Skoči na vsebino

1996 528i, pokanje v sprednjem podvozja, vzrok spodnje roke

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
65 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 023
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Glede na to, da roka stoji nekako diagonalno na kolo, si predstavljam, da zna priti tudi do takih sil. Sicer pa če je puša v to smer mehka, je mehka v vse smeri.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.youtube....h?v=iGPiyL5qU3g

Če tale tip ve, kaj govori, potem je očitno normalno, da ta puša tako pleše in ni še zanič. Bom pa morda puši zamotal v cunjo in se zapeljal sem in tja po dvorišču, kjer mi vedno veselo ropota iz podvozja, pa da vidim, a bom utišal ropot ali ne. Če ne sem pa spet na volanski letvi. Zanimivo, da z roko nikakor ne morem poustvariti lufta na letvi. S snetim končnikom pa levi konec letve veselo skače, ker je drsna puša na robu ohišja letve obrabljena.

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 095
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Ta puša na zgornji taveliki roki je fuč tudi v tem posnetku. Se pa ja vidi napokana guma na vsaj dveh odsekih… Saj tudi pove, da ko postane obrabljena začne nabijat v sam nosilec.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

On ji je do nabijanja v nosilec dal še 20k milj :ok2
Moje puše pa ne vem, če imajo 50k km za sabo...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 784
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Danes sem šel pod avto preverit te roke. Vijaki so trdno zatisnjeni, se mi pa zdi, da so puše precej mehke. Sem poskusil posneti, vidi se sicer bolj slabo, ker je težko držat telefon na miru, medtem ko z drugo roko forsiraš pušo, ampak nekaj se vidi, kako miga sem in tja. Sploh nisem rabil neke sile za to z 18-19 ključem, edino zahakljat sem ga imel problem.

So te puše dobre, ali...?

Kakšne so v resnici boš videl šele, ko jih boš odmontiral. Če imajo za sabo 50.000 km bi jaz rekel da so v vsakem primeru zanič, to je za kopije že kar lepa številka. Za kake 15 col feltne bi bile sicer verjetno še OK, za 18 colske pa nikakor.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik

35k km imajo za sabo, sem pogledal v zapiske :ok

Prikaži več možnosti