Skoči na vsebino

Nakup E92 325i z Avtoneta

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
36 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 001
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Fantje, jaz se morem pozdravit...

Pozna kdo: https://www.avto.net...asp?id=14089315

Samo cena je malo huda, sploh glede na Nemški trg: https://suchen.mobil...Order=ASCENDING

Kako so drugače tile 2.5 r6? Naj naprej povem da mi diši samo zaradi bencina in 6 valjev, tako da 330i in 335i odpadeta... Jaz bi imel M54B22 dovolj, če bi ga še vgrajevali v e92. Samo karoserijo e92 poznam, sem naredil pred leti par 1000 km z 2.0d...

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 953
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Pa cmon, Ingolštadec fan. Maš GTI-ja, kaj ti bo to.... sam tisti filing obžalovanja bo, "ja fak, zakaj sem moral menjat, pa vse je blo kul" ;>

Urejal U2ros, 18.07.2019, 06:50.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 993
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ni vc GTI :-D
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Okey, pol bo itak nekej kupu. Sam se bo še touku po glav pomoje :D Težko kupš avto za 10 jurjou, pa prčakuješ da se bo vozu tok dobr k avti te generacije....

Urejal U2ros, 18.07.2019, 07:01.

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Kot že večkrat omenjeno, pijejo ti motorji olje...   cena pa se mi zdi sicer ok, sam sem lani dal malo več sicer, za približno iste km, letnik 06, je pa (naknadni) M paket... pa je bil tisti čas med relativno cenejšimi...  
​se pa ta z linka že nekaj časa prodaja.

​glede na to da si iz štajerske, te rade volje zapeljem, da sam oceniš če se ti zdi dovolj :)

Urejal DJ Falco, 18.07.2019, 07:18.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa cmon, Ingolštadec fan. Maš GTI-ja, kaj ti bo to.... sam tisti filing obžalovanja bo, "ja fak, zakaj sem moral menjat, pa vse je blo kul" ;>

Mah GTI, jaz sem ga 95% vozil na režimu kjer me bi dohajal 1.0 tsi... Avto pa preko 300 hp. Pa na vrednosti je izgubljal toliko kot da če grem zdajle po tega e92 in se odločim po dveh letih ga nekomu podariti, sem praktično na istem kot da bi vozil še naprej GTI-ja. Fantje, ko pa enkrat začneš normalno vozit GTI-ja, pa ugotoviš da voziš navadnega Golfa. Drugače pa ni panike, še vedno je 2016 "E39" pri bajti in tudi ostaja. Saj ne kupujem resno, pač če bi ga dobil za dobro ceno... bi vzel.. Malo me pa tudi nostalgija daje zaradi bivše e46 323ci...

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Klinc, če si prodal, boš potegnu petelina ;D Ta thrill kupovanja avtov zase je vse kar nam ostane, pol ko smo pri babah locked in :D

Prikaži več možnosti
    • Davidf1, jocker in perko uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ni vc GTI :-D

Kot že večkrat omenjeno, pijejo ti motorji olje...   cena pa se mi zdi sicer ok, sam sem lani dal malo več sicer, za približno iste km, letnik 06, je pa (naknadni) M paket... pa je bil tisti čas med relativno cenejšimi...  
​se pa ta z linka že nekaj časa prodaja.

​glede na to da si iz štajerske, te rade volje zapeljem, da sam oceniš če se ti zdi dovolj :)

No super, da še malo slišim info. glede motorizacije iz prve roke... :ok

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Zgubla pa na vrednosti itak vse kar je nad 10-12 jurjev :D pol se pa kar ustavi. Vsi E92, E93, razni TT-ji, CLS-i in podobno so 10 jurjev že zadnje 5 let

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Klinc, če si prodal, boš potegnu petelina ;D Ta thrill kupovanja avtov zase je vse kar nam ostane, pol ko smo pri babah locked in :D

To sem že moji povedal, da pri 18 npr. se mi je ful dogajalo in sem menjaval... Samo takrat me niso zanimali avtomobili, to so me zdaj v resni zvezi začeli... 

Prikaži več možnosti

hermes
hermes

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 414
  • Avtomobil: bmw

Fantje, jaz se morem pozdravit...

Pozna kdo: https://www.avto.net...asp?id=14089315

Samo cena je malo huda, sploh glede na Nemški trg: https://suchen.mobil...Order=ASCENDING

Kako so drugače tile 2.5 r6? Naj naprej povem da mi diši samo zaradi bencina in 6 valjev, tako da 330i in 335i odpadeta... Jaz bi imel M54B22 dovolj, če bi ga še vgrajevali v e92. Samo karoserijo e92 poznam, sem naredil pred leti par 1000 km z 2.0d...

Za tole E92 sem se zanimal, par mesecev nazaj. Res vztraja pri ceni, čeprav se mi zdi, da  ni daleč od realne. Na motorju so bili menjani skoraj vsi kritični deli, tuljave, vodna pumpa, vanos,... Olja bi naj požrl 1l na 5kkm. Je pa bil kar nekaj barvan, kar me je odvrnilo takrat...

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Sej za to ceno je kul avto. Notri zgleda tudi super ohranjen, glede na oglas pa je tip odprt glede zgodovine

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

No mene zanima reakcija če se dogovorim za ogled in tam na mestu ponudim željeno cifro. Zdaj avto ni neka vroča žemljica, sploh v današnjih časih ko je ljudem pomembno če avto pije 6l al pa 5.5l... :-D  Pa še doma ga prodaja, ni menjav, leasinga, itd... Mu bi pa tudi ponudil "kulturno" vsoto, ne 6-7k € :ok

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

8500 ga sigurno da, če mu pa rečeš da ga boš tudi ti božal vsak dan, pa morda za 8k? To je meni še vedno korektna ponudba

Urejal U2ros, 18.07.2019, 09:01.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 496
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Upam, da bodo cene tudi še podobne, ko bom jaz prodajal enega vse bolj redkih R6 benzinarjev, E90 325XiA 2006 :ok2

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 271
  • Avtomobil: UFO

Cene bojo podobne edino A v oznaki je problem.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 335

No mene zanima reakcija če se dogovorim za ogled in tam na mestu ponudim željeno cifro. Zdaj avto ni neka vroča žemljica, sploh v današnjih časih ko je ljudem pomembno če avto pije 6l al pa 5.5l... :-D  Pa še doma ga prodaja, ni menjav, leasinga, itd... Mu bi pa tudi ponudil "kulturno" vsoto, ne 6-7k € :ok

Tole vec kot 7k ni vredno....
Avto prakticno nima skoraj nic opreme...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti