Skoči na vsebino

F30 in F31 oglasi z Avtoneta

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
897 odgovorov v temi
avensis
avensis

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 85

Lep avto, predvsem posebna notranjost - opazil pa sem, da ima zadaj odbijač od modela Sportline, spredaj pa ne...tako da za vsak slučaj preveriti glede poškodb /nesreč.

LP

Ja, malo me edino še cena moti imel sem v mislih okrog 25k€ je pa res usnje bolj mehko, prej sem sam imel dakota usnje v e90, sploh ni primerjave… Kaj pa najboljs pekoča stvar? Poraba… Avto bo namenjen vožnji skoraj vsakodnevni cca 60km v eno stran, po pogovoru z prodajalcem ob lepi vožnji od 8,5l do 10l sem pač budala ki nemore brez 6 cilindrov. Disel-a ne kupim več. Sem pa sam istega mnenja če zamenjam letvice na komplet aluminjaste bi avto malo posodobil in notranjost nebi bila tako dolgočasna. Imam 5 obveznih stvari za iskanje vozila, brez kljuke ga nekupim, ponorame nesme imet, obvezen je seveda motor b58, M sport notranjost in zunanjosti in da je notranjost in zunanjost v bolj temnih barvah(črna) po možnosti da bi bil še 2017 da ima novejšo navigacijo in prevoženih do 130kkm. Cena pa seveda do 28k€ . Ker seveda v življenju ni vse rožnato… bom moge kako stvar prečrtati… po drugi strani pa se mi z nakupom ne mudi avto ne potrebujem jutri, v tujini so pa tudi cene šle kr strmo navzgor. Hvala vsem za podano mnenje mi je dost lažje se odločit, ko slišim še kakšno drugo mnenje.

Lp Domen
Še par slikc vozila, ko sem jih naredil na ogledu…

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 826
  • Avtomobil: E39 530dTA

Pa spet je vprasanje kolio od teh predelav je homologiranih. Pol te pa lahko na tehnicnem jebejo.
Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 236

Riziko je kupovat tako predelan avto, ker niti ne veš kaj vse se je še delalo na njem. Po pa kakšna stvar začne zajebavat si pa v riti.
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 157
  • Avtomobil: Bmw e90 325d

Lep avto, predvsem posebna notranjost - opazil pa sem, da ima zadaj odbijač od modela Sportline, spredaj pa ne...tako da za vsak slučaj preveriti glede poškodb /nesreč.
LP

Avto je sportline, hvala to pa sploh nisem bil pozoren…
https://www.mdecoder...a8h31010k396856
Tule zgoraj je sasija v mdecoder… pa lahka vidis kaksno opremo ima…

Lp Domen
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 177

Ampak sportline ima srebrni letvici v zunanjih odprtinah na sprednjem odbijaču, ki pa pri dotičnem avtu manjkata, oziroma mi izgleda kot navaden Advantage odbijač.

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 469

Ampak sportline ima srebrni letvici v zunanjih odprtinah na sprednjem odbijaču, ki pa pri dotičnem avtu manjkata, oziroma mi izgleda kot navaden Advantage odbijač.

F30 3 Series Sport, Modern, and Luxury Lines detailed and compared (bimmerpost.com)

Bo drzalo... Spredaj je ta 340i definitivno advantage...

kot npr.: https://suchen.mobil...349518258.html 

Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Moj prejšni bmw 320d f31 2016, samo razlika je, da je imel aktivni tempomat. Zato pa ta nima teh letvic…

Lp Domen

Pripete slike za predogled

• 5464D962-A5CE-4861-A64D-9A827F1C983C.jpeg

Urejal horsepower, 07.08.2022, 19:33.

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: F31 320d, 1290 SDGT

Hočeš reči, da nima letvic ker nima aktivnega tempomata ali?

Lp, Samo
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Ja mislim, da vsaj tako je imel prejsni avto… tist iz bimmerpost tema je pa za f3x pfl obliko.

lp Domen
Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam imam te letvice pa nimam aktivnega tempomata na Sportline paketu. Ce govorimo o srebrnih v stranskih zracnikih na odbijacu.

Lp,Samo
Prikaži več možnosti

horsepower
horsepower

Začetnik

• Uporabnik

Sam imam te letvice pa nimam aktivnega tempomata na Sportline paketu. Ce govorimo o srebrnih v stranskih zracnikih na odbijacu.
Lp,Samo

Potem pa res to manka ali pa ni pravi odbijač…

Lp Domen

Pripete slike za predogled

• 8138CBE4-4123-45F1-AB02-81F2443C4769.jpeg
  • 395DAE46-E44B-4CF4-A400-57B3B1DAA875.jpeg
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 218
  • Avtomobil: F36 440i MPPSK

340i touring ima prednji odbijač oz mrežice od advantage (brez kroma), to nikoli ni sportline. Pri sportline ima samo eno letvico v sredini, tu so pa dvojne.. Kanali za hlajenje zavor in adaptivni tempomat tukaj ne igrajo vloge, se dajo dobit te mrežice za vse kombinacije motorjev in opreme. Fora pa je da edino sportline ima te mrežice z enojno izrazitejšo letvico, vsi ostali advantage, luxury imajo te z dvojnimi malimi letvicami, edino luxury ima zgoraj krom. 

@horsepower, tale tvoj beli golič na fotki ima sportline mrežice, se že vidi po maski da je enaka kot pri m paketu. 

Takole pa izgledajo mrežice od advatage in luxury line, s tem da imata še drugačne ledvičke- bolj klasične in luxury ima krom na prečkah v ledvicah.Vem vse to ker sem za bivšo F30 advantage iskal mrežice od sportlina ki bi imele odprtine za hlajenje zavor, pa so bile vse rabljene na trgu polne-zaprte. Tako da na koncu sem se sprijaznil samo z masko-ledvičkami od sportlina.  

BMW-3-Series_Touring-2016-1600-2a.jpg

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Torej pod crto - na tistem 340i so menjali prednji odbijac z navadnim... Ce bi moral ugibati, bi rekel, da je bil spredaj razbit (koliko - pitaj boga) in "poljaki" so imeli za male pare na zalogi samo navaden odbijac. 

Zal to potem pod velik vprasaj postavi celoten avto :(

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej pod crto - na tistem 340i so menjali prednji odbijac z navadnim... Ce bi moral ugibati, bi rekel, da je bil spredaj razbit (koliko - pitaj boga) in "poljaki" so imeli za male pare na zalogi samo navaden odbijac. 

Zal to potem pod velik vprasaj postavi celoten avto :(

Moj je Slovenski, pa če ga greš preverjati preko carvertical in carfax je čist kot solza device Marije... Pa je v resnici cel prebarvan, ne sprašujte kaj in kako, vse luči, hladilniki, stekla so prvovgradnja..  :ok2  :laugh

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

o tem govorim...

BMW serija 3 Touring: 340i xDrive Individual, letnik:2016,26990 EUR :: Avtonet ::

Prikaži več možnosti

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 064
  • Avtomobil: službeni Passat

730d pa mam 6l porabe in to ga lepo vozim 130 do 150km/h po AC, s tem da nimam zvoka traktorja ker ne slisim nič v kabini   :-D

Kateri letnik imas to? Jaz gledam da bom delovno muli za casa gradnje hise menjal za nekaj takega. Y2019.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja tukaj je nekaj čarano spredaj če je avto sportline.. 

Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik

No pa saj nikjer ne piše, da je SportLine al od kje se je sedaj vzela ta debata? Še na volanu piše BMW individual. Poleg tega mankajo napisi na prednjih blatnikih.

Lp, Samo

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

No pa saj nikjer ne piše, da je SportLine al od kje se je sedaj vzela ta debata? Še na volanu piše BMW individual. Poleg tega mankajo napisi na prednjih blatnikih.

Lp, Samo

Zadnji odbijač in platišča so od sportline, pa mislim da je nekdo prilepil PS dodatne opreme da je avto sportline. 

Prikaži več možnosti
    • the_one je všeč

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik

Lp, Samo

BMW serija 3 Touring: 340i xDrive Individual, letnik:2016,26990 EUR :: Avtonet ::

=

BMW F31 340I 2016 Jatoba metallic Indiv. leather extended/"cohiba" - WBA8H31010K396856 (mdecoder.com)

Mogoce lahko tisto nalepko "sport" skenslas pri narocilu - opcija brez oznak modela. Ce ne, potem je pa mozno, da so tudi blatniki kaj fasali.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.