Skoči na vsebino

Naknadni podpis pogodbe, da ali ne?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
152 odgovorov v temi
LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 306
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

če nekdo nekaj zajebe naj to plača, ni to moj problem... 

:clap

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 143
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ok si sedaj raztolmacil zakaj si to vprasal. Sorry ampak meni na kraj pameti to ne bi padlo kar sedaj pocnes ti, ampak ja, ko delas z ljudmi res vidis cesa so vse ljudje sposobni.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, bedolin in Fleko uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 696

Jap tocno tako, obrocno odplacevanje je samo bonus, ki se ga lahko dogovoris. Ce ne podpises moras placat vse naenkrat. Banka ti ne bo trgala z racuna ce ni trajnik podpisan, to je res, ampak dolzan si se vedno placat kupnino v enkratnem znesku.
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 166
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Preberi čist na koncu: Blago je last xxx do dokončnega plačila. ;) 

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to sicer napisejo, ampak ne drzi :-) v last preide ko je izroceno kupcu, to je ze bilo. Zdej mora kupec sam se placat pa je zadeva zakljucena. Ce ne placa bodo pac vlozilo tozbo pa zadevo dobili placano cez 3 leta z obrestmi in stroski. Takih kejsov je polno. Zakaj mislite da je sodnija zabasana?
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 624
  • Avtomobil: /

Tudi ce ti zaradi tega ne bi blo treba placat, bi tvoj pralni stroj placal dostavnik.

In ta dostavnik ima verjetno tudi doma otroke, ki rabijo futr in obleke.

In bi moral zaradi takih pizdunov kot si ti, vzeti 24-mesecni kredit, da odplaca napako.

Ce bi bil jaz ta dostavnik, bi vzel 2 24-mesecna kredita. Prvega za odplacilo pralnega stroja, drugega pa za placilo nekoga, ki bi ti polomil kolena.

Fak me razpizdijo taki ...
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 166
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Ja to sicer napisejo, ampak ne drzi :-) v last preide ko je izroceno kupcu, to je ze bilo. Zdej mora kupec sam se placat pa je zadeva zakljucena. Ce ne placa bodo pac vlozilo tozbo pa zadevo dobili placano cez 3 leta z obrestmi in stroski. Takih kejsov je polno. Zakaj mislite da je sodnija zabasana?

Ni ravno tako. Problem je ker je plačal prvi obrok in s tem potrdil medsebojno razmerje. Res je, da postopki trajajo a zagotovo on nima šans , da bi na koncu šel iz zgodbe brez plačila.

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 971
  • Avtomobil: traktor

Pravi pogrom...in popolnoma zasluženo.

Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

@leo ti si... da ne rečem kaj, pametuje, a nimaš blage veze.... če nekdo nekaj zajebe naj to plača, ni to moj problem... če sem jaz kdaj kaj naredil narobe sem moral to JAZ plačati, ne nekdo drug.... 

To, da je poštar zajebal in ti ni dal za podpisati pogodbe, nima veze z dejstvom, da ti nisi plačal kupljenega blaga. Gre za dve nepovezani zadevi. Če se čutiš ogoljufanega oz. oškodovanega, lahko kvečjemu tožiš poštarja (je sicer že na daleč jasno kakšen bi bil razplet).

So ti že napisali kaj se bo zgodilo. Brez kreditne pogodbe izdelek ne bo plačan in trgovina bo zahtevala plačilo celotnega zneska ali vračilo izdelka. Če izdelka ne boš vrnil in ne boš želel plačati, te bodo tožili in poleg cene izdelka boš plačal še stroške izvršbe.

tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Da vas se malo pogrejem, folka ki to dela nacrtno je kar nekaj. Vzamejo vse zivo na obroke, placajo prvega, pol pa stvari prodajo in mrknejo. Moj rekorder je v 3 mesecih nabral za 125.000 eur obveznosti in spizdil...
Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 855
  • Avtomobil: F82 ACS

Boga tvoja baba. Ti pa, da to sploh pomisliš, si zame gnoj od gnoja. Dostavna služba zajebala ja, a pa veš, da tega onemu zaposlenemu, ki je zafrknil in ki dela za minimalca, ne bodo odpisali in bo on plačeval tvoje obroke. Kako lahko nekateri sploh zaspite z mirno vestjo??? Takšne stvari ločijo človeka od opic. Mislim.. 

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 510
  • Avtomobil: E39 525i

Nacionalni šport zgleda... Pa joda kapetan :)
Prikaži več možnosti

mali
mali

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 464
  • Avtomobil: E46 320d 100kW, E30 316

Živ

@joda, sorry, ma sedaj si me pa razočaral.

Do danes sem te imel za poštenjaka. S tem pa, .... dej zbriš temo. :confused

Lp

:confused...:besen...:zmeden... :goodidea...:serviser...:gogo...:avto

Vse se da, če človek hoče!!
Prikaži več možnosti
    • Blazbmw in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

Da vas se malo pogrejem, folka ki to dela nacrtno je kar nekaj. Vzamejo vse zivo na obroke, placajo prvega, pol pa stvari prodajo in mrknejo. Moj rekorder je v 3 mesecih nabral za 125.000 eur obveznosti in spizdil...

Za take bi moral odpret portal pizduni.gov.si, kjer bi bila imena in davčne vseh teh pizdunov, pa povezava prek APIja do vseh štacun/CMS sistemov, da niti naročila ne morš oddat, razen s 100% avansom :).

Prikaži več možnosti
    • Milan P in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 339

Vcasih,15let nazaj je v poslu veljala beseda, oz stisk roke in se je slo na medsebojno zaupanje. Dandanes pa zal tega ni vec, se pogodba zgleda da ni dovol, zalostno kam gre ta svet vsak samo se za svojo korist in kako bo drugega oskodoval da bo sam prihranil 200€
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 608
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Pic ti si navaden imbecil, sorry.... obnašate se kot svetniki, ko pa človek bere vaše pošte skozi leta pa samo kako bi kje bi kako prišli bolje skozi z takšnimi ali drugačnimi zadevami.... ob prevzemu se je distavljalca vprašali, kaj in kje je potrebno podpisati, ker je bilo tako rečeno ob naročilu blaga in, da je potrebna tudi identifikacija z osebnim dokumentom.. in če dostavlja leč reče, da je vse Ok, ni moj problem, če je butl.... žal je takšnih preveč pri nas na vseh področjih dela, zato pa smo tam kjer smo, ljudje delajo svari za katere niso usposobljeni in nimajo pojma, čeprav oni mislijo da do super duper...

... sem govoril s spletno trgovino in so prosili, če lahko podpišemo, da nebi imeli oni težav.... in kot pravijo ni to prvič... ali jim pozabijo dostaviti podpisane pogodbe, ali se izgubijo kje v kombiju in se najdejo kasneje, ali pa v redkih primerih sploh ne dajo v podpis... delajo po najmanjši liniji odpira... in na vprašanje zakaj jih ne zamenjajo... z prejšnjimi je bila podobna težava....

...tako, da sem se zmenil s spletno trgovino naj pokličejo dan prej, da bomo takrat doma ob tisti uri in da jim z veseljem podpišemo, da ne bodo imeli težav...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik

Majster, ne ti meni imbecil.

Ti se meni gabiš (pa sem do zdaj bil tiho, ker mi je bilo nerodno v tvojem imenu, zdaj pa si mi dvignil pokrovko) od takrat, ko si od mene nekaj kupil, pa si mi osebno v faco in brez sramu povedal, da pobiraš robo na podarimo.si in jo preprodajaš na bolhi. Si pozabil na to verjetno, a?

XYZ od človeka si, če te še kdaj srečam (upam, da nikoli) ti to povem v faco, takrat sem se pa samo nasmehnil in si mislil svoje.

Ne trudi se odgovarjat, si blokiran.

Urejal PIC, 27.05.2019, 12:57.

Prikaži več možnosti
    • sharkEr in _peters_ uporabnikom je všeč to sporočilo

g30540xd
g30540xd
  • Uporabnik
  • Sporočil: 105
  • Avtomobil: G30540XD

Ti se meni gabiš (pa sem do zdaj bil tiho, ker mi je bilo nerodno v tvojem imenu, zdaj pa si mi dvignil pokrovko) od takrat, ko si od mene nekaj kupil, pa si mi osebno v faco in brez sramu povedal, da pobiraš robo na podarimo.si in jo preprodajaš na bolhi. Si pozabil na to verjetno, a?

XYZ od človeka si, če te še kdaj srečam (upam, da nikoli) ti to povem v faco, takrat sem se pa samo nasmehnil in si mislil svoje.

:eek2   :eek2  :izbuljeneoci  :izbuljeneoci

Prikaži več možnosti
    • zlatajama in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 146
  • Avtomobil: kwatro

Pa ful je pričakoval odgovore od pravnikov ala Leon da je sedaj zadel Jack pot ,nič kriv nič dužan ...hahaha

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 608
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Gnida od človeka si, če te še kdaj srečam ti to povem v faco, takrat sem se pa samo nasmehnil in si mislil svoje.

... poleg tega, da si imbecil, prevarant, še lažeš na veliko, DA TE NI SRAM!!!! .... dejansko si gnida TI!!!

.... midva sva se srečala natanko DVAKRAT, prvič mislim, da je od tega vsaj 10 let, ko si bil podnajemnik na Viču... ko si mi za hči prodal pokvarjen DVD, kljub zagotovilu na moje vprašanje, če dela, da je brezhiben in drugič, ko si ga z težko muko vzel nazaj in z tresočo roko in neprijaznim vedenjem vrnil kupnino... tega do sedaj nisem nikoli omenjal, kljub tvojim postom in vedenju na forumu ali do mene ali do drugih, sedaj si pa sam prosil za to....

... In nikoli nisem pobiral robe na podarim.si, kaj robe nič nikoli nisem tam pobral, kvečjemu pred par leti sem tam podaril pohištvo in belo tehniko, ki so jo razgrabili še isti dan, kaj šele, bi sploh pomisli na to, da bi tam iskal robo in jo potem prodajal na bolhi....

Nimam pojma z kom in z kakšnimi ljudmi si ti vse preprodaja zadeve, da ti je to kdo omenil, jaz zagotovo to nisem bil, me pa veseli, da je končno prišli na dan, kdo je ta oseba, ki že več let trosi laži in blati moje ime... mi je par let nazaj določen forumaš povedal natančno to kar sedaj ti omenjaš, ker je rekel, da se to govori okoli in sva od takrat več let bolj na distanci... sedaj vem zaradi katere gnide in, da on ni nič kriv, razen, da je naivno nasedel, da ne rečem spet komu...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti