Skoči na vsebino

Mercedes Benz CLS 320 CDI

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
118 odgovorov v temi
bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 652
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Kupi dobrega najcenejšega in poštimaj kritične stvari ali pa kupi dražjega....ne pa pričakovati da bo najcenejši top.....

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421

Avtolog me je v zadnjih 14 dneh 5x rešil. 5 od 7-ih vozil k sem jih šel gledat so imeli zvrtene kilometre. Predno sploh začnem gledat avto, prosim za prometno, preverim, pošljem prodajalca u tri pm in grem. Folku pol nič jasno od kje mi ti podatki.
Avto.net bi moral imeti obvezno, ne poljubno vpisovanje VINa. S tem bi kupcem bilo marsikaj olajšano.
Prikaži več možnosti
    • Jure24 je všeč

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 379
  • Avtomobil: Bmw e61

Je pa res, da ima veliko poslovnežev 2 ali več avtov pri hiši (službene)... vse ne metati v isti koš. Je pa res v kolikor je z uvoza takoj postane sumljiv... zaradi koristoljubja avtohiše, ki ga uvozi.

Dobri avti so ampak je cena temu primerna, CLS, S, ML, R, 7, x7,A8,... so za “male” pare to, kar si ne želiš- jama brez dna. Vzdrževani, z zgodovino in nadpovprečno ohranjenostjo imajo pač svojo ceno.
Seveda ali daš za rabljeno Bmw 7 letnik 2007 10+k ali pa 6k je pa razlika in poraja se vprašanje zakaj ne novejšo, ki je najcenejša za 14k? Ampak za 14+k dobiš spet zgonjeno podrtijo. Dober bo za 20+k...

Račune je vedno treba urediti v glavi in preračunati finance, šele potem iskati in dobro preveriti. Opraviti tekoče zadeve na avtu in ga terati, saj to so luksuzni bombniki.

Urejal Silvershadow, 17.06.2019, 17:51.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 557
  • Avtomobil: /

Avto.net rabi 15 min programerjevega casa, da implementira:

1. Obvezen vin.
2. Po vpisu vina query avtolog.si baze in ce je napaka, spodaj z rdeco link v oglasu POZOR, mucke!
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 525
  • Avtomobil: E61 530dTA

Ne bi delovalo.
Vsi sumljivci bi napisali napačen VIN in dodali v opombe “možnost napake pri vnosu” pa se jeb...e pol :laugh
LP
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 621
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Avto.net rabi 15 min programerjevega casa, da implementira:

1. Obvezen vin.
2. Po vpisu vina query avtolog.si baze in ce je napaka, spodaj z rdeco link v oglasu POZOR, mucke!

Bi bilo zelo dobrodošlo, ampak sam veš da avto.net-u ni v interesu kaj takega. Ker bi se hitro vsi dilerji spravili na drug portal kjer tega ni, potem pa obstaja nevarnost da avto.net propade.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

Matevz156
Matevz156
  • Uporabnik
  • Sporočil: 111
  • Avtomobil: V V60&Giulietta,Z4 2.5

Pozdravljeni,

avta ze tudi ni vec gor.

Pa zakaj tega nateguna nihce ne prijavi!?

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 332
  • Avtomobil: 325d F31

Saj je še gor..

Komu ga boš pa prijavil?
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 299

Sej ko mas prvi kontakt s prodajalcem mu reces da ti poslje vin in sken prometne pol se pa naprej pogovarjas. Ce ne da pac ne sprasujes naprej...
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Točno tko jaz naredim, razen ko zaupam komu s foruma :D

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 381
  • Avtomobil: F15

že ima zastonj reklamo :)

https://www.slovensk...lometrov-196396

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 494
  • Avtomobil: BMW E39 ,BMW MMMMMMMM

Pa še oče glavna zvezda zraven, :ok Kaj pa kej slavna brača iz 03 regije ko pri njih piše da je garancija na kilometre  :-D 

Urejal magic man, 18.06.2019, 13:48.

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 918
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Avtolog me je v zadnjih 14 dneh 5x rešil. 5 od 7-ih vozil k sem jih šel gledat so imeli zvrtene kilometre. Predno sploh začnem gledat avto, prosim za prometno, preverim, pošljem prodajalca u tri pm in grem. Folku pol nič jasno od kje mi ti podatki.
Avto.net bi moral imeti obvezno, ne poljubno vpisovanje VINa. S tem bi kupcem bilo marsikaj olajšano.

Pri meni je enaka zgodba. Brez da mi že vnaprej pošlje VIN, avta ne grem gledat. Hudič je samo takrat, ko je avto uvožen, Autodna in carfax pa nimata nobenega zaznamka o kilometrih. In ravno zato še nisem našel primernega avta. Če mi štima motorizacija in oprema, se pa pri kilometrih in zgodovini zatakne. Računov itak noben nima (govorimo za avte starosti 6-8 let).

Sem poslal na avto.net mail s točno takim predlogom že 14 dni nazaj - odgovora ni bilo in ga sigurno ne bo. 

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Sem že razmišljal da bi se v frej cajtu mogoce lotil narest alternativo za avto.net ker je stran itak eno skropucalo roko na srce
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Sem že razmišljal da bi se v frej cajtu mogoce lotil narest alternativo za avto.net ker je stran itak eno skropucalo roko na srce

To bo zelo trdo oreh. Jst dva poznam, ki sta probala, pa sta obupala, ker se ni prijelo (pa ni šlo za neke domače popoldanske projekte). In vsaj pri enem je šlo za veliko vloženega denarja in časa, pa vseeno ni bilo omembe vrednega uspeha. Danes je avtonet samo še močnejša znamka. Enostavno ima tako visoko prepoznavnost, da nihče sploh ne pomisli na oglaševanje in iskanje oglasov kje drugje in potem nimaš ne oglaševalcev, ne iskalcev. Le uporabniku prijazen vmesnik žal ne bo dosti pomagal pri tem. Bi moral ponuditi nekaj res revolucionarnega, da bi imel sploh šanso, pa še to bi verjetno bil dolg in težak boj za prepoznavnost in posledično za stranke.

Urejal Rottie, 18.06.2019, 15:50.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, MajoR in SILVEKK uporabnikom je všeč to sporočilo

alexvuk
alexvuk

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 403
  • Avtomobil: Bicikl

Saj avto.net ni tako hudo slab(vsaj grafično :-D ).Poglejte nepremečnine.net, tisto je šele skropucalo od strani. Tudi tam je nekdo poskusil,pa se ni prijelo(ne vem kako se je že imenovala).

Ne vem,mogoče,če bi danes poskusil, bi bilo mogoče drugače.Bo pa zelo težko.Slovenci ne maramo sprememb :) :) .

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Ne pravim da je easy, ampak modeli imajo nikakav mobile support, upload fotk je porazen ravno tako recimo resolucija, potem maš tu še te etične fore ko ne naredijo nič. Interface isti že od pamtiveka.  Prostora za izboljšave malo morje.

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 379
  • Avtomobil: Bmw e61

Avto.net je pisan na kožo dilerjem... itak pa največ služijo ravno od njih in oglasov...
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 829
  • Avtomobil: star Bmw

Koga to briga razen tebe in še par jih je.
Ostali so tam zato da prodajo in kupijo avto.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Prostora za izboljšavo je ogromno. Ampak problem je prepričat folk, da objavlja oglase na tvoji strani. Če nimaš veliko ponudbe, tudi ne bo nihče šel gledat na tvojo stran, četudi celo ve zanjo, kar je za novo in neznano stran že samo po sebi malo verjetno. In tu si v začaranem krogu. Folk ve, da je avtonet za avte, nepremicninenet za nepremičnine, bolha pa za vse ostalo šaro in tega se držijo. Sj recimo bolha ima tudi avtomobilsko sekcijo, pa kdo gre sploh gledat na bolho, ko avto kupuje ali odda oglas, ko prodaja ... še na misel ti ne pride, da bi šel tja, pa so kot stran poznani. Zdaj pa temu konkuriraj kot novinec z neznano stranjo in prazno bazo... več kaj hočem povedat in kje je največji problem?

Urejal Rottie, 18.06.2019, 16:04.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti