Skoči na vsebino

Iščem avtoličarja

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
anton013
anton013
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: BMW 318D

Sem kar nekaj časa iskal na forumu kakšnega avtoličarja na notranjskem, vendar ga nisem nikjer zasledil. Imam za popravit bmw 318d karavan, potrebna menjava prednjega blatnika, ter popravilo rje na zadnjem blatniku in pa spodaj po vratih ter po desnem stebričku.

Prosim, če me lahko kakšen mojster kontaktira, saj avto bi rad imel še za kakšno leto.

Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: bmw e46 320d FL touring

A si najdu avtolicarja..?
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 491
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

A si najdu avtolicarja..?

Pusti antona013, dan za tem ko je odprl topic je bil zadnjič prijavljen na forumu, verjetno so ga marsovci ugrabili. Če si ti ličar povej, boš imel na forumu sigurno dosti strank.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik

Hahaa...
Ne ne nisem ampak poznam res dobrega no vsaj meni je zrihtal in sem prezadovolen...
Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik

Je pa avto Karner (avtokleparstvo in licarstvo). Bišče pri Domzalah.. je bil edini v mojem pohodu iskanja kleparjov in licarjev takrat za sanacijo mojih blatnikov in je naredu tko kot se za grev ponedeljek sem prpelal v petek naj bi sel po njega ,pa sem en dan preh poklical da vidim kako stojijo zadeve pa je reke da je avto gotov v cetrtek ze ... svaka mu cast lepo je zrihtal...
35590F4D-35A6-4DA8-AB6D-8D3757871635.jpeg
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 236
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Je pa avto Karner (avtokleparstvo in licarstvo). Bišče pri Domzalah.. je bil edini v mojem pohodu iskanja kleparjov in licarjev takrat za sanacijo mojih blatnikov in je naredu tko kot se za grev ponedeljek sem prpelal v petek naj bi sel po njega ,pa sem en dan preh poklical da vidim kako stojijo zadeve pa je reke da je avto gotov v cetrtek ze ... svaka mu cast lepo je zrihtal...attachicon.gif35590F4D-35A6-4DA8-AB6D-8D3757871635.jpeg

Bos povedal cez pol leta...

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 171
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Tam sem leta 1993 rihtal E30 po totalki... stari majstr je bil ta pravi... kasneje je posel prevzel zet, ce imam prav v glavi.

Takrat sem tudi spoznal Jozeta Podlesnika, ki je uredil mehanski del popravila.
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

domzalcan1
domzalcan1

Začetnik

• Uporabnik

Sam je rekel da raje naredi tko kot se za gre , ker noce da mu pridem cez eno leto nazaj reklamirat,pol ves kok je ura ,itak je pa minil ze 6msc od tega tko da ..
Prikaži več možnosti