Skoči na vsebino

Nakup F10 523i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
Bmw e70
Bmw e70
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: bmw x5

Pozdravljeni

Imam prošnjo, če ima kakšen izkušnje.. V prihodnosti imam plan zamenjati vozilo in sicer za F10 523i letnik 2011, pa me zanima kakšni so ti motorji. Ali še vedno pijejo olje ali se je kaj izboljšalo v preteklosti sem imel 525i z N52 motorjem pa je bil kr problem. z oljem. Bral sem da so problemi z injektorji, NOX.. to ni nikakršen problem zamenjaš pa je. Problem mi je samo pitje olja, da nebom vsake 4000 km hodil s kantico okol  :) . 

Zanima me tole vozilo:

https://www.avto.net...asp?id=13638800

Hvala za vse vaše odgovore in pomoč. LP Tomaž

Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Ta BMW se prodaja že več kot pol leta. Sem ga šel gledat, ampak po vsem prebranem glede N53 sem si reku, da raje ne bi pa tudi cena je bila previsoka. Avto je sicer brez opreme, vse kar ima je vzratna kamera in športni volan. Sicer pa navadne felge, klopce...

Sicer sem pa zaseldil, da ko začne hecat NOX, visokotlačna črpalka in injektorji, tale 3.0 motor postane jama brez dna.

Olja pa mislim da tile motorji ne pijejo več.

lp.

Urejal T&K, 21.06.2019, 11:03.

Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Lih tolko oskubljen pa tudi ni, ima avtomatik, professional navigacijo, automatic light, hi-fi ozvočenje, xenon, zložljiva ogledala, športni volan, kamero...

Urejal umavri, 22.06.2019, 08:33.

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Lih tolko oskubljen pa tudi ni, ima avtomatik, professional navigacijo, automatic light, hi-fi ozvočenje, xenon, zložljiva ogledala, športni volan, kamero...

No ja, avtomatik v današnjih časih pa res ni neka dodatna oprema...navigacija tudi dela vsaka na telefonu boljše...xenon sem pa res pozabil. :)

Urejal T&K, 22.06.2019, 08:58.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 192

Ce smo posteni ima vse kar rabs. Samo dandanes smo ljudje razvajeni in ce nima za 20k€ dodatne opreme ni avto :)
Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 469
  • Avtomobil: /

Prepočasen je, plačuješ nad 2500 cestnino, potem te pa vsi 2.0 dizli počjo. To bi blo za kakšnega upokojenca s stilom za po lokalih.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 682
  • Avtomobil: bel traktore

raje par evrov več pri cestnini, kot pa 2.0 , 4 celindre v petki.

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

Mah, čisto ok voz IMHO. Jaz bi sicer raje 530i, ampak tudi tole ni tako švoh zadeva. :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti