Skoči na vsebino

Nakup F11 pri ACE Mengeš

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
47 odgovorov v temi
bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 162
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Pri grosistični ceni je 200 do 300 eur.... res pa da je količina 50 do 100 vozil na mesec.

Pa izračunaj ;)

[SIZE=2][/SIZE]
Prikaži več možnosti
    • PIC je všeč

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 557
  • Avtomobil: /

Hvala, to ima smisel.

Gre torej nekako takole: nabavna cena 6k, prodaja za 6300 lokalcem, avto.net 10.999 in pripis "platisca so za doplacilo" :)).

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 371

Pristet je treba se provizije za drazbene hise, ddv, dmv, prevoz....
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Haha spet neke dilerske basni. V oddaljeni deželi Njemački se po paketih prodajajo bmwji za pol cene. Ker tam se očitno prodajalcu ne da vzeti uro časa in to objaviti na mobile.de, raje izgubi 100k€ in to proda v kosu. No, jaz verjamem, da obstajajo velike firme, ki naenkrat menjajo svoj vozni park in se da dobiti marsikaj ugodno, ampak tudi vem, da imajo te firme svoje zaposlene delavce, ki prvi izvejo za to in vse kar je vrednega vzamejo najprej oni. Težko je verjetno, da bi bila celotna Nemčija imuna na te dražbe, neumni Nemci namesto, da bi na dražbah kupovali avte, na mobile.de plačujejo 30% več, le nek nepismeni slovenski diler z imenom Fejzo, evo njemu je pa uspelo najti zlato jamo.

Podpis! In tudi takim dilerčkom gre velika "zahvala" da potem na tem forumu beremo kak jajc je novejši BMW, da se vse kvari, da ima vsak tadrugi raztegnjeno verigo, da je imeti BMW tempirano bombo.....Seveda, če pa slovenci radi kupujemo pleh iz Nemčije, Belgije ali pa bog ne daj iz Italije s po več 100tkm zbitimi kilometri (seveda na števcu je magičnih 150 do 200 tkm....). :)

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 250

Kr tolazte se, tut malar ne kupuje barve za isto ceno v merkurju kot fizicna oseba ;) al smo spet neumni mi k to govorimo?
Prikaži več možnosti

portland
portland

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 268

Slovenski diler lahko preživi le, če vrti kilometre ali pa prodaja karambolirana vozila kot nepoškodovana, druge možnosti ni. V bistvu vse kar se znajde na slovenskih diler parkriščih je totalni krš katerega noben noče, teorije o nekih šleperjih in dražbah so le teorije o šleperjih smeti za katere ni prostora v Nemčiji. Dober avto iz uvoza bo pa v Sloveniji vedno dražji, ker so tukaj še stroški transporta in marža dilerja. Podobno kot bi trdili, da so banane v Skandinaviji lahko cenejše kot v neki banana republiki. Za slovenskega kupca je tako najbolj ugodno, da si gre sam iskat rabljen avto v tujino, ker so stroški uvoza nižji kot marža dilerja. 

Prikaži več možnosti
    • aiko je všeč

aiko
aiko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: opel vectra, e46 320d

Vidim kar precejkrat na meji te kamione za preprodajo z avti iz tujine (IT)  in jih je cca 40% lažje karamboliranih. Redkokdaj kateri že na daleč izgleda dober, če se pa to zgodi, jih je več.  Imajo pa verjetno kar kilometrov, saj sicer se preprodaja ne splača.

Prikaži več možnosti

SILVEKK
SILVEKK

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 384
  • Avtomobil: F15

avti na teh dražbah so mogoče 10% cenejši kot je mobile. Pustimo zdaj določene modele, ki se valjajo po dražbah par mesecev. Tisto je potem poceni.

Itak pa je 80% uvoza ITA, FRA, BENELUX. Avtov iz Avstrije, Nemčije je malo, če so imajo nad 150.000. Da ne govorim o nepooblaščenih servisih, opravljenih kar v delavnicah renta carja. V glavnem so avti amortizirani, pri nas pa gre večina na 7 let financiranja in potem ima stranka, ko odplača doma kanto na 20" kolesih. 

Redki so, ki kupujejo direkt od banke, brez posrednikov.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sej dobri se tud dobijo sam so cene druge. Gres na bmw junge sterne pa tam vzames. Sam pol je pa 10 jurjev drazji ane. To pa spet ni prav...
Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 438
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

junge sterne so mecke, hehe
Bmw ma premium selection
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

No pac mal sem pobrkal. Dobrega se da tudi dobit, sam ne za najcenej. Sej to velja za vse izdelke
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 375

Dober dan,dober dan v celju,dober dan dober dan v kopru,dober dan,dober dan v ljublan pa ves kje smo.Seveda si je treba cas vzet in avto v zivo vidt,sam dostx tukaj na forumu zves o avtu,preden ga sploh gres gledat,da cmrecimo ni vse OK z njim,tko prisparas cas in denar,lp

Jaz ti povem da ce bos kupoval iz naslonjaca pol bo teska.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 831
  • Avtomobil: star Bmw

Jaz vem za avto, da ga ni treba it gledat:
od prvega lastnika, rent a car,
še prva barva odspodaj pod to,
avto uvožen,
ampak pisna garancija na km,
prevzem v celju pri znani avto hiši.
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 528
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Vse skupaj vas daje preganjavica. Verjetno ste še ženo peljali na ginekološki pregled pred poroko.
Pojdite po nov avto v salon ( pa boste dobili popravljenega, po poškodbi med transportom).

Sicer sem bil pa že parkrat pri tem trgovcu in lahko rečem, da ima same hude avte. In tak salon, o kakršnem kakšen uradni serviser in prodajalec lahko samo sanja. Pri takem vložku dvomim, da bi se zajebaval s kilometri in čez pol leta zaprl in propadel. Drugo so dilerji s kontejner pisarno sredi njive in 20 avti sumljivega porekla.
Prikaži več možnosti
    • puhecfan je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 438
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Jaz ti povem da ce bos kupoval iz naslonjaca pol bo teska.

jaz ti pa povem, da sem ze dva avtomobila kupil brez da bi ju prej videl. Je pa res, da sta bila oba v tovarniski garanciji, in se nisem kaj dosti sekiral
Prikaži več možnosti
    • Seby je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 799
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Jaz sem hodil za fotra pogledat (ker sem ravno bil na bolniski), 5 Renault Lagun, 3 Volvo S60, 3 Opel Insignie in enkrat Superba. 2x je bil samo z menoj. Na koncu je vzel Superba. Najblizji avto je bil v Celju in en proti Radljam ob dravi. Vse ostalo na drugih koncih Slovenije.

Razlog, da sem gledal tolko istih avtov ene znamke in isti model, je bila razlicna motorizacija, iskan je pa bil predvsem bencinar.

Samo to sem jaz, ko sem sfalil poklic :ok2

Edit: Se en 320xdt e91 je bil v igri. Avto leeen....smo se takoj po testni zahvalili in odsli.

Urejal MajoR, 21.06.2019, 18:37.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 601
  • Avtomobil: new age e39

jaz ti pa povem, da sem ze dva avtomobila kupil brez da bi ju prej videl. Je pa res, da sta bila oba v tovarniski garanciji, in se nisem kaj dosti sekiral

jst tut enga. Sam je bil izven garancije :crazy

EDIT: lažem, trije so bli :eek

Urejal damirkos1, 21.06.2019, 19:21.

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 715
  • Avtomobil: Mesanec

Ravno zadnjič se je proti MB z vleko peljal uvožen A4 B9..očitno je nekega kolesarja nabasall po poškodbah sodeč...tako da bo kmalu na voljo en lep črn audi a4 b9, kot nov, brez pikice in praskice :-D.

Sicer pa sem tudi sam kupil dva uvožena avtomobila do zdaj, prvega sem sam našel na mobile.de in so mi ga uvozili posredniki ( 1 leto star avto z 7000km ), drugega kupil pri dilerju v SLO, uvožen iz Italije, barvan je bil malo na boku, kilometri realni ( pa jih je bilo krepko pod 100000 ob nakupu ), za zdaj razen akumulatorja ni bilo izrednega stroška. Ob nakupu je bil narejen mali servis in zamenjane zadnje ploščice, potem je izdahnil še aku, to je za zdaj vse. Očitno sem imel srečo, vsaj za zdaj....

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 683
  • Avtomobil: BMW

Ali se vam ne zdi 12k eur malo premalo za kvalitetno petico?
Nekako po zdravi logiki je za pričakovat nekaj popravil že v štartu.

Dobre e60 se prodajajo za podoben znesek. Ne vem no, naj pove še kdo svoje mnenje.
Prikaži več možnosti
    • dd1307 je všeč

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 715
  • Avtomobil: Mesanec

Najcenejsi primerki so v vecini primerov z razlogom najcenejsi....
Prikaži več možnosti