Toliko koliko bi dal za plin in vzdrževanje naprave, se jaz lahko nekaj let vozim na benz z lahkoto.

Načeloma se plin hater zato, ker sem imel v življenju konkretno slabe izkušnje z plinom nasploh. Tudi življenjsko situacijo, ki me kr zmrazi ko za plin samo slišim.

V sedemki sem imel vgrajen jeben plinex, ki je bil vgrajen katastrofalno, za skozlat. Tudi tema obstaja o tem.

Uničenje motorja nima veze z mazanjem ventilov, pač pa samo in izključno z napačno nastavitvijo in šalabajzarsko vgradnjo, kar je pri Plinexu standard.

Si sam delal generalno, ali si porihtanega že kupil?

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Mene zanima kaj se predstavlja kot generalna(ker to je čuden pojem katerega si vsak predstavlja drugače). Kaj je bilo menjano koliko od 4000€ je bilo materiala in koliko od tega dela? Domnevam ,da več kakor dajanje glav dol ni bilo.

Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 134
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

LOL, človek piše v drugi temi kak je bil 22 dni na Havajih, tu pa debatirate da ima "prevelike škornje" ker se vozi na plin :-)

Prikaži več možnosti
    • Jerry, m4tj4z, blackberet in 3 ostalim je všeč

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 649

vsak bi se vozil z V8, čeprav je na plin, samo plačeval ne bi nobeden.
Prikaži več možnosti