Skoči na vsebino

F30 in F31 oglasi z Avtoneta

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
101 odgovorov v temi
Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

Ojla, ali kdo vidi kakšno čudno stavr ali pa karkoli drugega na tem avtu? Sem malo ven iz teh f3x serij....

https://www.avto.net...asp?id=14617114

Hvala in lp

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 985
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Ojla, ali kdo vidi kakšno čudno stavr ali pa karkoli drugega na tem avtu? Sem malo ven iz teh f3x serij....

Hvala in lp

Na hitro me zmotita dve zadevi: pravkar narejen večji servis z menjavo verige in olja v menjalniku in veliki madeži na desnem sedežu. Za zdravje menjalnika je servis narejen kakšnih 60.000 km prepozno. V kakšnem stanju je bil avtomobil, če niti diler ne more očistiti sedežev? Ne eno ne drugo ne obeta nič dobrega. 

Drugače pa vrhunsko opremljen voz.Če te to ne odvrača zgoraj napisano, bodi predvsem pozoren na delovanje menjalnika. 

LP Tristan01

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč

višnja
višnja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 565
  • Avtomobil: G31

Hvala in lp

Sem imel dokaj podobnega z malo več opreme. Zdi se mi lep, za vizualno oceno kakšnih drugih napak pa je težko rečem, ker so slike v relativno nizki ločljivosti.

Zdi se mi da ima tkanina sedežev neke madeže, lahko pa da je obraba, ker se ne vidi dobro.

Za moj okus manjka vzvratna kamera, DAB radio, električno nastavljivi sedeži, kakšen kos asistence; ampak rabljeni avti so vedno kompromis, vzameš tistega, ki najbolj ustreza tvojim željam.

Preveril bi tudi, katero verzijo navigacije ima vgrajeno, in če dela RTTI.

Vsekakor odsvetujem nakup dodatnih 19" koles, ki so na sliki; 18 je povsem dovolj.

Cena je kar par jurčkov previsoka, ampak to se boš že znal zmenit.

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

Hvala obema za napisano mnenje. Cenim zelo!

lp

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

bmw333
bmw333

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: S4 & 320d

Hej, vozilo je bilo v moji lasti, sem ga kupil za boljšo polovico (toda žal ji je bil pretrd in malo tesen za dva dojenčka). Menjavo verige in servis menjalika sem delal jaz.
Nevem zakaj bi bil servis menjalnika narejen 60.000km prepozno ko pa BMW tovarna ni predpisala kdaj se menja olje oz je da se nikoli ne menja. BMW servis pa priporoca med 150.000-200.000km (odvisno od voznje mesto/avtocesta)
Flek na sedežu je ostal še od nas, ko smo naredili globinsko čiščenje je udarilo ven (zelo pogost pojav) in nismo imeli časa peljati nazaj.

Še par besed o vozilu..jaz mislim da je vozilo za leta in km več kot odlično ohranjen, pelje se res vrhunsko.
Kdor išče lepo in predvsem z lepo opremo trojkico naj jo gre pogledat, prodajalec zelo korekten, mi smo imeli super izkušnje. Toliko od mene če sem kaj pomagal.

Lp
Prikaži več možnosti
    • Martini Racing in LEO37 uporabnikom je všeč to sporočilo

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Hej, vozilo je bilo v moji lasti, sem ga kupil za boljšo polovico (toda žal ji je bil pretrd in malo tesen za dva dojenčka). Menjavo verige in servis menjalika sem delal jaz.
Nevem zakaj bi bil servis menjalnika narejen 60.000km prepozno ko pa BMW tovarna ni predpisala kdaj se menja olje oz je da se nikoli ne menja. BMW servis pa priporoca med 150.000-200.000km (odvisno od voznje mesto/avtocesta)
Flek na sedežu je ostal še od nas, ko smo naredili globinsko čiščenje je udarilo ven (zelo pogost pojav) in nismo imeli časa peljati nazaj.

Še par besed o vozilu..jaz mislim da je vozilo za leta in km več kot odlično ohranjen, pelje se res vrhunsko.
Kdor išče lepo in predvsem z lepo opremo trojkico naj jo gre pogledat, prodajalec zelo korekten, mi smo imeli super izkušnje. Toliko od mene če sem kaj pomagal.

Lp

Glede menjalnika se ne morem strinjati. Sem imel F31 od novega do 120.000 km. Preden sem ga dal iz rok se je opazilo, da je olje dotrajano. Pri hitrih speljevanjih je menjalnik "drsel" opazno dlje kot bi moral. Pretikal je sicer še vedno brez cukanja ali česa podobnega, še posebej zato, ker je pri cca 90.000 dobil update vseh elektronskih komponent. Če hočeš menjalniku dobro na dolgi rok, je treba olje menjati na 100 - 120.000km. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 172
  • Avtomobil: e91

prijatelj ima cez 200k pa mu menjlnik menja kot nov.

jaz sem menjal pri 140k, škodilo ni, ni bilo pa niti nobene pretirane potrebe menjavi. 

Prikaži več možnosti
    • bmw333 je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

prijatelj ima cez 200k pa mu menjlnik menja kot nov.
jaz sem menjal pri 140k, škodilo ni, ni bilo pa niti nobene pretirane potrebe menjavi.

Voziš od novega ali je to ocena na podlagi rabljenega ob nakupu in danes?

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

bmw333
bmw333

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: S4 & 320d

Jaz sem imel tudi x3 (isti motor in menjalnik) od novega do 200.000km, sedaj ga ima kolega..cca 330.000km..servis na menjalniku je naredil na 250.000km, še sedaj dela kot prvi dan pri meni..se zanimivost ketna je še vedno prva notri.

Glede menjalnika se ne morem strinjati. Sem imel F31 od novega do 120.000 km. Preden sem ga dal iz rok se je opazilo, da je olje dotrajano. Pri hitrih speljevanjih je menjalnik "drsel" opazno dlje kot bi moral. Pretikal je sicer še vedno brez cukanja ali česa podobnega, še posebej zato, ker je pri cca 90.000 dobil update vseh elektronskih komponent. Če hočeš menjalniku dobro na dolgi rok, je treba olje menjati na 100 - 120.000km. 

LP Tristan01

Sicer nevem kje si prebral to oz kdo ti je rekel..jaz sem vprašal na treh različnih pooblaščenih servisih pa so vsi enako rekli.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 185
  • Avtomobil: 523i

Zf priporoca na 100.000 ali 8 let
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 142
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Kaj naj pa jaz recem, ko se servisa na menjalniku sploh naredil nisem pa ima avto 299.960km :) bmw f10 3.0d, res pa da ga vozim 90% na avtocesti.
Prikaži več možnosti
    • bmw333 je všeč

ddanijel
ddanijel

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: //

Pozna kdo? Mnenje?
https://www.avto.net... Sport-FULL ...
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 789
  • Avtomobil: bel traktore

avto je uvožen iz nemčije, tako da tukaj zaman inščeš koga ki avto pozna....edino če si ga je kdo že ogledal

Prikaži več možnosti

panica
panica

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: Audi A6 2.0tdi C6

avto je uvožen iz nemčije, tako da tukaj zaman inščeš koga ki avto pozna....edino če si ga je kdo že ogledal

Če je možakar delal km s takim tempom kakor je razbrati iz zgodovine servisov potem je do dosegel že marca 2019...(teh magičnih 109tisoč km)

potem takem mu manjkajo najmanj 3servisi in okoli 30tisoč km do danes?

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 334

Samo nekaj mi pa negre v glavo, zakaj je tako pogosto bil na servisu?
Prikaži več možnosti

ddanijel
ddanijel

Začetnik

• Uporabnik

Sej zato sprašujem? Jutri imam namen ga iti pogledati, če bom utegnil.
Karkoli dodatnega izve človek prav pride.

Če je možakar delal km s takim tempom kakor je razbrati iz zgodovine servisov potem je do dosegel že marca 2019...(teh magičnih 109tisoč km)
potem takem mu manjkajo najmanj 3servisi in okoli 30tisoč km do danes?

Bom pozoren.
L.p
Prikaži več možnosti

ddanijel
ddanijel

Začetnik

• Uporabnik

Zanimivo ja. Bomo videli. Čeprav boljše to videt, kot zadnjič ko sem šel enega bavarca pogledati in je imel samo 2 zapisa notri. Prevoženih pa 140.000.
Ampak po besedah trgovca je delal servise privat.
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 110
  • Avtomobil: F31

Pozna kdo? Mnenje?
https://www.avto.net... Sport-FULL ...

Havanna metallic barva?

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 334

Zanimivo ja. Bomo videli. Čeprav boljše to videt, kot zadnjič ko sem šel enega bavarca pogledati in je imel samo 2 zapisa notri. Prevoženih pa 140.000.
Ampak po besedah trgovca je delal servise privat.

Ko bos na ogledu vzami VIN stevilko in naj ti nebo skoda dati 10€ za izpis DNA podatkov...(
https://www.autodna....vehicle-history )

Naceloma sicer dvomim da so se igrali s kilometri, saj jih ima za dve leti starega velik, tezko bi jih imel vec :)
Prikaži več možnosti

višnja
višnja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 565
  • Avtomobil: G31

Condition based service - enkrat olje, drugič zavorna tekočina, tretjič zavorne ploščice, itd...

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč