Skoči na vsebino

E92

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
143 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 619
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

https://www.avto.net...asp?id=14928925
Kako to, da se tole ne proda

Zaenkrat po informacijah dveh forumašev, se prodajalec dela norca oz. ni resen.. :(
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Kar se dolgo svaljka pa anetu, se skoraj vedno z razlogom. Morda pa ni vse tako fajn kot piše v oglasu, ko ga vidiš v živo. Pa verjetno tudi ni dosti kupcev, ki bi odšteli toliko za 14 let star avto.

AutoDNA ima kar tri poročila o zgodovini. Med temi se včasih skrivajo tudi slike vozil, če so bila karambolirana. Kdo ve, če se tudi pri tem ne najdejo.

https://www.autodna....AWB31020PS92646

Leta 2013 je avto nekam sumljivo hitro menjal lastnika, nekako smrdi po preprodajalcu. Leta 2015 je bil na tehničnem pogojno brezhiben, nato menjal lastnika. brezvezni detajli, ki najbrž ne pomeni nič. Če pa uporabimo domišljijo, lahko bi pa pomenil lastnika, ki je vozil dokler je šlo brez vložkov, potem pa ga uturit trgovcu kot polog za nakup drugega.

https://avtolog.si/s...WB31020PS92646/

Imaš pa tudi neresne prodajalce, ki v resnici ne prodajajo, ampak imajo svoj avto ves čas na anetu samo zato, ker jih zanima, koliko je vreden in preverjajo, koliko bo klicev za določeno ceno.

Je pa zanimivo, koliko bolj mi zgleda prebavljiva notranjost pri teh avtih, če armaturka nima dvojne grbe. Kako to, da je ta nima, a zato ker nima navigacije?

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 360
  • Avtomobil: /

Ce so slike, je bil avto skoraj zagotovo karamboliran. Za ta avto je na voljo 8 slik.

Urejal PIC, 17.02.2020, 20:04.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Saj tudi v oglasu v bistvu ni obkljukano, da ni bil karamboliran.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 012

Saj tudi v oglasu v bistvu ni obkljukano, da ni bil karamboliran.

Ni obkljukano, je pa napisano ;)
Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 994
  • Avtomobil: 1er

Ce so slike, je bil avto skoraj zagotovo karamboliran. Za ta avto je na voljo 8 slik.

Za mojega so v autodna reportu slike z Aneta, ker je bil objavljen vin, ni nujno da je avtomatsko razbit.

lpS

Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 475

Kdo pozna tole E92? Se tudi že nekaj časa prodaja.

https://www.avto.net...asp?id=15223092

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Opremljen je lepo, sicer ne vem za platišča mislim da so nekaj čarali z barvo in style 193... Motor je tak, tak... hitro je lahko jeba z šobami in visokotlačno črpalko, ketna zna tudi kaj pohecat na teh 2.0. Takega motorja še sicer nisem vozil, sem pa vozil e90 318i 130hp, pa sem bil presenečen nad nizko porabo in močjo motorja (ja je zaspan ni pa tak švoh za nekoga ki se mu jebe za performanse). Tako da ja jaz sem ga vozil v naselju in izven naselja pa bi se s tem 2.0 motorčkom (130hp) dalo živet, za po AC in razna prehitevanja je prešvoh. Tole itak malenkost bolj leti, samo v je treba vzeti v zakup da če hočeš pri atmosfercu pokoristit konje ga je treba spustit v obrate, tam pa poraba ni ravno majhna.. Je pa tak, jaz imam 2.5 pa pravim da je ravno prav za normalno vožnjo, je pa mogoče res da sem malo razvajen in mi teh 218hp ne predstavlja veliko. 

Glede avtomobila, m paket, navi-čeprav mi je tisti črni okvir okoli idrive gumba sumljiv, očitno ima avto tudi boljše ozvočenje (tweterji v  a stebričku), zadnje luči so full led od fl modela-drago in izpuh je narejen na 335 look... Kaj me zmoti? Pof. ročaj na sovoznikovi tapeti, pismo za vse nepotrebne kozlarije je bil denar, za en ubogi ročaj zamenjat pa ne, raje izolir trak power... 

Pa avto je znižan, upam da ne na originalnih vzmeteh... pri teh kilometrih mora biti taprava barčica... 

To je to z moje strani...

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 402
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

toti ročaj menda ni tako enostavno za zamenjati... se pa da dobit z ebaya ena "prevleka", da daš preko. na aliju je še ceneje...

https://www.ebay.com...M-/123070178402

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa vem, na e46 ci sem ga menjal ko za hec... Kako ima e92 nimam pojma, vem pa da se da zadeva nabavit... https://www.njuskalo...-oglas-31117134

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 661
  • Avtomobil: F11 530d

toti ročaj menda ni tako enostavno za zamenjati... se pa da dobit z ebaya ena "prevleka", da daš preko. na aliju je še ceneje...

https://www.ebay.com...M-/123070178402

Če je montiran isto kot pri seriji 1 ni noben problem. Tapeto dol dva vijaka in čao :)

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 402
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

bmw997
bmw997
  • Uporabnik
  • Sporočil: 33
  • Avtomobil: e91

Ni nobena umetnost, kakor lahko vidite na posnetku. Novega lahko narocite tudi z ebaya, tam je postopek se lazji, saj se novi rocaj privijači na tapeto. Komplet rocaj stane 20e.
Prikaži več možnosti

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za opis, izolir trak pa res nisem porajtu :) Hm, konjenica zame osebno ne predstavlja problem, nisem nek dirkač, bolj me moti da omenjaš da znajo imeti težave z visokotlačno črpalko, verigo in injektorji...da kupiš avto, pa si potem v strahu zarad takih stvari je meni osebno brezveze, raj vozim svojo staro kanto naprej, usaj vem da teh težav ne bo imela :)

Opremljen je lepo, sicer ne vem za platišča mislim da so nekaj čarali z barvo in style 193... Motor je tak, tak... hitro je lahko jeba z šobami in visokotlačno črpalko, ketna zna tudi kaj pohecat na teh 2.0. Takega motorja še sicer nisem vozil, sem pa vozil e90 318i 130hp, pa sem bil presenečen nad nizko porabo in močjo motorja (ja je zaspan ni pa tak švoh za nekoga ki se mu jebe za performanse). Tako da ja jaz sem ga vozil v naselju in izven naselja pa bi se s tem 2.0 motorčkom (130hp) dalo živet, za po AC in razna prehitevanja je prešvoh. Tole itak malenkost bolj leti, samo v je treba vzeti v zakup da če hočeš pri atmosfercu pokoristit konje ga je treba spustit v obrate, tam pa poraba ni ravno majhna.. Je pa tak, jaz imam 2.5 pa pravim da je ravno prav za normalno vožnjo, je pa mogoče res da sem malo razvajen in mi teh 218hp ne predstavlja veliko. 

Glede avtomobila, m paket, navi-čeprav mi je tisti črni okvir okoli idrive gumba sumljiv, očitno ima avto tudi boljše ozvočenje (tweterji v  a stebričku), zadnje luči so full led od fl modela-drago in izpuh je narejen na 335 look... Kaj me zmoti? Pof. ročaj na sovoznikovi tapeti, pismo za vse nepotrebne kozlarije je bil denar, za en ubogi ročaj zamenjat pa ne, raje izolir trak power... 

Pa avto je znižan, upam da ne na originalnih vzmeteh... pri teh kilometrih mora biti taprava barčica... 

To je to z moje strani...

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 567
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

Hvala za opis, izolir trak pa res nisem porajtu :) Hm, konjenica zame osebno ne predstavlja problem, nisem nek dirkač, bolj me moti da omenjaš da znajo imeti težave z visokotlačno črpalko, verigo in injektorji...da kupiš avto, pa si potem v strahu zarad takih stvari je meni osebno brezveze, raj vozim svojo staro kanto naprej, usaj vem da teh težav ne bo imela :)

Strah ima prevelike oči....
Kot bi bral stranske učinke lekadola...v najslabšem primeru lahko pride tudi do smrti.
Prikaži več možnosti
    • hammanM5 je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik

Strah ima prevelike oči....
Kot bi bral stranske učinke lekadola...v najslabšem primeru lahko pride tudi do smrti.

Res je, poznam osebno ki je umrla od lekadola. Res pa da je naredila overdose, sicer šla na izpiranje želodca in 2 tedna je bilo vse ok...potem pa odpoved ledvic. Oblika je res top za E92, škoda da motorji niso več tisto, kar so nekoč bli.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Res je, poznam osebno ki je umrla od lekadola. Res pa da je naredila overdose, sicer šla na izpiranje želodca in 2 tedna je bilo vse ok...potem pa odpoved ledvic. Oblika je res top za E92, škoda da motorji niso več tisto, kar so nekoč bli.

So motorji ok, ajde imajo malo problemčkov nič strašnega. Imaš n52, čisto soliden motor. 

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik

Težko danes najdeš avto,da občasno ni kaj za popravit, zamenjat....
Danes se stvari bolj menjajo, popravlja se čedalje manj. Je tudi dobra stran tega, ko zamenjaš, je par let mir.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Težko danes najdeš avto,da občasno ni kaj za popravit, zamenjat....
Danes se stvari bolj menjajo, popravlja se čedalje manj. Je tudi dobra stran tega, ko zamenjaš, je par let mir.

Če doleti podobna scena kot mojega bratranca z njegovo 116i, verjamem da se ti znamka zagabi do konca življenja..

https://www.bmwslo.c...18#entry3093420

Je pa res da je pri njemu bil avto ob trganju verige polovičarsko popravljen in je on potem reševal to svinjarijo. Je pa moral tudi že menjavati šobe, ni ravno najbolj navdušen nad Bmw. Še dobro da ima pri hiši še 2 leti starega vagovca z 6 letnim jamstvom in da je tistega kupil novega. Drugače bi se dec po moje od jeze vozil raje z biciklom kot pa z avtom.  :-D

Urejal Bavarec fan, 28.04.2020, 11:42.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik

Če doleti podobna scena kot mojega bratranca z njegovo 116i, verjamem da se ti znamka zagabi do konca življenja..
https://www.bmwslo.c...18#entry3093420

Je pa res da je pri njemu bil avto ob trganju verige polovičarsko popravljen in je on potem reševal to svinjarijo. Je pa moral tudi že menjavati šobe, ni ravno najbolj navdušen nad Bmw. Še dobro da ima pri hiši še 2 leti starega vagovca z 6 letnim jamstvom in da je tistega kupil novega. Drugače bi se dec po moje od jeze vozil raje z biciklom kot pa z avtom.  :-D

Pri pooblaščencu je na vsak originalen zamenjan del 2 leti garancije, kolikor vem. Če se pa popravlja in menja po sistemu špar program, se pa stvari hitro zapletejo....
Potem je pa avto zanič.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.