Skoči na vsebino

Silux depo zaromet

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
6 odgovorov v temi
amnesia
amnesia

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 108
  • Avtomobil: audi

Zdravo a je ze kdo narocil omenjeni zaromet oz. Ce kdo kaj ve koliko je razlike med to in original https://www.silux.si...etila?car=41601 hvala lp.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 392
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kolikor se jaz spomnim so se pri njih dobili xenon žarometi Hella po cca 250 eur za kos, a so se podražili? Davidf1, ti veš kaj več o tem?  :confused

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 109
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Ta Depo je bolj tko tko. Sem kolegu menjaval na E46. Paše skoraj luknjo na luknjo (povdarek na skoraj), sveti pa tudi malo bolj po svoje (ne more se primerjat s snopom od originala), ampak namenu služi...

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 585
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Ne Jerry po toliko pa niso bili, jaz sem dal 363,68 EUR po kosu, z dodatnim 15% takrat  :ok Trenutno je polna cena 476,29 EUR, takrat je bila 427,86 EUR, torej so luči za slabih 50 EUR dražje, podražitev nekje 11%, kar niti ni toliko glede na to koliko so šli v tem času gor original rezervni deli za E39.

Drugače pusti DEPPO in vzami HELLA. Luč je enaka kot original BMW (tudi HELLA), ista linija, proizvodnja,... Vse luči so narejena za BMW, z BMW logoti, le da se potem na teh, ki so samo HELLA znakci s praskanjem, brušenjem odstranijo. Na mojih se to prav lepo vidi. Jaz imam obe luči že 2,5 leta in sta TOP, še vedno kot nove, svetijo perfektno :ok

Urejal Davidf1, 08.07.2019, 08:01.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Pinch
Pinch

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 521
  • Avtomobil: H1

Bom izkoristil to temo ko je že govora o Siluxu...

Glede na manjko m odbijačev za E39...
Ali imate kake izkušnje s ponaredki od siluxa ali kaj podobnega.
Prikaži več možnosti

amnesia
amnesia

Začetnik

• Uporabnik

Aha, bom probal dobit rabljeno luc original, hvala.
Glede silux m odbijacev e39 ti lahko povem iz prve roke da so slabi nosilci in ne pase tko kot bi mogl je sigurno en centimeter naprej pomaknjeno iz linije od blatnika pa se na ven ene pol centimetra, zelo slabo prileganje uglavnem.lp.
Prikaži več možnosti

amnesia
amnesia

Začetnik

• Uporabnik

No je pa m odbijac z mstyling skoraj enak originalu glede prileganja vizualno pa tudi ni razlike lp.
Prikaži več možnosti