Skoči na vsebino

Kje kupiti BMW antracit blago za stebričke?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 772
  • Avtomobil: -

V mojem avtu sem zamenjal strop za črnega/antracit, ampak je žal na stebričkih blago začelo odstopati. Nekaj sem probal zalepiti nazaj, ampak je težko lepo nazaj polepiti blago odrezano na rob stebrička, da se vse lepo ujame, zato bi najraje vzel kje novo blago, polepil in potem odrezal na mero.

Težava pa je, ker zlepa nisem našel milijon ponudnikov tega blaga, mogoče kdo ve kje bi lahko kupil meter ali dva originalnega odtenka BMW antracit blaga za stebričke ali strop?

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 926
  • Avtomobil: prdalica

Kaj pa vem...jaz če napišem v google "BMW e39 original black fabric" mi vrže kupe ponudnikov.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 772
  • Avtomobil: -

Kaj pa vem...jaz če napišem v google "BMW e39 original black fabric" mi vrže kupe ponudnikov.

Težava je v kombinaciji da je na tej strani luže in pa istočasno maloprodaja.

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 431
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Problem je v maloprodaji.

BTW, takrat sem ti kazal tisti košček antracit vzroca, pa mislim da je bil direkt ta, ki ga rabiš?

Teli pošljejo vzorec in da se zmenit za maloprodajo po pošti. Mislim da majo kar rabiš, spomni me da domap ogledam kam sem dal vzorec. Nimajo pa za starejše BMW kripe ala e34.

https://sattlereirap...rausstattungen/

Teli mislim da imajo e34 executive antracit, ampak je problem ker mi nazadnje niso hotli poslat ne vzorca ne nasploh karkoli poslat niti ob plačilu vnaprej in plačilu vzorca.
https://autosattlere...r.de/BMW-Stoffe

Prikaži več možnosti