Skoči na vsebino

Težava z E36 ko dam kontakt

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
marjo
marjo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: bmw

pozdravljeni bmwccc

rabim pomoč ko dam kontakt po dveh treh sekundah skoči kazalec obratov in porabe goriva na 100km 2x

in vibrira istočasno rele motorja (ko se vse skupaj umiri dela o.k.) če ne sploh ne vžge.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 100
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kateri avto, E30 ali E36? Dal si naslov E36, pišeš pa v forum od E30... pa dobro, vidim da si nov na forumu, se boš že navadil  :-D

Napaka mi je sicer znana, se pa ne spomnim kaj je bilo. Torej avto ko začne števec "plesat", ne vžge?

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 628
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Prazen akumulator imaš po vsej verjetnosti
Prikaži več možnosti

marjo
marjo
  • Uporabnik

Kateri avto, E30 ali E36? Dal si naslov E36, pišeš pa v forum od E30... pa dobro, vidim da si nov na forumu, se boš že navadil  :-D

Napaka mi je sicer znana, se pa ne spomnim kaj je bilo. Torej avto ko začne števec "plesat", ne vžge?

Prikaži več možnosti

marjo
marjo
  • Uporabnik

moram preverit mislim da spada e30 ja dam kontak podve treh sekundah zacne skakat kazalec obratomirja

in poraba goriva na 100 in vibrira bel rele motorja in avto ne vzge ko se zadeva umiri dela o.k.

baterija je nova in polna.

Prikaži več možnosti

marjo
marjo
  • Uporabnik

pozdravljeni

avto je e36 ker sem nov to se pravi (se se uvajam)

Prikaži več možnosti

marjo
marjo
  • Uporabnik

pozdravljeni

BMW vozim od1998 leta 

Rabim pomoc zdej imam e 36 limuzino in se kar zadovoljen vozim ga cca...12let brez problemov

Te dneve ki je bilo dosti dezja in vlage

sedem zjutraj v avto in ko dam kotakt skoci kazalec obratov 2x in istocasno kazalec za porabo na 100

in avto ni vzgal odprem havbo in vsakih cce ...10 sekund vibrirajo kotakti belega releja montorja

ko se stvar zacasno umiri avto vzge in dela o.k.

Ko izklopim enoto vtikac med motorjem in instalacjo vse miruje nekaj je na motorju racunalnik mi pokaze napaka elektronka

motorja 

mogoce je imel kdo podoben primer da ne raskopavam celo instalacjo motorja in iscem napake.

v naprej se zahvaljujem in vsaka pomoc bi mi prisla prav

lp marjo

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Si preveril da ni motorni računalnik "poplavljen"? Je na desni strani avtomobila (gledano v smeri vožnje) v motornem prostoru pri požarni steni.

2011-03-19_130650_dsc08088.jpg
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

marjo
marjo
  • Uporabnik

isti dan ko je pokazal racunalnik napaka elektronika motorja sem se spravil na centralo

v levem kotu centrale sem spihal dve kapljici vode posprical z kontakt sprejem in nazaj spihal

napaka se je se zmeraj pojavljala

lp marjo

Prikaži več možnosti