Skoči na vsebino

E92

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
45 odgovorov v temi
Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: Chevrolet Kalos 1.4

Če jih nimaš, jih ne moreš dati.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti
    • MiranK je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 110
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Upam da ga kupi nekdo ki si ga želi, ne pa neki čapac za preprodajo.

https://www.avto.net...asp?id=14986376

335.jpg

https://www.avto.net...serija 3: 330Ci

90084aa0fd39d70094a6ab8e775786da.png

A ni tale bil pred nekaj časa za 6700€, s cca. 360-370 kkm prevoženih?

Na koncu je bila cena 5400€, ima pa skoraj 400k km. 

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 175
  • Avtomobil: bel traktore

Upam da ga kupi nekdo ki si ga želi, ne pa neki čapac za preprodajo.

https://www.avto.net...asp?id=14986376

attachicon.gif335.jpg

Zakaj? Poznaš avto?

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 074
  • Avtomobil: E46 320Ci

Verjetno zato ker gre veliko 335i dilerjem, kar sem tudi jaz opazil. Samo dejansko se mi zdi da je trg zasičen z 335i? Prodajajo se primerki z takimi cenami, okoli 11,000, potem je pa onih "5", ki se že nekateri že več mesecev in mislim da celo let valjajo po avto netu.

Mene matra vsakič ko vidim kakega lepega, samo ne, so bolj donosne investicije življenju kot tole :D

Čez kakšne 2 leti pa, če gre vse ostalo po planu.

Urejal Maticb, 24.01.2020, 09:35.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 230

Sam sedez je pa kr zmatran

s1.jpg

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj? Poznaš avto?

335i, 10k €, ročni menjalnik?

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 181
  • Avtomobil: e90 M3

https://www.avto.net...serija 3: 330Ci

90084aa0fd39d70094a6ab8e775786da.png

A ni tale bil pred nekaj časa za 6700€, s cca. 360-370 kkm prevoženih?

To je ta, ki je bil 6 jurjev pred par meseci. 300kkm plus :)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Verjetno zato ker gre veliko 335i dilerjem, kar sem tudi jaz opazil. Samo dejansko se mi zdi da je trg zasičen z 335i? Prodajajo se primerki z takimi cenami, okoli 11,000, potem je pa onih "5", ki se že nekateri že več mesecev in mislim da celo let valjajo po avto netu.

Mene matra vsakič ko vidim kakega lepega, samo ne, so bolj donosne investicije življenju kot tole :D

Čez kakšne 2 leti pa, če gre vse ostalo po planu.

Trg je na splošno prezasičen, ne samo s 335i. Proda se bore malo.

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 175
  • Avtomobil: bel traktore

335i, 10k €, ročni menjalnik?

:ok

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

Clan
Clan

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 148
  • Avtomobil: C600 Sport, F800R

Evo po dolgem casu spet nazaj, vidim, da vlade se menjajo Jerry ostaja...
No, kakorkoli e92 335i, ki ga omenjate je od vedno v Portorozu, prvi lastnik!(verjetno edini na netu), radarski tempomat, samodejno podajanje dolgih luci, original M performance ECU (326KM) montiran na pooblascencu kr nekaj let nazaj,...
Je pa res, da ni prav biser v ohranjenosti, ni pa bil nikoli zares karamboliran, razen odbijaci tu pa tam.

Za kej vec pa ga poklicite. Tip ni diler, niti prodajalec kaj sele preprodajalec. Tako da boste zares zvedli kompletno zgodovino vkljucno s slabimi trenutki.
Lp
Prikaži več možnosti
    • MG, Jerry in sharkEr uporabnikom je všeč to sporočilo

sharkEr
sharkEr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 928
  • Avtomobil: Ape 50

No, kakorkoli e92 335i, ki ga omenjate je od vedno v Portorozu, prvi lastnik!(verjetno edini na netu), radarski tempomat, samodejno podajanje dolgih luci, original M performance ECU (326KM) montiran na pooblascencu kr nekaj let nazaj,...
Je pa res, da ni prav biser v ohranjenosti, ni pa bil nikoli zares karamboliran, razen odbijaci tu pa tam.

Za kej vec pa ga poklicite. Tip ni diler, niti prodajalec kaj sele preprodajalec. Tako da boste zares zvedli kompletno zgodovino vkljucno s slabimi trenutki.
Lp

nimam kaj drugega za reci kot to da se popolnoma strinjam, ta prva izjava pa me je dobesedno sezula, umrl sem od smeha

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Lp

Saj ko se bo prodal bo še ustvarila tema, kupim e92 335i z ročnim menjalnikom. Potem pa jok in stok kako so dragi, pa da ga ni za dobit.. Vsi bi imeli, noben pa nebi spustil perja od sebe.

Enako je bilo z mojim, če ga ne bi šel gledat bi mislil da ga še samo rja in kit drži skupaj. Avto pa v nulo vzdrževan po sistemu menjaj kar je treba in to na pooblaščencu, z novo vodno pumpo, vanos selenoidi, novimi gumami PS4.. Ma brez veze, če mi ne bi bila 2.5 dovolj, bi letel po ta avto. Tako pa nimam potrebe po močnejšem avtu.
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 381

325 in 335 ne mores primerjati niti v sanjah. Slednji je vreden skoraj M znacke. Ampak lastniki 325 mislite, da imate v lasti slednjega. :-D

Prikaži več možnosti
    • dMe3 je všeč

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 933
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

nekateri ne rabimo "najhitrejših" vozil, da smo zadovoljni... 220hp je za vsak dan čisto dovolj... tudi stroški so manjši, gre solidno, je atmosferski motor, torej tudi strošek kakšne obnove turbine odpade in vse kar je s tem povezano... res pa je da nima tuning potenciala ampak to tudi ni bistveno ker kdo bi želel več hp bi že v osnovi kupil močnejši avtomobil (torej 335i)...  bi pa rekel da si več lastnikov 335i misli da ima v lasti M killerja, kot 325i. no saj nekateri to tudi so...  325i je po mojem tudi minimum v E92 karoseriji,... pa bi rekel da se najde več dobrih 325i kot 335i...

ampak seveda vsakemu svoje. Jaz svoje 325i ne bi menjal za 335i, ker je realno ne potrebujem... ne bi se je branil - ampak trenutno po tem ni potrebe oz. če že, potem 135i (definitivno ne bi menjal e92 za e92)...... če hočem zares uživati v vožnji se zapeljem s cbr. 

Urejal DJ Falco, 16.02.2020, 20:08.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, bpavsic in dMe3 uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz nisem nikoli rekel da je 325i raketa, samo meni je popolnoma dovolj. Sem imel GTI-ja navitega na 320hp, 95% sem ga vozil da mi bi zadostoval 1.2 Tsi. Hvala, kot je omenil Dj Falco, zakaj bi plačeval nekaj česar ne potrebuješ.

Sem pa res večkrat omenil da zadeva ni tako počasna tako kot pravite tule. Sploh zanimivo je ko začne nekdo nabijat da je e39/pfl e60 z 3.0d ali 3.0i dovolj, e9x 325i pa podhranjen..

Kakor koli, vsakemu svoje. ;)
Prikaži več možnosti
    • bpavsic, DJ Falco in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 071

Jaz nisem nikoli rekel da je 325i raketa, samo meni je popolnoma dovolj. Sem imel GTI-ja navitega na 320hp, 95% sem ga vozil da mi bi zadostoval 1.2 Tsi. Hvala, kot je omenil Dj Falco, zakaj bi plačeval nekaj česar ne potrebuješ.

Sem pa res večkrat omenil da zadeva ni tako počasna tako kot pravite tule. Sploh zanimivo je ko začne nekdo nabijat da je e39/pfl e60 z 3.0d ali 3.0i dovolj, e9x 325i pa podhranjen..

Kakor koli, vsakemu svoje. ;)

Tudi meni je to zanimivo 218 konjou v 3ki je komaj dovolj  :confused  samo to je dejansko samona forumu problem kupis 525d pa ti pravijo zakaj nisi kupil 530d, če kupiš slednjega, ti pa pravijo zakaj nisi kupil 535d itd... a po večini folk fura 150 konjske mlinčke :ok2

Prikaži več možnosti
    • bpavsic, DJ Falco in Bavarec fan uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

325 in 335 ne mores primerjati niti v sanjah. Slednji je vreden skoraj M znacke. Ampak lastniki 325 mislite, da imate v lasti slednjega. :-D

Nisem primerjal, povedal sem kako je bilo z mojim ki je bil kritiziran iz vseh strani.. Ja in 335i je skoraj vreden m značke, z kakšnim stage 2 tuningom je že z M3 tam, tam. Temu v oglasu manjka samo špera, ene dobre gewinde, pa auspuh da bi se malo podrl... In imaš super wagen. 

Ampak to je za nekoga ki potrebuje 300 hp+, večji bumpar pa je tisti ki jih ima pa jih ne koristi... 

Tudi meni je to zanimivo 218 konjou v 3ki je komaj dovolj  :confused  samo to je dejansko samona forumu problem kupis 525d pa ti pravijo zakaj nisi kupil 530d, če kupiš slednjega, ti pa pravijo zakaj nisi kupil 535d itd... a po večini folk fura 150 konjske mlinčke :ok2

Jebiga, izgleda da vsi vozijo nekaj iz M odelka...

Evo vam nepremičnino...

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 071

Nisem primerjal, povedal sem kako je bilo z mojim ki je bil kritiziran iz vseh strani.. Ja in 335i je skoraj vreden m značke, z kakšnim stage 2 tuningom je že z M3 tam, tam. Temu v oglasu manjka samo špera, ene dobre gewinde, pa auspuh da bi se malo podrl... In imaš super wagen. 

Ampak to je za nekoga ki potrebuje 300 hp+, večji bumpar pa je tisti ki jih ima pa jih ne koristi... 
Jebiga, izgleda da vsi vozijo nekaj iz M odelka...
Evo vam nepremičnino...
https://youtu.be/6GxzMOZSpIM

Premakne se prav konkretno :) pa atmosferc je, nimas skrbi glede turbine in tega. A ti imas 325i 2999mm ali 2499?
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Premakne se prav konkretno :) pa atmosferc je, nimas skrbi glede turbine in tega. A ti imas 325i 2999mm ali 2499?

2.5 N52 enakega kot je na posnetku. 

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 032
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

https://www.avto.net...asp?id=14928925

Kako to, da se tole ne proda
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.