Skoči na vsebino

Naknadni podpis pogodbe, da ali ne?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
152 odgovorov v temi
iessovšek
iessovšek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 461
  • Avtomobil: 545i 6gang, Cayenne S

Ta debata spada v temo "Ali me je sram, da zivim v Sloveniji?"

Ne, odpri novo "Mene kot Slovenca je sram za njega" :-D :-D

Prikaži več možnosti
    • timej98 in gepl uporabnikom je všeč to sporočilo

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 650
  • Avtomobil: /

Hay!

... poleg tega, da si imbecil, prevarant, še lažeš na veliko, DA TE NI SRAM!!!! .... dejansko si gnida TI!!!

.... midva sva se srečala natanko DVAKRAT, prvič mislim, da je od tega vsaj 10 let, ko si bil podnajemnik na Viču... ko si mi za hči prodal pokvarjen DVD, kljub zagotovilu na moje vprašanje, če dela, da je brezhiben in drugič, ko si ga z težko muko vzel nazaj in z tresočo roko in neprijaznim vedenjem vrnil kupnino... tega do sedaj nisem nikoli omenjal, kljub tvojim postom in vedenju na forumu ali do mene ali do drugih, sedaj si pa sam prosil za to....

... In nikoli nisem pobiral robe na podarim.si, kaj robe nič nikoli nisem tam pobral, kvečjemu pred par leti sem tam podaril pohištvo in belo tehniko, ki so jo razgrabili še isti dan, kaj šele, bi sploh pomisli na to, da bi tam iskal robo in jo potem prodajal na bolhi....

Nimam pojma z kom in z kakšnimi ljudmi si ti vse preprodaja zadeve, da ti je to kdo omenil, jaz zagotovo to nisem bil, me pa veseli, da je končno prišli na dan, kdo je ta oseba, ki že več let trosi laži in blati moje ime... mi je par let nazaj določen forumaš povedal natančno to kar sedaj ti omenjaš, ker je rekel, da se to govori okoli in sva od takrat več let bolj na distanci... sedaj vem zaradi katere gnide in, da on ni nič kriv, razen, da je naivno nasedel, da ne rečem spet komu...

lp

joda

Sem te moral odblokirat.

Pričakovan napad.

1. Kak DVD LOL? Še nikoli nisem dobil nazaj nič, ker bi se pogreznil od sramote, da bi se blamiral za drobiž.

2. Jaz sem tebe videl samo enkrat, še to je bilo preveč.

3. Glede podarimo.si nisem povedal živi duši ..do danes, tako da išči drugje krivca.

Ampak razumem tvojo taktiko, da se braniš s klasičnim napad je najboljša obramba.

Dajmo se zmenit, da ostanemo ločeni in brez stika, škoda živcev in življenja. Srečno!

P.S.: temo sem prijavil za izbris.

LP

Urejal PIC, 27.05.2019, 13:27.

Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 143
  • Avtomobil: F31

meni se je enkrat zgodilo da so mi iz neke spletne trgovine dvakrat poslali neko gorenje pečico ( nekih 500€ vrednosti )... v zamiku enega tedna je pač prišla še ena... kličem trgovino in ne vejo nič... preverijo na gorenje oni spet ne vejo nič... jim rečem naj pridejo iskat, so bili vsi začudeni zakaj je ne kar obdržim  :laugh

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 273
  • Avtomobil: BMW

Hay!

... ne vem kako bi drugače naslovil temo, gre se pa za napako pošte.

Da povzamem.

V spletni trgovini smo naročili tehnični izdelek na xy obrokov, ki ga za to trgovino opravlja podjetje xyz.

Ob naročilu so mi sporočili, da ob dostavi/prevzemu je potrebno imeti pri sebi osebni dokument kreditojemalca in, da je potrebno podpisati še ene dokumente, da se izdelek lahko prevzame. Vse fer in OK.

Pri dostavi je podjetje, ki vrši dostavo, pomagalo vnesti izdelek v stanovanje in pri vprašanju, če potrebujejo osebni dokument naročnika in še kakšen podpis razen prevzemne listine so odgovorili, da ne in odšli.

V petek pa me kličejo iz tega dostavnega podjetja kdaj smo doma, da je potrebno podpisati kreditno pogodbo ker smo prejeli paket od podjetja, ki vrši spletno prodajo.

Kličem trgovino in pravijo, da to verjetno zahteva podjetje, ki za njih vrši kreditno poslovanje in ne oni.
Kličem to podjetje in pravijo, da bi bilo to potrebno podpisati-kreditno pogodbo namreč in da je dostavno podjetje naredili veliko napako, saj nebi smelo izročiti izdelka brez podpisa pogodbe.

Sedaj pa mene zanima a se pravno formalno lahko zavrne podpis te pogodbe naknadno, brez posledic ali ne.

lp

joda

ZDRAV RAZUM? Ga imaš kaj? Verjetno ne ,če sprašuješ tako neumnost! :napaka

Prikaži več možnosti
    • veloce je všeč

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 972
  • Avtomobil: prdalica

Če so novi BMW avtomobili prav boring in predvidljivi, vsaj zanimivih tem uporabnikov ne zmanjka. Ni se za bati prihodnosti foruma :-D

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • gerchy, Nixxon, andy in 9 ostalim je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 747
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Sem te moral odblokirat.

Pričakovan napad.

1. Kak DVD LOL? Še nikoli nisem dobil nazaj nič, ker bi se pogreznil od sramote, da bi se blamiral za drobiž.
2. Jaz sem tebe videl samo enkrat, še to je bilo preveč.
3. Glede podarimo.si nisem povedal živi duši ..do danes, tako da išči drugje krivca.

Ampak razumem tvojo taktiko, da se braniš s klasičnim napad je najboljša obramba.

Dajmo se zmenit, da ostanemo ločeni in brez stika, škoda živcev in življenja. Srečno!

LP

https://www.bmwslo.c...lniške-odpreme/

rommano vrnil tebi, ti prodal meni in potem vzel nazaj...

... imaš prav, škoda živcev...in nikoli nisi dobil nič nazaj, ker bi se pogreznil v zemljo od sramu...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 922

A DVD je bil kupljen na obroke? :laugh

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 988
  • Avtomobil: F11 530da

Vtipkaj JODA5 in poslji na 1919

Resnicno upam da ti bo stroj ali karkoli si ze “kupil” crkne en mesec po izteku garancije!
:ok
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 869

A k dobim racun v gostilni lohk tut ustanm pa grem vn, ceprou nism placu? Sej sm dubu racun za to kar sm jedu? :-D

O to se tudi da. Ce gre Joda v tej isti gostilni srat, ne placa nic. Saj jim je dal nazaj kar je dobil. Kaj tle ni jasno?

:metalc  :napaka

Skratka danes smo dosegli nov dno. Sramota. Ravno zaradi neplacil delajo samomore posteni ljudje in ekonomija propada. In zato moras podpisati 100 stvari ker je toliko nategunov. Sramota!

Urejal _peters_, 27.05.2019, 14:37.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 372
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

Vtipkaj JODA5 in poslji na 1919

Resnicno upam da ti bo stroj ali karkoli si ze “kupil” crkne en mesec po izteku garancije!

:rofl

Drgač pa, joda, zaklal si se k si šel sploh spraševat take kozlarije tle na forumu...kaj si pa pričakoval? čestitke za domiselnost? 

Urejal QPE, 27.05.2019, 14:45.

Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 605
  • Avtomobil: --------:)

Valda je iskal alternativo kako ne plact..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 997
  • Avtomobil: traktor

Valda je iskal alternativo kako ne plact..

Javno na forumu...ne ga srat? 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ma ja saj vidim, da je na forumu en kup bolj papeški od papeža, potem pa skozi leta vidiš, da se cenkajo za 10€ pri nakupu rabljene vinjete, da ne rečem še kaj hujšega....

... mi smo vse naredili v najboljši veri pri nakupu, še sliko bančne kartice poslali podjetju za preverjanje, da nebi tako kot eni, ki podajajo Št. kartic od drugih oseb z namenom prevare....

... dejstvo je, če je nekdo nekaj zajebal naj potem to tudi plača... tudi mi smo par let plačevali previsok davek, ker je nesposoben referent narobe preračuna... in ko smo potem rekli na davčni naj nam to upoštevajo za tekoče leto in za naprej je bil pa odgovor v smislu prst v...... pa globoko dihaj, kar je bilo plačano je plačano za naprej pa po novem obračunu brez upoštevani preplačil....

...me zanima, če v HN kdo dobi izdelek brez, da bi ga plačal ali podpisal papirje o obročnem plačevanju z vsemi predloženimi dokumenti?.... tisti, ki bi to naredil bi verjetno isti dan letel iz službe in moral iz svojega žepa plačati izdelek, ki ga je izročil brez plačila/podpisa.... ti v "naši" dostavni službi bodo pa še naprej nesposobno brez posledic opravljali svoje, milo rečeno, (ne)delo...

lp

joda

Urejal joda, 27.05.2019, 15:22.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

To je pa tako,ker mislijo,da se vedno zivijo in kot so bili navajeni se pod Titejem,da je za njih vse zastonj.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Milan P je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

če nekdo nekaj zajebe naj to plača, ni to moj problem...

SRAM TE BILO! bi rekel tovaris Tito.
V prejsnem.rezimu vas niso nic ucili o.postenosti in o tem da se dobro z dobrim vraca?

Kot vidim so mnogi izmed soforumasov posteni. Jaz osebno sem ze kar nekajkrat resil/opozoril na napako katera bi nastala v skodo nasprotne strani in v dobro mene. Od malega denarja v trgovinah do denarja za veckratnik tvojih pralnih strojev in ostale navlake.
Prav tako so tudi drugi ze resili mene.

Kar sejes to zanjes!

Urejal blackberet, 27.05.2019, 15:22.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 411

Joda, a ti sploh prebereš kaj pišeš?
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ti si tudi pameten in pošten, da se kar kadi... niti me ne poznaš in trosiš bedarije.... meni se skoraj vsak teden dogaja, da mi kaj pozabijo ali premalo računajo in jih vedno opozorim na to, v dotičnem primeru pa se gre za šalabajzerstvo in nesramen odnos dostavne službe, katera je bila ob dostavi povprašana o nujnosti podpisa in indetifikacije, pa so to odbili, kasneje po kakšnih 10-ih dneh, pa se neprimerno obnašali, ko sprevodu, da so zaj....

... in kot sem rekel zaradi trgovine in finančne firme, ki sta bile ob naročilu in odobritvi prijazne in fer, ter, da trgovina nebi imela težav so se papirji danes podpisali

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 300

Hay!

... ma ja saj vidim, da je na forumu en kup bolj papeški od papeža, potem pa skozi leta vidiš, da se cenkajo za 10€ pri nakupu rabljene vinjete, da ne rečem še kaj hujšega....

... mi smo vse naredili v najboljši veri pri nakupu, še sliko bančne kartice poslali podjetju za preverjanje, da nebi tako kot eni, ki podajajo Št. kartic od drugih oseb z namenom prevare....

... dejstvo je, če je nekdo nekaj zajebal naj potem to tudi plača... tudi mi smo par let plačevali previsok davek, ker je nesposoben referent narobe preračuna... in ko smo potem rekli na davčni naj nam to upoštevajo za tekoče leto in za naprej je bil pa odgovor v smislu prst v...... pa globoko dihaj, kar je bilo plačano je plačano za naprej pa po novem obračunu brez upoštevani preplačil....

...me zanima, če v HN kdo dobi izdelek brez, da bi ga plačal ali podpisal papirje o obročnem plačevanju z vsemi predloženimi dokumenti?.... tisti, ki bi to naredil bi verjetno isti dan letel iz službe in moral iz svojega žepa plačati izdelek, ki ga je izročil brez plačila/podpisa.... ti v "naši" dostavni službi bodo pa še naprej nesposobno brez posledic opravljali svoje, milo rečeno, (ne)delo...

lp

joda

Ni ravno fora v papeštvu, bolj je fora tvoja zabitost, ker si misli da bo to šlo skozi. Zastonj dobiti izdelek, ker je študent pozabil podpisat papirje, pa še prejeti hvalospeve, ker si se spet snašao. Pol pa še nisi bil čisto ziher v sebi, si pa še na forum skočil po moralno podporo. Nima smisla, da navajaš neke zakone in bančne kartice pa datume lol, domov si dobil izdelek katerega si naročil, kaj ima drugo še veze? Tudi če ne bi dobival položnic za obroke, našparaj denar in jim nesi plačat. Na vsak način bi rad pobasal robo in se delal poštenjaka zraven se pa skliceval na študentovo nesposobnost, ki te kao oprosti plačila = ciganerija.

Prikaži več možnosti
    • peropapero in blackberet uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 583

Kaj je kdo zajebal, a ker ti ni dal papirja v podpis si ti kaj prikrajsan? Ce nekdo zajebe da si ti potem prikrajsan potem je fer da placa, v tem primeru je bla tvoja posiljka 1od mnogih in mu je uslo iz glave dat papir za podpisat pa pac ti nisi prikrajsan! Papez
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ne gre se za študentovo delo in vprašal sem samo za pravno mnenje...in ko ste vsi tako pošteni, me zanima kaj bi vi naredili, ko bi vaše starše pošten zavarovalniški referent namenoma nategnil za več tisoč € samo zaradi svoje koristi, ampak to je že druga zgodba....ki jo bom poskušal rešiti
@Dk verjetno si spregledal, da je bil o tem povpraša...

lp

joda

Urejal joda, 27.05.2019, 15:49.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti