Skoči na vsebino

Svet motociklizma: bedak na cesti tako ali drugače...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
229 odgovorov v temi
XTR
XTR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 428

Če greš iz Lj proti Kočevju in nato v smeri Dvor-Žužemberg in nato proti Ivančni Gorici in desno proti Litiji. Vmes izjemno zanimiva cesta, ki gre mimo gradu Bogenšperk in nato proti Litiji.

V Šmartnem pri Litiji zaviješ levo..... Gozd-Reka, Trebeljevo, Besnica, LJ. Lepi ovinki in lepa pokrajina. 

Urejal XTR, 17.07.2019, 17:22.

Prikaži več možnosti
    • BISSON je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 862
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Ma kdo kak predlog za na obalo, ne po AC pac kake stran poti,ovinki, uzitek. Iz LJ?

Nekaj klasike in nekaj ovinkov več kot je treba. Lj - Črna vas - Rakitna - Cerknica - Unec - Planina - Postojna - Razdrto - Rebernice - Vipava - Gorica - takoj čez mejo zaviješ za Doberdob in iz Monfalcona uberes obalno cesto za Trst. Imaš še dve variaciji na to temo. V Uncu za pokopališčem) lahko do Postojne ubereš mimo Rakovega Škocjana. In druga alternativa iz Postojne pelješ do Senožeč, tam obrneš proti Sežani od tam v Dutovlje in dalje na Komen ali Štanjel proti Gorici.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti
    • LEO37 in Natuzzi uporabnikom je všeč to sporočilo

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 276
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Vceraj sem sel s svojim "lokalnezem" oz. pol-legalnim pol-trackbike-om na en spin... ...srecal 8 policajev, vsi so me gledali ko jager srno ko sem kot bombnik bobnel mimo, pa so k sreci imeli pametnejse delo - ocitno je slo za neko organizirano preiskavo, in jaz sem bil trenutno izven primarnega interesa... Skupno 70 km, dobra ura aktivne telovadbe, nekajkrat tudi s kolenom do tal... ...potem sem rabil pocitek. Star sem ze.

66819599_10156962248128124_6779533764235100160_n.jpg viber_image_2019-07-18_09-32-15.jpg

Doma sem presedlal na Futko, da sem sprobal cisto na frisno namontirano zadnjo pnevmatiko (dunlopa sicer ne maram). Povsem zanesljivo do roba - toliko o tem, kako nova guma ne drzi.

67078688_10156960400043124_6837490533963661312_n.jpg viber_image_2019-07-18_11-50-02.jpg

Urejal zok, 19.07.2019, 21:11.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 766

Itak da drzi, ce pa povozis 2 cm kamencek na cesti pa zdrsnes in koncas pod kemperjem. Z novo gumo :-)
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 558
  • Avtomobil: LPP Urbana

Danes odvozil 133km :ok pocasi stopnjujem tempo.

start z Lj do rakitne, mimo unca pa do kacjih rid in od tam prot LJ.

Pripete slike za predogled

• 101BA77B-180B-4106-B791-1F725E40280E.jpeg

Urejal bancnik, Včeraj, 14:54.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 499
  • Avtomobil: tcr

Danes iz lj skozi tuhinjsko dolino, mimo zalca do velenja, od dolica do vitanj ovinke pozdravit, pa mal boke razmigat na roglo. Nazaj pa preko celja do prebolda pozdravit ride proti trbovljam in mimo litije nazaj v lj. Sladkih 280
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 666
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Včeraj popoldne Črnuče-Logatec (po AC), potem pa Kalce, Hrušica, Podkraj, Ajdovščina, N.Gorica in Tolmin. Užival vsak meter trase :ok  :ok  :-D  :-D  med Kalcami in Podkrajem srečal nasproti mogoče 10 avtov...ujel pa nobenega :ok2

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 558
  • Avtomobil: LPP Urbana

Pismo fantje zgleda bom moral zacet vozit malo bolj na hard :ok2 eni odvozite po par 100km v kosu :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 666
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Pismo fantje zgleda bom moral zacet vozit malo bolj na hard :ok2 eni odvozite po par 100km v kosu :ok2

In veš kaj je meni najbolj fascinantno-glede na to da sem popolni začetnik, vozim pa CBR RR: kolegi motoristi so se mi smejali, kako neudoben motor, pa to ne boš zdržal eno uro, pa to je samo za pisto....blablabla, my ass. Čisto nobenih bolečin v rokah, še trde sklopke se navajam, pravi potovalnik :ok  :ok  :ok s tem da pa režeš ovinke kot našpičen nož maslo.

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • DJ Falco in puhecfan uporabnikom je všeč to sporočilo

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 961
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Jaz za manj kot 100km nikoli nisem maral motorja sploh iz garaźe zapeljat. Vožnje do prve gostilne niso bile nikoli zame.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti