Skoči na vsebino

K: E92

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
58 odgovorov v temi
Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e92 & E39 530d M tehnik

Lep pozdrav, kupujem e92 obvezno mora imeti:
1 Ročni menjalnik
2 Šibedah
3 Tovarniški m tehnik oz m paket
4 motor pa najrajš 2.0d

Razna skropucala in sestavlanke gladko odpadejo... V upanju, da se kaj smotrnega najde Vas lepo pozdravljam, ter apeliram, da se ponudbe oddajo na privat. Hvala
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Še...
Prikaži več možnosti

hermes
hermes

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 414
  • Avtomobil: bmw

Tale bi znal ustrezat tvojim pogojem:

https://www.avto.net...asp?id=14426123

Si ga že pogledal?

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

nedvedinho
nedvedinho

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 230

Zanimivo, da daš prednost šibedahu, navigaciji pa ne...

E90 serija je že tako in tako drvarnica, pogojno ga rešuje samo big navi.

p.s. Sem imel E90, seveda s taveliko navigacijo

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 472
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zanimivo, da daš prednost šibedahu, navigaciji pa ne...

E90 serija je že tako in tako drvarnica, pogojno ga rešuje samo big navi.

p.s. Sem imel E90, seveda s taveliko navigacijo

V bistvu ne rabiš ne enega in ne drugega, edino kar rabiš je N52B30 motor.

Urejal Jerry, 28.07.2019, 09:16.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • berni, LEO37 in PussyWagon uporabnikom je všeč to sporočilo

Egon
Egon
  • Uporabnik

Ja, šele sedaj opazil kiks Navi mi je res obveza. Ker moja bivsa punca je imela e92 brez navi in kadarkoli sm pelal ta avto mi je slo na "jok" kako pusto je brez navi. My bad, res nevem kako sem to pozabil :) Drugače, par tednov nazaj ko sem bil na obali in je avto iz zgornjega linka imel se visjo ceno, sm ga by the way šel pogledat, klub temu da nima navi. Da se razumemo vzel ga nebi tudi, ce bi vse iz deklariranega oglasa drzalo, (nima navi). Vglavnem me je zmotilo kar nekaj stvari na avtu. Ampak to je ze druga zgodba.

V bistvu ne rabiš ne enega in ne drugega, edino kar rabiš je N52B30 motor.

Kakor komu, meni pac so druge stvari prioritetne.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 156
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Poraba je pomembna, ko kupuješ BMW coupe z ročnim menjalnikom? res smo si različni :eek

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 721
  • Avtomobil: bel traktore

Poraba je pomembna, ko kupuješ BMW coupe z ročnim menjalnikom? res smo si različni :eek

ok poraba, ampak najbolj je hecno, ko vsi omenjajo drazjo cestnino...bmw pa 300 evričev cestnine, bog ne daj

Prikaži več možnosti
    • gepl je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 156
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Coupe, cabrio in diesel, to pri meni tudi ne gre skupaj. Največji fail so: Audi tt 2.0 tdi, MB SLK 250 cdi, RCZ HDI... Tu pa res ne paše tractor inside, ajde e92 še nekako (3.0). :)
Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 537
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Lep je, sosed pa bejbe pa itak ne vejo kaj je pod havbo:-)
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Pac mi je 2.0d dovolj. Nerazumem zakaj v še eni temi je treba spamat z odvečnim balastom.!! Pa to ni letelo le na tvoj post. Sm dovolj star, da vem kaj in zakaj hocem. Tema je odprta, da se pokomentira bodisi kaksen avto z neta ki je v omenjenih kriterijih,oz. Se prej da kdo od forumasev k ima tak voz in ma namen prodaje, najprej ponudi moznost soforumasu da kupi dober avto.

Urejal Egon, 28.07.2019, 13:45.

Prikaži več možnosti

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 414
  • Avtomobil: V8

Pac mi je 2.0d dovolj. Nerazumem zakaj v še eni temi je treba spamat z odvečnim balastom.!! Pa to ni letelo le na tvoj post. Sm dovolj star, da vem kaj in zakaj hocem. Tema je odprta, da se pokomentira bodisi kaksen avto z neta ki je v omenjenih kriterijih,oz. Se prej da kdo od forumasev k ima tak voz in ma namen prodaje, najprej ponudi moznost soforumasu da kupi dober avto.

Pol pa napiši kaj je narobe z zgornjim avtom ce si ze pomagamo oz komentiramo.
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Pol pa napiši kaj je narobe z zgornjim avtom ce si ze pomagamo oz komentiramo.

Ce startamo ze od nekega izhodisca: kot prvo imajo razlicni ljudje razlicne kriterije ohranjenosti,pol jasnost/ ali pa tudi ne pri servisni zgodovini, odnos prodajalec/kupec, in se par stvari o katerih nebom javno je več kot zadosti vsaj zame da se za tak avto nebi odlocil. Za ustvarjanje lastneg mnenja pa pelji se na sladoled do kp, pa se sam prepricaj a je vredno ali ne. Šefe is this good enough answer 4 you, ali ni ustregel tvojim kriterijem popolnega odgovora? :)

Urejal Egon, 28.07.2019, 15:11.

Prikaži več možnosti

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 414
  • Avtomobil: V8

Svašta, pusti ti raje javno in google translate.
Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Svašta, pusti ti raje javno in google translate.

Nerazumem kaj si mislil z javno? , drugace za anglescino pa res ne potrebujem strica googla :) Se pa strinjam z "svasta"
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 350
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Morda ti olajšam iskanje.. 

E90/91/92/93 z navijem je prej minus kot plus. Sploh če ima avto še tastari CCC sistem. Ta ima popolnoma neuporaben uporabniški vmesnik z zelo malo funkcijami. Poleg tega pa se enote kvarijo in niso poceni. 
CIC sistem v novejših je že malo boljši ampak še vseeno ni na ravni uporabnosti novodobnih Android sistemov..

Kar privede do tega... kot prvo, lažje boš dobil avto brez navija, itak s tisto bulo na armaturki ne izgleda dobro, izgleda samo malo boljše kot praznina, če navina ni... 

Rešitev je tole ali nekaj temu podobnega:
https://www.youtube....h?v=KFrYM1T7uK4

Le, da jaz ne bi niti slučajno rezal armaturke ampak bi ekran postavil direktno nad okrasno letvico pred armaturko. Odstranila bi se okrasna letvica in bi se naredil custom nosilec tako, da bi armatura ostala nedotaknjena. Zmontiraš z malo smisla za estetiko in imaš tudi super izgled. Vsekakor lepše in bolj uporabno kot original ter lepše, kot je prikazano v videu glede postavitve. 

https://www.ebay.de/...f0ed0416e99fd66

Urejal _BuLLet_, 05.08.2019, 03:01.

Prikaži več možnosti
    • Gambit in DJ Falco uporabnikom je všeč to sporočilo

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 883
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Morda ti olajšam iskanje.. 

E90/91/92/93 z navijem je prej minus kot plus. Sploh če ima avto še tastari CCC sistem. Ta ima popolnoma neuporaben uporabniški vmesnik z zelo malo funkcijami. Poleg tega pa se enote kvarijo in niso poceni. 
CIC sistem v novejših je že malo boljši ampak še vseeno ni na ravni uporabnosti novodobnih Android sistemov..

Kar privede do tega... kot prvo, lažje boš dobil avto brez navija, itak s tisto bulo na armaturki ne izgleda dobro, izgleda samo malo boljše kot praznina, če navina ni... 

Rešitev je tole ali nekaj temu podobnega:
https://www.youtube....h?v=KFrYM1T7uK4

Le, da jaz ne bi niti slučajno rezal armaturke ampak bi ekran postavil direktno nad okrasno letvico pred armaturko. Odstranila bi se okrasna letvica in bi se naredil custom nosilec tako, da bi armatura ostala nedotaknjena. Zmontiraš z malo smisla za estetiko in imaš tudi super izgled. Vsekakor lepše in bolj uporabno kot original ter lepše, kot je prikazano v videu glede postavitve. 

https://www.ebay.de/...f0ed0416e99fd66

Odvisno za kaj uporabljaš... Jaz sem specifično iskal avto z navijem... CCC je čisto ok, navi lepo deluje, na aux imam priklopljen BT adapter, tako da lahko poslušam tudi glasbo s telefona. Ni sicer NBT, ampak je čisto dovolj (žena ima professional navi v F30, pa mi je edina prednost to, da ima vgrajen disk in ni treba CD/DVDjev). In tudi armaturka mi je precej lepša z dvema "bulama" kot pa z eno...

Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 350
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

To pac zal ni res.. Za karkoli uporabljas je novejsa aftermarket zadeva boljsa, zal tako oac jr.
CCC je dalec od sitema, ki bi mu lahko rekel da je danes ok.Pac 15 let stara zadeva. Isto kot, da bi uporabljal 5 let star telefon. Ni sans, da deluje tako kot nekaj kar je letos prislo ven.
Sem imel E90ko z CCC..
Nic nimas od tistega ekrana tam razen tega, da lahko reces, da ima avto navi.
NBT je drugi svet ja.. Pa tudi proti NBTju je za uporabljat boljsi Eononov najnovejsi android.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 156
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

No pa da si sposodim temo, tudi jaz iščem e92. Zahteve: 325i (n52, n53), pogojno 325d, do 160kw ker več ne potrebujem. Dodatna oprema pa športni sedeži, ostala navlaka mi je nepomembna. :)
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 883
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

To pac zal ni res.. Za karkoli uporabljas je novejsa aftermarket zadeva boljsa, zal tako oac jr.
CCC je dalec od sitema, ki bi mu lahko rekel da je danes ok.Pac 15 let stara zadeva. Isto kot, da bi uporabljal 5 let star telefon. Ni sans, da deluje tako kot nekaj kar je letos prislo ven.
Sem imel E90ko z CCC..
Nic nimas od tistega ekrana tam razen tega, da lahko reces, da ima avto navi.
NBT je drugi svet ja.. Pa tudi proti NBTju je za uporabljat boljsi Eononov najnovejsi android.

Seveda je stara zadeva. Zgleda pa armaturka vseeno lepše z dvema grbama, kot te tablice nabite na armaturko... Glede uporabnosti... Lahko poslušaš radio, cdje, aux (z BT adapterjem), imaš navigacijo, imaš brezročno telefoniranje, imaš pregled napak/servisov. Kaj še rabiš? Aja... disk za mape in mp3. Ne vem, kaj bi NBT imel res toliko boljše. Ok, mape so boljše, smse lahko prebereš, malo več podatkov imaš o avtu, ...ne rečem. da ni boljši, je le 2 generaciji dalje, ampak načeloma večino teh dodatnih funkcionalnosti, ki jih ima, ne uporabljam. Avto je za vozit, ne pa drkat po infotainmentu.... Ampak dobro, tudi svojega 4 leta starega majhnega telefona ne menjam za nobenega današnjega, ker so vsi neuporabno veliki, tako da jaz pač nisem merilo.

Eonon pa upam, da je kaj boljši, kot tisti 4.4 android, ki sem ga imel v E46... Je bil ok, ampak je bil počasen, appsi so se sesuvali in na soncu se ni videlo čisto nič.

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč