Skoči na vsebino

640d Gran Coupe

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
163 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 144
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Jaz sem prvi ki bo zgubil voljo rihtat stare kante. Prevec casa je zacelo it za to, pa se mehaniki nimajo prevec volje to rihtat, tako da na koncu si vsi nezadovoljni. Sej za drugo stran se ne sekiram ampak moj cas je moji druzini pomemben. Pa vsak mesec metanja protivrednosti enega dobrega leasing obroka, v nekaj, za kar si vcasih se sam mislim al sem bugar al romun...
Ne pomeni da ne bom dokoncal kar sem si zamislil ampak za nabijat kilometre bom nabavil nekaj v garanciji. Pa naj tovarna placuje popravila. Brez avta bom pa glih tak ;)

Saj smo ti rekli V8 obdrži za gušt, za klanfanje km pa nabavi enega novega diesla z čim daljšim jamstvom oz. garancijo. Pa še nekaj, če so ti novejši avtomobili res tak poden od podna, se ti bo itak vsakič ko boš zalaufal e39 narisal ogromen nasmeh na obrazu. :)
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 683
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Še eno opcijo premisli. Tast je kupil 2.0 185hp 4x4 Octavio ki je proti klasični celo par mm višja. Notri RS volan in sedeže za doplačilo ker so imeli neko sport akcijo pa še boljši audio z navi, xe in še kaka stvar. Avto je na cesto prišel dobrih 26k (2015).
Meni manjka distantronic in ta sistem samodejnega zaviranja ki ga imamo pri Touranu istega letnika doma drugače pa TOP avto za štancat km.
Podvozje je kompaktno in ni pretrdo, 4x4 pa tudi dobro reagira ko ga pospesujes v ovinkih. Jaz sem ga imel dva tedna na smučanju in moraš res dobr gnat avto da prideš do meje podvozja kar je za vsak dan dost nepomembno...

Urejal bvogri, 03.08.2019, 10:46.

Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 315

Fant naj kupi 6gc pa potem po kakem letu lastnistva poda svoje mnenje. Vse tako crno kot pisete tukaj pa ze ne bo. Podlesnik je ugoden in zanesljiv mehanik, sploh, ko sraufa taksne visje klase avte. Pa se kje po slo so taki mehaniki. Meni je na avtu vse vsec le notranjost je dizajnersko za casom.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 597
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Drugače F36, torej 4 GC sploh nima majhen prtljažnik, ampak hudo velik za svoj rang :ok Jaz, če bi se odločil ločiti od E39, bi nabavil verjetno F36 430dA.

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč