Skoči na vsebino

Mercedes Benz CLS 320 CDI

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
118 odgovorov v temi
Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 615
  • Avtomobil: Bmw e61

Prostora za izboljšavo je ogromno. Ampak problem je prepričat folk, da objavlja oglase na tvoji strani. Če nimaš veliko ponudbe, tudi ne bo nihče šel gledat na tvojo stran, četudi celo ve zanjo, kaj je za novo in neznano stran malo verjetno. In tu si v začaranem krogu. Folk ve, da je avtonet za avte, nepremicninenet ua nepremičnine, bolha pa za vse ostalo šaro in teg ase držijo. Sj recimo bolha ima tudi avto sekcijo, pa kdo gre sploh gledat na bolho, ko avto kupuje ali odda oglas, ko prodaja ... še na misel ti ne pride, da bi šel tja, pa so kot stran poznani. Zdaj pa temu konkuriraj kot novinec z neznano stranjo in prazno bazo... več kaj hočem povedat in kje je največji problem?

Res je, ni nemogoče a bo zelo težko.
Najtežja je začetna faza, potrebuješ oglaševalce, avtohiše... kako jih prepričati za tvoj paket na prazni strani?

Z obvezno št. šasije bi pa izgubil dilerje in s tem zaslužek od njih in oglaševalcev, obiskanost...in s5 bi bil A.net na boljšem...

Urejal Silvershadow, 18.06.2019, 16:06.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 141

Drugace, se dobi zelo dobre cene za nepremicnin na bolhi, ze parkrat videno.
Prikaži več možnosti

Njec
Njec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 42

Pozdravljeni

Ne zdi se mi fer, da je nekdo od vas podal zgodbo v medije in to na tak nacin, da sedaj prodajalec misli da sem jo jaz objavil.

Sam sem napisal, da ne vem ce ima ta gospod kaj pri tem, je pa vidno da km ne stimajo.

Zdaj ce ste tako pogumni bi prosil tistega ki je zgodbo dal v novice, da mi posreduje telefonsko st. Oz naj razlozi to prodajalcu....samo ne to razumet kot neko kreganje itd...

To ni kul, da se dela nekaj v imenu drugega
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A imaš že probleme?

Drugače pa glede debate o portalih: naredit bi bilo nekaj kar bi obenem imelo aplikacijo za pametne telefone. Pa po možnosti malo bolje narejeno bazo.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Njec
Njec

Začetnik

• Uporabnik

Ja seveda klical prodajalec, in zatrjeval da on nic ni vedel o km in da kaj se gremo itd in da je sel v avtohiso kjer ga je kupil.....ne bom razlagal celotne zgodbe..

Kot receno..da se da zgodba v medije, brez da karkoli kdo malo natancneje razisce in se gre po principu babaculababarekla ni ok.
Bi res bil hvalezen tistemu ki je dal to naprej, ce se lahko oglasi..

Se enkrat povem, da ne vem kdo je prevrtel km itd. in niti nisem imel namena tega raziskovat...pac sem samo napisal v opozorilo pri nakupu to, kar sem lahko jaz nahitro ugotovil.
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 978
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Pa dobro poveš mu za situacijo več pa nisi dolžen.
Če res ni nič vedel (kar dvomim) naj se sam oglasi v medije in obtoži avto hišo.

1x ko je na netu je tako zgodba znana.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Borut30 in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Če je kupil od avtohiše mora imeti vpisane kilometre v kupoprodajni pogodbi, torej jih lahko gre terjat za povračilo denarja zaradi goljufije. Če pa nima dokazila o km, pa itak vemo kolk je ura...

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • Borut30 in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 725
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Uff to ni lepo. V tujem imenu dajat taksne informacije, to se ne dela. In sedaj se bodo ljudje se tu po forumu bali kaj napisat, ker se najde en pameten, pa info iz. 2. roke posreduje medijem. Zdaj bi bilo fer, da se javis cloveku, pa poves da si bil ti. In zakaj it v detajle? Ce si pac hotel naredit "dobro delo"naredis tako, da ne odkrijes kdo ti je izvor, ne pa oceta od soforumasa implicirat!

@Nejc, moras pa vedet da so teme odklenjene za vse obiskovalce, ne samo forumase, tako da je to lahko napisano prebral bilo kdo..

Ne sekiraj se, ce pa je res da so kilometri prevrteni, se tolko manj.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 727

V bistvu bi moral bit prodajalec vesel da je zvedel za prevrtene kilometre, ker bo zdaj lahko terjal tistega od kogar je kupil avto z zbitimi kilometri ane? Ne vidim razloga za slabo voljo...
Prikaži več možnosti
    • hooks in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

Njec
Njec

Začetnik

• Uporabnik

Vem da je forum odprt, ampak bodimo realni in si lahko priznamo, da je ta info prisla naprej od tukaj....
In da se to objavi na nacin kot se je, nikakor ni dobro.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 727

Kaj tocno ni dobro? Ce je prodajalec posten bo enostavno dokazal da je zrtev prevare. Ce ni, je pa prav da vsi to vejo.
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 897
  • Avtomobil: BMW

https://www.avto.net... CDI Avt.1.L...

Je o tem vozilu govora?
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik

Kaj tocno ni dobro? Ce je prodajalec posten bo enostavno dokazal da je zrtev prevare. Ce ni, je pa prav da vsi to vejo.

Samo nekaj... v kolikor vidim, je bil oglas 3x dnevno obnovljen, spodaj napisano tako kot napiše le preprodajalec... CLSe že od nekaj časa spremljam, ta se je pred cca 1mesecem prodajal za nekaj čez 10k pri fizični osebi, mogoče celo njemu, za km pa ne vem... hitri zaslužek se mu je sfižil...

https://www.avto.net... CDI Avt.1.L...
Je o tem vozilu govora?

NI TA!

Urejal Silvershadow, 18.06.2019, 19:12.

Prikaži več možnosti

Njec
Njec

Začetnik

• Uporabnik

Ni vredu to, da sem delezen po krivem obtozevanja, da sem kao dal to v novice.
In tukaj me ne zanima kdo je vrtel km, ker tudi sam nisem nikogar obsodil da jih je...pac ne stimajo.

Tocno tako kot je MajoR napisal v prvem odstavku zadnjega sporocila.

In ce je ze nekdo zelel dat to v novice, naj bi sel sam na ogled, preveril stvari, se pogovoril s prodajalcem, si ustvaril svoje mnenje in nato dal vse skupaj naprej v svojem imenu.

Ne pa na tak nacin...pa kam smo prisli

Urejal Njec, 18.06.2019, 19:27.

Prikaži več možnosti

Matevz156
Matevz156
  • Uporabnik
  • Sporočil: 160
  • Avtomobil: V V60&e-Golf,Z4 2.5

Njec: Pa kaj mutis zdaj. Prav je da je prislo v novice, ce prodajalec ni nic kriv potem lahko on terja skodo, mi pa tako ali tako vsi vemo kdo je kriv.

In se 1x , prav je da se je to objavilo.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 725
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Jaz samo upam, se bo nekako stopilo na konec tem vrtenjem kilometrov. Ceprav mislim da tudi nase sosede ala Nemcija, Avstrija in Italija niso imune na to.

Jaz nimam nic proti, da je to nekdo objavil. Ampak it povedat da je to oce od nekoga bil, pa je kot da bi direktno s prstom kazal v nekoga. Ce bi njegovem ocetu bilo do tega da objavi/prijavi, bi menda ze to sam naredil ali ne?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 990
  • Avtomobil: 2Fast4You

Ni vredu to, da sem delezen po krivem obtozevanja, da sem kao dal to v novice.
In tukaj me ne zanima kdo je vrtel km, ker tudi sam nisem nikogar obsodil da jih je...pac ne stimajo.
Tocno tako kot je MajoR napisal v prvem odstavku zadnjega sporocila.
In ce je ze nekdo zelel dat to v novice, naj bi sel sam na ogled, preveril stvari, se pogovoril s prodajalcem, si ustvaril svoje mnenje in nato dal vse skupaj naprej v svojem imenu.
Ne pa na tak nacin...pa kam smo prisli

Na enem najbolj obiskanih forumov v Sloveniji si javno napisal zgodbo, kaj si pa pričakoval, da se bo zgodilo?

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 119
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Iz članka se razbere, kot da je Njec podal prijavo, tudi oče na ogledu je omenjen, kot tukaj na forumu. Logično, da je prodajalec klical Njeca.

Sieg Corona!!!!!

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik

Zbitih je blo cca 150k km, prodajalec je to vedel in zamolcal. Iskal je nevedne, naletel na mino. Prodajal ga je pa za skoraj 15k?
Naj zmolimo en oče naš za prodajalca? :masa
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 307
  • Avtomobil: v srcu e39

Prodajalcu samo povej da “nevednost ne opravicuje krivde”, v kolikor res ni on prevrtel kilometrov...
Prikaži več možnosti