Skoči na vsebino

Naknadni podpis pogodbe, da ali ne?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
152 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 410
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Joda, zakaj jih nisi tožil za vse stroške in obresti

Ker bi vloženo tožbo moral podpisat, pa vidiš da mu to ne gre ravno od rok.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • BISSON, Mat xxl in bmw_soul uporabnikom je všeč to sporočilo

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: --------:)

Joda zakaj nam zdAj rozice sadis??zadnji odstavek si preberi .prvi tvoj post..nekaj si imel za bregom.pika.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 406
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

.... sem se takrat obrnil na varstvo potrošnikov Al na neko državno institucijo in privat odvetnika, pa so mi oboji dejali, da pri zavarovalnici se to smatra kot napaka, napaka je pa dovoljena.... sem hotel iti v tožbo za mnogo več kot samo za stroške in bil to takrat tudi plačati, pa so oboji rekli, da ne morem dobiti, sedaj edino če so me oboji naplahtali.... še nisem potem več z tem ukvarjal in jih še danes pošlje v qurac, ko me vsaj enkrat na leto kličejo, ko mi hočejo "predstaviti" najugodnejše zavarovanje....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: 2X BMW

Joda je obtičal v prejšnjem režimu in razmišlja drugače.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... če bi bilo tako, bi prevare in napake plačevali tisti, ki so jih povzročili, ne pa oškodovanec.... mislim, da je bili leta 96, ko sem moral plačati operacijo, ker so mi v bolnici povedali, da moja kartica dopolnilnega Al dodatnega, zmeraj mešam, nimam aktivne, ni kritja Al kaj....jaz samo?????.... smo podpisali pogodbo in plačali letno ali večletno družinsko premijo pri agenciji, ki je tržila zavarovanja več zavarovalnic na Vrhniki.... "študent" je vzel denar in ga ni posredoval zavarovalnici ampak ga je pobasal in ga je uzela magla.... potem sem moral zavarovalnici še plačati takrat 115k Sit za nazaj, poleg operacije, ker premija ni bila plačana, za nazaj, ker drugače bi nas tožili in šli na izterjavo....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: --------:)

Joda zakaj nam zdAj rozice sadis??zadnji odstavek si preberi .prvi tvoj post..nekaj si imel za bregom.pika.
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ne sadim nobenih rožic, samo dejstva...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 427
  • Avtomobil: E39 525i

Vidim da se ti kr dosti takih stvari dogaja, očitno z razlogom...

Prikaži več možnosti
    • Fleko je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... to se ti dogaja če si prepošten in verjameš v poštenost ljudi kot je bila včasih... še še iz izkušenj v zadnjih letih naučil, da temu ni več tako in imam zadnjih 10+ let večinoma mir....odraz tega se vidi tudi ti na forumu, tudi v tej temi, ko se zagovarja nesposobnost, namerne in ne namerne napake, šalabajzerstvo itd..... izgovori in opravičila v smislu kdor dela ta greši in motiti se je človeško, je samo v tem kontekstu navaden BS.... to ima tudi nadaljevanje, ki se ga tako rado izpušča... za ta dejanja sledi najmanj opravičilo in kazen, ali vzgojna ali finančna, odvisno o napaku/grehu....

... te izraze radi uporabljajo tisti, ki so to izkusili na lastni koži in potem jokali "pred celim svetom" da nebi nosili konsekvenc.... če imaš jajca pošteno priznaj svojo napako in jo pošteno plačaj, samo v tej korelaciji imata gornja izraza svojo težo...

Lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 151
  • Avtomobil: Bmw

Samo še te teme se manjkajo pa bom moral pustiti službo in brati forum prioritetno v mojem življenju:
- @Jerry: Ne nosim več belih nogavic in oženil pod-alpsko 120kg ženico
- @Andy: Vrgel ženo ven in vzel domov tri migrante
- @Ikst: Ste vedeli? Zemlja je okrogla
- @MajoR: U madona e39 se tudi kvari
- @Branevrankar: Ugotovil sem, da je voda tudi pitna
- @Rottie: Tipkovnico zamenjal za ženo in časopis

Nevem, kje si mene našel? A spijoniraš za mano, ker sem res že nekaj časa na vodi :ok2
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 205
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Študenta poslati kazensko na Goli otok!

Urejal blackberet, 28.05.2019, 21:30.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 151
  • Avtomobil: Bmw

Tale tema je epic, no v bistvu sramotna. Je nebi odprl, če mi nebi en soforumas prek fbja linka poslal, ta drugi pa preko SMSa... In 45 minut nazaj, ko sem končal v delavnici sem si moral vzeti se nekaj časa, da sem vse prebral.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

To kar je študent zajebal ti na balkanu nekako daje pravico, da jim po telefonu jebeš po spisku recimo. Ampak so potem tudi sami rešili napako in prišli še enkrat podpisati papirje, niti nisi rabil osebno nekam skočit. Toda ti bi na vsak način rad, da ti študent plača pralni stroj, iz katerega pravnega sistema si to potegnil ne vem, mogoče kaj za časa Mao Zedonga. Še to povej, kako bi rešil enako situacijo, če bi domov prejel poln kamion materiala za hišo, a bi tudi šofer moral plačat ti celotno obnovo bajte, ker ti je pozabil dat nek papir?

Pol pa še tole:

Ob naročilu so mi sporočili, da ob dostavi/prevzemu je potrebno imeti pri sebi osebni dokument kreditojemalca in, da je potrebno podpisati še ene dokumente, da se izdelek lahko prevzame. Vse fer in OK.

Imel si jasna navodila, da ob prevzemu moraš še nekaj podpisati ampak tega nisi storil. Res je, da ti je študent rekel, da to ni potrebno ampak vseeno zakaj si upošteval študenta in ne navodil trgovine, zakaj nisi takoj poklical v trgovino in razjasnil situacijo? Ko so te klicali za podpis pogodbe si lahko takoj klical nazaj v trgovino, zakaj nisi klical že takrat ko si prejel paket. Vsaj iz tega si kriv enako kot študent, s tem da je študent imel tisti dan verjetno 100 paketov, ti pa samo enega, pa še tega si zajebal.

Prikaži več možnosti
    • airmike je všeč

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 941
  • Avtomobil: e24 635csi

Upam, da boš mirno spal medtem, ko bo bogi študent, ki dela za minimalca - najbrž je plača sorazmerna ceni stroja ki si ga kupil, cel mesec delal đabe, ker obstajajo ljudje takšni kot si ti.

In ja. Večina nas bi šlo podpisat oz. se vrnilo v trgovino zadeve plačat. Ovo je balkaaan

Kar je pa najbolj žalostno je pa to, da namesto da bi naslednji dan oz. v nekem normalnem roku rešil zadeve s podpisom si raje zabil več časa za klicarjenje, googlanje in teženje folku kako okol prinest zavarovalnico oz. študenta. In zdej so vsi okol tebe grdi samo ti si car.

Urejal RS6, 28.05.2019, 22:08.

Prikaži več možnosti

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 235
  • Avtomobil: E91 320d xd

Kod Ex voznik pošte dve stvari lahko trdim;
-to je služba k si je noben človek ne želi niti za 1500€ da dela (ker v enem Dnevu srečaš 100 prejemnikov paketov plus 1000 voznikov na cesti k si mislijo da so veliko več vredni od poštarja)
-če bo mogo to poštar ,oziroma dostavnik hitre pošte plačat ,najmanjša skrb ti bo potopis!
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 082
  • Avtomobil: F31

zaradi takšnih in drugačnih scen mi ne ponujamo več obročnega plačevanja... to je magnet za ''vse predrago, vse narobe'' kupce... 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

vidim, da so enim še osnovno šolo še kali, ker ne znajo brati.... še enkrat....
..... ni bil študent in ni potrebno nič podpisati, vse je OK

@filipo, obročno plačevanje je danes nujha in najlepše in najbolj fer imajo to urejeno vsaj zame v HN

lp

joda

Urejal joda, 28.05.2019, 22:39.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 082
  • Avtomobil: F31

skoraj vsaka banka ima možnost obročnega plačila s kreditno kartico na pos terminalu, ki je načeloma za vse ugodnejši...

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 404
  • Avtomobil: BMW logicno

Hay!

.... sem se takrat obrnil na varstvo potrošnikov Al na neko državno institucijo in privat odvetnika, pa so mi oboji dejali, da pri zavarovalnici se to smatra kot napaka, napaka je pa dovoljena.... sem hotel iti v tožbo za mnogo več kot samo za stroške in bil to takrat tudi plačati, pa so oboji rekli, da ne morem dobiti, sedaj edino če so me oboji naplahtali.... še nisem potem več z tem ukvarjal in jih še danes pošlje v qurac, ko me vsaj enkrat na leto kličejo, ko mi hočejo "predstaviti" najugodnejše zavarovanje....

lp

joda

Joda, to pravno ne zdrži, ja logično lahko se zgodi napaka, vendar morajo zaradi njihove napake nositi materialne posledice, le te, kar je bilo v tvojem primeru vsaj dokumentirani stroški vseh poizvedb, če ne še kaj več, kot je strah, čas....

Študenta poslati kazensko na Goli otok!

Ni redko, sem imel sam podoben primer, od takrat niti eura v roke več agentu, v mojem primeru je celo zavarovalnica vedela jasno, da je vse res in so kazensko in drugače pritisnili na to osebo, kateri so potem starši pomagali odplačati, pa da ni pristala v zaporu preiskavi, pdveč povdariti, da je od takrat na BLACK listi vseh zavarovalnic, glede dela ZA NJIH. 

zaradi takšnih in drugačnih scen mi ne ponujamo več obročnega plačevanja... to je magnet za ''vse predrago, vse narobe'' kupce... 

Točno, ali pa naj si sami kredit uredijo, pri svoji banki. 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

skoraj vsaka banka ima možnost obročnega plačila s kreditno kartico na pos terminalu, ki je načeloma za vse ugodnejši...

... moraš hodit na banko, prinesti podpisane in poštemplane papirje itd.... v Harrvyju je simp, prineseš plačilne liste, davčno, osebno in kartico TR kjer poveš katerega v mesecu gre trajnik, podpišeš na pultu in to je to, brez obresti in laufanja okoli in to zame odtehta višjo osnovno ceno pri njih napram konkurenci...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti