Skoči na vsebino

P: Športne sedeže za E39

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik
  • Sporočil: 76

Naprodaj sta dva kompleta usnjenih športnih sedežev (vključno z vratnimi tapetami) za E39. Oba kompleta sta za karavana, en je v črni barvi in en v rjavi. Črni komplet je električno nastavljiv in ogrevan z Memory funkcijo, drugi so ročno nastavljivi, brez gretja. Črni komplet dam za 450 eur, rjavega pa za 100 eur. Ko bo oglas odobren bom objavil slike, za vse dodatne informacije pa sem vam na voljo na PS.

Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 658
  • Avtomobil: E39 530iA

Si vse napisal kar v eno vrstico, ampak bo večina sigurno prebrala vse od začetka do konca, ker ima čas in jih tole zanima. Pa vmes še izvedo vse podrobnosti in ceno za oba sedeža.

Dobro prodajo :ok

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

MG, hvala  :ok

Ja, mislim da je dovolj razumljivo, če koga še kaj zanima pa vprašajte. Zaenkrat sta na razpolago dva kompleta, dobim pa v kratkem še dva, tako da si lahko vsak izbere svoj komplet športnih sedežev za E39 karavana. Tokrat objavljam par slik črnega in rjavega kompleta (pri črnem sem slikal samo voznikov sedež, da se vidi da je lepo ohranjen, rjavi komplet je malo slabši ampak sedeži niso nikjer strgani, potrebno bi jih bilo prebarvat, vem za nekoga ki jih zelo lepo obnovi za 40 eur po komadu, če bi koga zanimalo). Tule so fotke:

Pripete slike za predogled

• zic1.jpg
  • zic2.jpg
  • zic3.jpg
  • zic4.jpg
Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Rjavi komplet je prodan. Tule so še slike kompleta sedežev in tapet v bež barvi, cena tega kompleta je 300 eur, sedeži so zelo lepo ohranjeni, kakor tudi tapete, kot je vidno na slikah:

• zic5.jpg
  • zic6.jpg
  • zic7.jpg
  • zic8.jpg
Prikaži več možnosti

Z4M
Z4M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 048
  • Avtomobil: stari model

Ali je možno oznaka/barva bež sedežih Standardleder/beige E36 Sandbeige ?

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Barva točno žal ne vem katera je, sem pogledal na sedeže in nič ne piše, VIN avta iz katerega so se pa tudi ne da več dobit, ker so bili tudi v zadnji avto vgrajeni naknadno. Lahko samo povem da je barva tista bolj svetlo rjava, bila je še ena opcija bež barve katera rahlo vleče na rumenkasto, niso takšni. Z4M, kolikor sem gledal tvojo notranjost, bi se barve morale ujemat.

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Tudi bež komplet sedežev je prodan. Zdaj sta ostala samo še črna kompleta, slike drugega bom prilepil spodaj, cena za ta komplet je 200 eur. Za ta denar dobite celotno notranjost v črni barvi za karavana, v ceni je tudi zadnja klop in vratne tapete, ki so brezhibno ohranjene. Tudi sedeži so lepi, usnje ni nikjer strgano, edino na voznikovem se malo pozna obraba, če bi želeli da je v nulo bi ga bilo treba prebarvat (cena za to kot sem omenil je 40 eur). Tule so fotke:

• zic9.jpg
  • zic10.jpg
  • zic11.jpg
Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 748
  • Avtomobil: Karjola

Maš kej iz blaga?

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 994
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Sedeže sem videl in na hitro bi rekel da sta sprednja sigurno lepo ohranjena. 

Ker nista električna (memory), me žal ne zanimata.

Barva je identična moji notranjosti, bi rekel, torej Standardleder Sandbeige, oz. po VIN: Standardleder/beige E36 Sandbeige E (N6SN)

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Z4M
Z4M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 048
  • Avtomobil: stari model

Leo, ja škoda, ker se lepo ohranjenih bež sedežev vedno manj najde. To bi mi prav ustrezalo v moji E39, nekdo je bil hitrejši. :)

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Maš kej iz blaga?

Žal ne, na razpolago je samo usnje. Če izvem za kak komplet iz blaga, ti javim.

Prikaži več možnosti