Skoči na vsebino

K: E92

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
58 odgovorov v temi
Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e92 & E39 530d M tehnik

@bullet,grdo, uporabno, zastarelo ali ne. Avto bo moral imeti org. Navi. :) No sedaj sm cel frisen z dopusta in pripravljen za oglede...

Urejal Egon, 08.08.2019, 10:38.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 491
  • Avtomobil: e46 323ci

Ma na forumu ni dosti folka z e92 320d. Ker pač ta motor ne sede v ta avto. To je isto kot e93 pa 320d... Pač zastonj ga nemaram pa mislim, da nas je večina na forumu takega mnenja.

Tisti, ki kaj vejo o e92 povedat imajo 325i, 330i, 335i. Pogojno kakšen 330d za drugo pa bolj kot ne malo...Vsaj kolkr sem jaz brskal forum ko sem e92 kupoval.

Glede navija je pa tko... Tudi jaz sem imel e92. Sicer 325i... brez navija. Prav nič nisem pogrešal tistega neuporabnega LCD-ja na armaturki. Sem se najedel in izgleda in neuporabnosti že pri e60...Pri e60 me je tista bula celo motila in bi raje videl, da obstaja e60 brez :) Vsak kitajski android je bolj uporaben od CCC in CIC...

Urejal BMW4everafter, 08.08.2019, 11:04.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

Egon
Egon
  • Uporabnik

Zanimivo, na netu jih je najvec glih z 2.0d motorjem. Najbrz procentualno gledano jih je v celi Slo. Najvec z to motorizacijo.
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 884
  • Avtomobil: BMW

Večni problem foruma. Kupuješ avto želiš takšno in drugačno motorizacijo/opremo. Potem pa celo temo govora o tem zaka to zaka ne tist, ka je kirmu bolš, kaj je lepo kaj je grdo, kaj je uporabno kaj ni uporabno itd. o avtih pa ne duha ne sluha.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 562
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Večni problem foruma. Kupuješ avto želiš takšno in drugačno motorizacijo/opremo. Potem pa celo temo govora o tem zaka to zaka ne tist, ka je kirmu bolš, kaj je lepo kaj je grdo, kaj je uporabno kaj ni uporabno itd. o avtih pa ne duha ne sluha.

To je zato, ker imajo eni take želje, ki so primerne samo za obisk salona novih vozil s seznamom dodatne opreme na pultu prodajalca. Pri nakupu rabljenega ponavadi dobiš približek željenega. Da boš pa odkljukal vse željene opcije, je pa že skoraj čudež.
Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

To je zato, ker imajo eni take želje, ki so primerne samo za obisk salona novih vozil s seznamom dodatne opreme na pultu prodajalca. Pri nakupu rabljenega ponavadi dobiš približek željenega. Da boš pa odkljukal vse željene opcije, je pa že skoraj čudež.

Se popolnoma strinjam, da če nebo kompromisa ali sreče bo težko našel avto z vsemi štirimi pogoji na 2.0d. Ampak tema je namenjena iskanju dotičnega avtomobila ne pa brezveznim subjektivnim debatam ali je avto lepši z navijem ali brez.

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 562
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Se popolnoma strinjam, da če nebo kompromisa ali sreče bo težko našel avto z vsemi štirimi pogoji na 2.0d. Ampak tema je namenjena iskanju dotičnega avtomobila ne pa brezveznim subjektivnim debatam ali je avto lepši z navijem ali brez.

To je samo ena plat iskanja, druga je pa stanje vozila, poreklo, kilometri...ampak to je že nova debata, kaj je nekomu bolj pomembno, oprema ali stanje vozila.
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

To je samo ena plat iskanja, druga je pa stanje vozila, poreklo, kilometri...ampak to je že nova debata, kaj je nekomu bolj pomembno, oprema ali stanje vozila.

Maš prav. Ne poznam osebe zato ne vem kaj je njemu bolj pomembno. Ampak hočem povedat, da je pol preveč nepomembnih pod debat zakaj to zakaj ono. Tako kot, ko nekdo odpre temo da kupuje nwm M3,3.5i itd. pa sledijo debate zaka tak močnega, kje uporabi vse te konje da njemu je 2.0d preveč za naše ceste, da če se mu ne zdi nesmiselno metat tolk denarja v registracijo gorivo in podobno. In pol maš par strani praznih debat pa nobenega avta :)

Urejal t€dy, 08.08.2019, 20:43.

Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Fantje moram povedat, da zadnjih par postov je kar na mestu. Seveda si zelim avto z vsemi omenjenimi pogoji, a vendar se zavedam da iscem rabljeno vozilo... In verjetnost, da vse trefim je relativno majhna, ampak po drugi strani resnicno se mi ne mudi z nakupom, in cakam na tako ki bo ustrezala. Se pa zavedam, da na koncu je cisto mozno da takega avta sploh ne najdem, no za to potem imam ze plan B.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 396
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Jaz bi na tvojem mestu pozabil na zastarelo navigacijo in šel po tole.. 

https://www.avto.net...ORIGINAL-156...

Vrhunska barvna kombinacija. Z lepo nameščenim androidom bo notranjost izgledala lepše kot z original navijem.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 490
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Če bi kupoval e92 l.2010 bi obvezno hotel z navi, zdaj mi je pa vseeno. Kot ste rekli useless, je pa velik plus da je pri e92 xenon serijski in da ni potrebe še po tem čekirat.  :-D

Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Jaz bi na tvojem mestu pozabil na zastarelo navigacijo in šel po tole.. https://www.avto.net...ORIGINAL-156...
Vrhunska barvna kombinacija. Z lepo nameščenim androidom bo notranjost izgledala lepše kot z original navijem.

Sicer, sem ze v temi omenil, da sem ta avto gledal, ko je bila cena za tisocaka vecja. In je samo na slikah lep, zgodovina servisov je vsaj takrat bila enigma, odnos prodajalca je na psu. Avto se je zaganjal nekaj casa, cudni prizvok je bil, alternator lezaj, vodna pumpa??? Za kaj vec pa se sami na ogledu prepricajte, ze v startu sem bil tam bolj kot ne iz firbca...Prodaja ga ze ogromno casa, ma le zakaj.

Urejal Egon, 17.08.2019, 07:22.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Sicer, sem ze v temi omenil, da sem ta avto gledal, ko je bila cena za tisocaka vecja. In je samo na slikah lep, zgodovina servisov je vsaj takrat bila enigma, odnos prodajalca je na psu. Avto se je zaganjal nekaj casa, cudni prizvok je bil, alternator lezaj, vodna pumpa??? Za kaj vec pa se sami na ogledu prepricajte, ze v startu sem bil tam bolj kot ne iz firbca...Prodaja ga ze ogromno casa, ma le zakaj.

Od tega trgovca res ne moreš kupit avto, imam tudi jaz slabe izkušnje z njim. En namig, kaj pa 325d... Na letni ravni so stroški reg., zavarovanja in porabe zanemarljivi glede na ropotuljasto 320d, katera ti že zjutraj ubije užitek v vožnji ko pritisneš start-stop tipko? Je pa res da je model e92 postal dostopen "mesarjem" in da je dobrih primerkov čedalje manj. 

Drugače pa glede na želje, ne bo druge kot uvoz...

https://suchen.mobil...Order=ASCENDING

Bo pa potrebno ceno sprejeti in prilagoditi željam, za 10k € ne verjamem da se bo dobil soliden primerek...

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, šele sedaj opazil kiks Navi mi je res obveza. Ker moja bivsa punca je imela e92 brez navi in kadarkoli sm pelal ta avto mi je slo na "jok" kako pusto je brez navi. My bad, res nevem kako sem to pozabil :) Drugače, par tednov nazaj ko sem bil na obali in je avto iz zgornjega linka imel se visjo ceno, sm ga by the way šel pogledat, klub temu da nima navi. Da se razumemo vzel ga nebi tudi, ce bi vse iz deklariranega oglasa drzalo, (nima navi). Vglavnem me je zmotilo kar nekaj stvari na avtu. Ampak to je ze druga zgodba.
Kakor komu, meni pac so druge stvari prioritetne.

Šele zdaj sem opazil, kaj pa je imela za en motor?

Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik

Šele zdaj sem opazil, kaj pa je imela za en motor?

2.o
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 396
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

2.0 :-D

Polovickarski odgovor :nono

Kaj je bil, d ali i?
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

2.0 :-D

Polovickarski odgovor :nono

Kaj je bil, d ali i?

A misliš zaradi tega? Ja to bi znal bit dober razlog da ti gre na jok. :-D  :beer

https://youtu.be/gecAxthcvg4?t=51

Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

Egon
Egon
  • Uporabnik

Hehe ste pa hecni :) ja je bil d. Ma saj pravim, ce nebo tu pri nas nic, bom pac sel na plan B. :) Ni pa ne sile ne nuje, kupit z glavo skozi zid.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 396
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

E92 z 2.0d bi šlo meni na jok vsakič, ko bi ga poslušal... ne bi navigacija igrala nobene vloge... da je pa poleg 2.0d še ročni menjalnik, potem je avto res samo za pred kafič parkirat in tam pustit... vsaj, kar se mene tiče.

... pa naj gledajo grbo in ekran navigacije, skozi stransko šipo :ok2

Urejal LEO37, 17.08.2019, 17:34.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 630
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Ce gledas 2.0d revscino res ne vem zakaj gledas v slo... to si prpeles iz DE.
Prikaži več možnosti