Skoči na vsebino

BMW e60 530d AVT

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
7 odgovorov v temi
wazzap
wazzap

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 278
  • Avtomobil: MB W212, AUDI A6

Pozdravljeni,

pozna kdo mogoče ta avto: https://www.avto.net...asp?id=14311325

Sem že bil na ogledu, pa deluje ok, nisem opazil kakšne posebne napake.

Hvala vnaprej za odgovore  :ok

Napačna tema, če mi lahko moderator premakne v Oglasi z interneta. Hvala!

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: 4 kolesa in volan

Vsaj km so letniku in ceni primerni, kakšnega ljubitelja tega modela povabi na ogled in...

Prikaži več možnosti

wazzap
wazzap

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Vsaj km so letniku in ceni primerni, kakšnega ljubitelja tega modela povabi na ogled in...

Sem ga že gledal, bil na testni vožnji. Zanima me, olje v menjalniku naj bi bilo pri 200kkm zamenjano, sedaj jih ima pribl. 340kkm - je to vredu? Lepo menja prestave, nobenega butanja.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 485
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Glede na ZF-ova navodila bi se naj menjalo vsakih 80k km. Tja do 150k km naceloma se ni neke skode. Pri 200 je ze malo pozno, a bolje kot na 250... Jaz bi zahteval dva meseca garancije in takoj naredil servis - seveda bi pred tem prodajalca o tem obvestil, da ne bi bilo kaksnih izgovorov.

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 314
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Poznam lastnika oz solastnika te avto trgovine in kar nekaj znancev je pri njemu oz preko njega kupilo avto. Do zdaj ni bilo slisat ene same negativne pripombe. Vsekakor pa avto zapelji do svojega mehanika naj ga pregleda. In kljub temu, da je bil pred cca 2000km opravljen redni servis, bi jaz na tvojem mestu, v kolikor se odlocis za nakup, servis opravil se enkrat. Vsi filtri in tekocine in je to to. Enako sem pred kratkim naredil sam ob nakupu x3. Kljub vpisu servisa v servisno knjigo pred cca 5000km je avto drug dan po nakupu bil pri mehaniku. Ziher je ziher ;)
Prikaži več možnosti
    • bedolin in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 318
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sem ga že gledal, bil na testni vožnji. Zanima me, olje v menjalniku naj bi bilo pri 200kkm zamenjano, sedaj jih ima pribl. 340kkm - je to vredu? Lepo menja prestave, nobenega butanja.

Če lepo prestavlja bo OK, bodi samo pozoren na to da ne zabije iz druge v prvo ko se ustavljaš, v tem primeru je zapacana mehatronika. In preveri letnik po VIN, ne vem če so imeli 2005 še vžig na ključ, mislim da bi moral imet že start/stop tipko.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

wazzap
wazzap

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Glede na ZF-ova navodila bi se naj menjalo vsakih 80k km. Tja do 150k km naceloma se ni neke skode. Pri 200 je ze malo pozno, a bolje kot na 250... Jaz bi zahteval dva meseca garancije in takoj naredil servis - seveda bi pred tem prodajalca o tem obvestil, da ne bi bilo kaksnih izgovorov.

Sem klical Podlesnika, ker sem prejšnjo e60-ko pri njemu delno servisiral, pa mi je rekel da se olje menja na 120kkm. Kar se tiče garancije, jo itak po zakonu dobim za en mesec  :-D

Poznam lastnika oz solastnika te avto trgovine in kar nekaj znancev je pri njemu oz preko njega kupilo avto. Do zdaj ni bilo slisat ene same negativne pripombe. Vsekakor pa avto zapelji do svojega mehanika naj ga pregleda. In kljub temu, da je bil pred cca 2000km opravljen redni servis, bi jaz na tvojem mestu, v kolikor se odlocis za nakup, servis opravil se enkrat. Vsi filtri in tekocine in je to to. Enako sem pred kratkim naredil sam ob nakupu x3. Kljub vpisu servisa v servisno knjigo pred cca 5000km je avto drug dan po nakupu bil pri mehaniku. Ziher je ziher ;)

Zaenkrat so mi dali dober vtis, pokazali so mi tudi manjše praske na avtomobilu, povedali da so bile luči tudi zamenjane, tako da zaenkrat "nimam" pripomb.

Če lepo prestavlja bo OK, bodi samo pozoren na to da ne zabije iz druge v prvo ko se ustavljaš, v tem primeru je zapacana mehatronika. In preveri letnik po VIN, ne vem če so imeli 2005 še vžig na ključ, mislim da bi moral imet že start/stop tipko.

Nisem nič opazil da bi butalo, lepo je šaltalo, je pa res da sem mogoče nekje 10km naredil. Tudi ko daš iz P v D nič ne butne. Malo me edino skrbi k je že 140,150kkm od zadnjega servisa. Jaz prisegam na 60kkm servis v menjalniku, tako delam pri svojih avtomobilih. 

Urejal wazzap, 25.06.2019, 20:15.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 656
  • Avtomobil: E61 535D

In preveri letnik po VIN, ne vem če so imeli 2005 še vžig na ključ, mislim da bi moral imet že start/stop tipko.

Mislim da so 9.2005 dobili start/stop tipko, volan od FL in del el. instalacije od FL ;)

Urejal panki_86, 25.06.2019, 20:38.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč