Skoči na vsebino

Svet motociklizma: ture, avanture

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
157 odgovorov v temi
zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 363
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Je, je. Ponoci ga ne smem zalaufat - se tamala takoj zbudi. :)

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 703
  • Avtomobil: LPP Urbana

Je, je. Ponoci ga ne smem zalaufat - se tamala takoj zbudi. :)

Jaz sem zadnjic dal dusilce ven, naredil en krog, da vidim kako se zadeva slisi...epilog vsega je, da sem jih po voznji takoj namontiral nazaj.

Zvok ni bil nic visji od tistega originalnega, je pa bil globji...na dolocenih obratih pade v resonanco, ki je prav moteca ( zvok bobnenja).
Pa so mi vremenarji za danes zje*** furo do obale. Napovedovali so, da bo popoldne zacelo padat kar se je zgodilo a cca 4 ure pozneje, namesto ob 13 uri, je to bilo ob 17 uri.

No ja...sem pa vmes naredil furo z kolegom do kocevja in nato od kocevja do dvor-a in prot lj...vse skupaj cca 150km.

Prisel domov tik predno je zacelo padat :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 455
  • Avtomobil: kombi

nice, si videl kakšnega medveda ali cigota v kočevju? :ok2 kateri so bolj pogosti

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

nice, si videl kakšnega medveda ali cigota v kočevju? :ok2 kateri so bolj pogosti

Opazil nisem nic od tega ker sem se ukvarjal z domacini in njihovo voznjo :lmao
Fantje in dekleta...1.9. Se priblizuje, vreme bo odlicno! Vsaj kaze tako.

Naredimo loceno temo ali se dogovorimo v tej glede rute, kdo bi sel poleg ipd.?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem imel moznost si ogledat BMW XR 1000...ne recem motor je lep, zvok vemo, da prihaja iz RR-a ( malenkost omejena moc). Ko sem slisal ceno pa ‘hvala lepa’ :ok2 med drugim sem sel pogledat se MT09 SP a je niso imeli na zalogi.
Jutri skocim Monsterja pogledat pa se CB-jko.
Sem pa danes od kolega sprobal Tracer-ko 900 in mi je bil sedalni polozaj kar OK.S taksnim motorjem oz taksnega tipa motor, ni nikakrsna tezava odvozit par 100-200km v kosu.

Med tednom mi je uspelo si pogledat Monsterja 821 Stealth in Hondo CB1000R.

Honda zgleda nekako bolj uglajeno, je bolj vitka in v dimenzijah je manjsa napram Monsterju. Po drugi strani je Monster pojava za oci.

Monster je na zalogi oz. ga imajo pripravljenega za test, medtem ko Honde ni za test. Mi pa ni spet do tega, da kupujem motor katerega niti zapeljal nisem tako kot sem to naredil na Tmax-u ( OK sem peljal prejsno serijo).

Bom se MT09 SP preveril, ce je kje kak na zalogi oz za na test pripravljen ter da si ustvarim mnenje kaj bi mi najbolj odgovarjalo.

Po drugi strani pa se mi je porodila se ena ideja a zaenkrat nimam prostora oz. ce bi mi to uspelo bi bilo super: pridobiti prostor za hrambo dodatnega motorja, ki pa bi bil GSXR 600/750 od letnika 2006/2007 naprej. Tako bi obdrzal Tmax-a za vsakodnevno voznjo, medtem ko bi Suzi bila za kaksno vikend voznjo. No bomo videli kako se bom odlocil je pa to definitivno drag spas, no ja vsaj denarja mi ni treba vec puscat na BMW servisu pa to kompenziram na motorju :rofl

Pripete slike za predogled

• DD867F40-0A56-4AFA-B812-175823150C73.jpeg

Urejal bancnik, 25.08.2019, 21:36.

Prikaži več možnosti

Relanium
Relanium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 130
  • Avtomobil: E46

@BMW RALLY: globoko spoštovanje do tebe in tvojega kolega, da sta se lotila in speljala ta projekt. 99% forumašev bi nas po prvi piz#** obrnilo in šlo domov (ali pa izbralo lepšo pot :cool ). Nič nisi omenil kondicijskih priprav, da tole spelješ moraš na mišicah rok, dlani, ramen.....delati. Pa še mehanik moraš biti. Zame odkrito povedano: no go :crazy  :crazy  :crazy .

Še kaj napiši... :ok  :ok

Jaz sem tisti, ki je bil zraven.
Kar se tiče kondicije pri meni ni problem (športnik), tudi rit mora bit vsaj malo utrjena (ne na novo iz garaže pa takoj na furo), oprema RES dobro pripravljena, in pritrjena (če karkoli lahko odpade, potem zagotovo bo!), pa motor porihtan in naštudiran. Kar se tiče mehanike si tud doma vse sam pošravfam, menjujem gume, mapiram, itd (tud strojnik sem). Tako da ja, za menjavo gum in za osnovna popravila sva imela zraven vse orodje, kar je tudi prišlo prav že prvi dan, ko sem imel nek backfire in je motor na jugu albanije pri vsaj +35 crknil in ni več vžgal. Po manjši poškodbi (ko mi je iz prsta lila kri) smo tud ugotovili problem, popravili in sva pot nadaljevala. Albanci drugače zelo prijazni, ko sem se urezal, me je povabu v starega mercedesa in sva šla v mesto nekam v lekarno po razkužilo in gaze. Potem mi je pa še povil prst.
To je bil prvi, Albanski del. Drugi del, kot je že kolega opisal naju je vseskozi močilo v črni gori, ampak razgledi pa neverjetno lepi!. Šesti dan v Mostarju je pa že imel kolega vsega vrh glave in je šel domov, sam sem se pa odločil, da če sem že tako daleč, pač ne bom zdaj šel na kombi in domov ampak da speljem vse do konca. In pomoje se je tudi splačalo, pa tud samostojno potovanje ima nek čar. Dal mi je vse orodje ki sva ga imela zraven, odnesel par mojih stvari, sam pa sem še tisti dan naredil 350km proti severu bosne in zvečer kampiral na Šatorskem jezeru, kjer so imeli bosanci neke fešte cel večer do 3 ponoči in spet zjutraj od 8 naprej. Nakar sem spakiral šotor in šel naprej proti hrvaški, kjer me je na mejnem prehodu nek srb zarad nepazljivosti nagazil in mi zlomil okvir tablice (k sreči samo to). Sem se tako razjezil, da so me bosanski cariniki mirili, naj se ne razburjam. Hrvaški teren je bil bolj kot ne že poznan, razen enega kamnitega odseka, kjer sem najvrjetneje zlomil nosilec šusplate. To sem opazil šele zvečer ko sem kampiral ob jadranski magistrai, nato pa naslednji dan čez nacionalni park velebit kjer sem vrjetno vozil bolj ilegalno, ampak na srečo brez da bi me kdo ustavil in kaznoval. Pri prihodu v kočevje pa kot da bi bil sodni dan,veter, dež, grmenje, dve uri do doma me je pralo kot še nikoli do zdaj na motorju.
In tako kot kolegu, tud men se je mal zameru motor za nekaj časa. Ampak prihaja spet nazaj.

• IMG_20190731_135634_787x1050.jpg
  • IMG_20190729_115055_787x1050.jpg
  • IMG_20190730_095247_1400x1050.jpg
  • IMG_20190731_113919_1400x1050.jpg
  • IMG_20190731_121003.jpg
  • IMG_20190731_153237_1400x1050.jpg
  • IMG_20190731_154233_1400x1050.jpg
  • IMG_20190731_195211_1400x1050.jpg
  • IMG_20190731_203940_1400x1050.jpg
  • IMG_20190801_122554_787x1050.jpg
  • IMG_20190802_074639_1400x1050.jpg
  • IMG_20190802_090951_1400x1050.jpg
  • IMG_20190801_183222_1400x1050.jpg
  • IMG_20190725_114805_787x1050.jpg
  • IMG_20190725_172202_1400x1050.jpg
  • IMG_20190726_114643_1400x1050.jpg

Urejal Relanium, 26.08.2019, 20:09.

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing, peropapero, blackberet in 6 ostalim je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

Top, dobro, da si znata sama kaj popravit, ker drugače nevem koga sploh klicat, da pride po motor sredi hribov in gora.

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 197
  • Avtomobil: 3er

@BMW RALLY: globoko spoštovanje do tebe in tvojega kolega, da sta se lotila in speljala ta projekt. 99% forumašev bi nas po prvi piz#** obrnilo in šlo domov (ali pa izbralo lepšo pot :cool ). Nič nisi omenil kondicijskih priprav, da tole spelješ moraš na mišicah rok, dlani, ramen.....delati. Pa še mehanik moraš biti. Zame odkrito povedano: no go :crazy  :crazy  :crazy .

Še kaj napiši... :ok  :ok

Evo pa je napisal :D

Jaz na kondiciji posebaj nisem delal. Samo rit in vrat pa me še niso tako bolela! Ne rame ter roke, to ni noben problem.

Čeprav primerjalno teraš hiltija cel dan ali pa se voziš po stopnicah gor/dol :laugh

Verjetno je svoje prinesel mrzl zrak izpod čelade na višinah.

"Vozniške" recimo da imam dovolj, cca. 1000km na mesec s tem mlinčkom tako redno delam.

Pametno pa je, da se nekdo ne vrže kar iz prve v to ker bi verjetno pogorel.

Vozil sem večinoma drugi in žrl prah ter bencin (ki nenormalno smrdi, verjetno pa svoje doda custom bogato mapiranje) zračni filter sva vmes čistila in je po enem dnevu slabši kot 2 sezoni ceste. V ustah mi je škripalo še ko si umiješ zobe hehe. Bolj je psiha jeba. Voziš in voziš pa ni kaj pokazati, to pa ubija! Sam sebi se zdiš nesposoben, ker smo vajeni avtocest in pokrivanja stotin kilometrov. Za primerjavo v zalepljena zadnja smernika je prišlo po eno žličko mivke in je srebrno plast do konca zribalo. Na prejšnem sem v treh letih in 40k km pretežno cesto zgulil dol dobro polovico :-D

Zanimiva so tudi prečkanja vode, jaz sem šel malo bolj levo in zagreznil do kolen, potopljena oba kolesa spredaj pa vrže v zrak in čez števec ter čelado par veder vode. Če se prevržeš ter ne uspeš dovolj hitro udarit kill-switch zna biti zanimivo (preizkusili pomladi z Nemcem :blackeye, slike spodaj pripete )

Psi so tudi zelo vztrajni, sploh če sta 2+... Nekateri imajo seboj solzivec za medvede ampak mislim da ni potrebe.

Za del te vode je trasiran suhi obvoz ampak sta nama 2 dejala da naj ga ne izberema kar se porabi 5 ur (samo dobrih 30 km recimo) in ti ni jasno kako je to možno.

Šraufanje ni sile za stvari, ki so rešljive (in večinoma so celo s priloženim original orodjem). Ena šibka točka je bencin pumpa in injektor.

Ta se ščasom ali na slabem gorivu zapaca. Za test sva ga poskusila vzeti ven že doma pa ni šlo oz. bi sigurno odletel plastičen del na loputi zato sva držala pesti da tega ne bo treba. Paše sicer od večine modelov in recimo, da se dobi v pametnem času novega po potrebi ali pa naredi backflush na starem, če ni prepozno...

Pumpa je bila ena rezervna, ki je načeloma ni problem vzeti ven ampak sta lahko dva problema na terenu če nimaš delavnice: 1. tank je zadek in ko odviješ spodaj teče bencin ven. Brez primerne posode to ni samo ne-ekološko ampak tudi ne moreš ujeti in naliti nazaj not. 2. Za original lajtnge rabiš posebne klešče, pri kopiji pumpe pa so priložene šelne, ki naj bi držale tiste 3-4 bare in vse tresljaje (zopet nepreverjeno :confused ). Lahko se ti pri padcu ali lomastenju v grmovju zapiči veja v kiler, Za same pokrove motorja ni skrbi ker zdržijo precej če gre po tleh. Lahko pa gre sklopka (ali sama hidravlika, jodlarji nimajo zajle)... Ampak na koncu je ena x neumnost, ki jo ne predvidevaš.

Zoprne so te predpriprave še bolj pa potem po povratku. Ko res nimaš volje in veš koliko enih detajlov bo za urediti...

Tudi stroškovno gre precej več kot za samo gorivo in ostalo dol v to.

Pa še stalna koncentracija v metre pred sabo, dejansko več vidim doma na slikah in občudujem razglede kot pa je bilo časa v živo :frown

Napačno ocenjena luža in nagib pa zdrsneš v prepad ali pa popravljaš med vožnjo z roko ogledalo ki opleta in se skoraj kompanjonu spustiš v zadek ker je zabremzal. Malo nerodnosti ali pa showa te lahko stane cele fure (recimo stoppie-ji, pokanje z izpuhom pred dekleti ane Relanium :-D)

Sredi ceste nama prileti pijanček (tak pravi ki škili, slina teče iz ust) in: "wer ju from" leti zadaj... "aaa, slovenia! privjet, harašo... GAS GAS!" jaz pogledam kolega, češ mu dama en dirkalni štart? Speljem da malo dvigne kolo, se prva zavrti proti rdečem, hitro cuknem drugo in na gladkem asfaltu zadrifta...opala izi...

Pogledam v ogledalo in tip skače po cesti z dvignjemi palci :-D

Prikaži več možnosti
    • lozinka in Fleko uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik

mešano...

• r34.jpg
  • r32.jpg
  • wqfg.jpg
  • 34.jpg
  • wegr.png
  • 66414912_895932517460594_1965109170424250368_n.jpg
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik

Top, kaj je to na drugi sliki? Tole zgleda kar zjebqano vse skupaj, nevem, če bi si upal z takim motorjem na takšno furo.

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik

Na tla položen bmw in voda ki teče iz njega :)

To so domače gmajne, nič posebnega... printscreeni iz videa

Ena fura z obiskom na velikonočni ponedeljek popoldne

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

Relanium
Relanium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 130
  • Avtomobil: E46

(recimo stoppie-ji, pokanje z izpuhom pred dekleti ane Relanium :-D)

No no, stoppijev pa že ni blo! 

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Za danes koncal z voznjo :ok2

Zacnem pot v LJ s ciljem na pokljuki in si recem ‘ah cca 3-4 ure in bom doma’ in kot ponavadi se tako ni koncalo :ok2

Zastartam nekje okrog 9:30 in gasa prot Skofje Loki ter nato do Zeleznikov. Oni del kjer se cesta dela se odlocim, da grem po bliznjici in grem desno v hrib proti Soriski planini, lahko bi sel naravnost a sem se tam ze vozil in bi mi bilo ‘dolgcas’. Nic jo uberem desno i gasa in vau kako lepa trasa, nov cist asfalt in zelo lepi ovinki, da o razgledu v dolino ne govorim :ok top!

Pridem na vrh Soriske planine in ja fotka mora past, ker drugace se steje kot, da nisi bil ( glej spodaj za fotko).

Se spustim v Bohinjsko Bistrico in nadaljujem pot lepo po omejitvi :hehe

Pogledam tel, da vidim kam moram picit ker sem sel po popolnoma drugi strani kot sem sprva planiral :wtf
Jo uberem proti Bledu in zavijem levo v hrib prot Pokljuki.

In tam se zacne nekaj lepih tras, lep asfalt in spet lepi ovinki. Pridem do hotela Sport in zakorakam v lokal nizje in vprasam, ce imajo na ‘kartico’ in recejo ‘joj neeee samo z gotovino’...OK si mislim pa drugic.
Jaz butara pa cel cajt tuhtam, da sem nekaj pozabil. No to je bilo to pa se ustavil sem se na OMV ker sem gume pumpal in gledal celi cas bankomat.

Od hotela Sport pa lepo nazaj prot LJ z vmesnimi postanki ( perutnicke v pivnici vic so top :ok2 ) In evo po cca 6 urah prlezem domov :lmao

Grand total: slabih 200km ok...je bilo 198.8 ampak naj bo 200 :ok je lepse za prebrat :rofl

Lahko bi nekaj vec fotk naredil a se mi ni ljubilo ker me tel heca in je cas za novega...sem pa vmes videl nekaj res lepih scen za prihodnje ko se bom tam vozil bodo padle tudi fotke :ok

Moram reci, da mi gorenjska regija veliko bolj pristaja kot pa tista prot obali vsaj kar se voznje tice in manjsega stevila vozil.

• 7C212F4E-D7E4-4A01-A25F-DAC9F56EA215.jpeg

Urejal bancnik, 31.08.2019, 18:16.

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 719
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

No, jaz sem se pa včeraj zvečer tudi na hitro odločil, da je (skrajni) čas, da kot začetnik uberem eno pravo turo...

Danes ob 09:00 zjutraj štart iz Črnuče, najprej klasika Rakitna-Cerknica-v Bloški polici pa žmigavec desno proti Ložu, Babnemu Polju, prečkanje meje (en policaj mi preišče nahrbtnik, drug se pa ni mogel načuditi kako lepega rumenčka imam :-D , tako ohranjenega), Prezid, potem pa zavit spust, pa ovinki do Crnega Luga, tam pa spet blinker desno proti Mrzli Vodici do Gor.Jelenje. Ta del.cca.20 km kot bi se peljal nekje po S.Kanadi, zvita cesta kot presta, sama hosta okol tebe, medvede kar vohaš :crazy ,razmeroma ozka, slab asfalt (se pozna davek na ostre zime)...ko se priklopiš pri Gor.Jelenju na glavno cesto (sem bil že sit tistih ovinkov) se začneš spuščati proti morju, postane vroče, prikolopiš se potem na AC okoli Bakarskega zaliva, potegnil sem še do Jadranovega (kopanje :ok ). 

Po dobri urici pa nazaj preko Rupe (na meji gužva, nisem še navajen kar mimo kolone peljati, mi je bilo ful čudno...ampak jaz sem se vsaj pred Cro mejno kontrolo cca.50 m postavil v vrsto, nekateri bajkerji pa kar do njega....to moram ''še osvojiti'' :confused ). Il.Bistrica, Knežak, Postojna, Planina, pa po stari cesti do Ljubljane. Skupaj 320 km, razen malo bolečin v vratu vse v najlepšem redu. Krasna tura, priporočam.

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • nightmare, janez79 in bancnik uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

No, jaz sem se pa včeraj zvečer tudi na hitro odločil, da je (skrajni) čas, da kot začetnik uberem eno pravo turo...
Danes ob 09:00 zjutraj štart iz Črnuče, najprej klasika Rakitna-Cerknica-v Bloški polici pa žmigavec desno proti Ložu, Babnemu Polju, prečkanje meje (en policaj mi preišče nahrbtnik, drug se pa ni mogel načuditi kako lepega rumenčka imam :-D , tako ohranjenega), Prezid, potem pa zavit spust, pa ovinki do Crnega Luga, tam pa spet blinker desno proti Mrzli Vodici do Gor.Jelenje. Ta del.cca.20 km kot bi se peljal nekje po S.Kanadi, zvita cesta kot presta, sama hosta okol tebe, medvede kar vohaš :crazy ,razmeroma ozka, slab asfalt (se pozna davek na ostre zime)...ko se priklopiš pri Gor.Jelenju na glavno cesto (sem bil že sit tistih ovinkov) se začneš spuščati proti morju, postane vroče, prikolopiš se potem na AC okoli Bakarskega zaliva, potegnil sem še do Jadranovega (kopanje :ok ). 
Po dobri urici pa nazaj preko Rupe (na meji gužva, nisem še navajen kar mimo kolone peljati, mi je bilo ful čudno...ampak jaz sem se vsaj pred Cro mejno kontrolo cca.50 m postavil v vrsto, nekateri bajkerji pa kar do njega....to moram ''še osvojiti'' :confused ). Il.Bistrica, Knežak, Postojna, Planina, pa po stari cesti do Ljubljane. Skupaj 320 km, razen malo bolečin v vratu vse v najlepšem redu. Krasna tura, priporočam.

Vceraj smo ga odpikal iz LJ prot Postojni ( prva postojanka OMW) in nato gas prot Gorici. Preckanje meje in spust proti gradu Miramare, malo naprej smo se se 2x v vodo vrgli in nato voznja po celotni obali do SLO in nato v KP proti Kalu na postanek ( obzeno fotka :lmao) in nato gas do LJ, vse skupaj cca 310km.

PS: suziko sem moral fotkat in priznam, da ne vem od koga je :ok2 je pa lepa :-) zbiram ze ideje za naslednji motor za prihodnjo sezono :-)

• F63F708F-F0C1-4C28-97EC-6FCF0ECB2E8C.jpeg

Prikaži več možnosti
    • intejk in Rally fan uporabnikom je všeč to sporočilo

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 686
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Sam sem pa včeraj zavil v hribe. :)

Štart Cerknica, Planina, Godovič, Col, Predmeja, Ajdovščina, Nova Gorica, Tolmin, Kobarid, Bovec, Vršič, Kranjska Gora potem pa ker sem se bal pozne ure prihoda domov Kranj, Škofja Loka, Lučine, Horjul, Vrhnika, Logatec, Kalce, Planina čez ride, Unec in domov. 400km vrhunskih cest in odličnega vremena. 

Pa ena iz samega vrha

vrsic.jpg

Lp, Samo

Prikaži več možnosti
    • rokxy, Rally fan in bancnik uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

prihodnjo soboto nameravam zopet izkoristit, ker naj bi bilo top vreme :ok lahko bi se kaj dogovorili pa jo odpikali kam :ok2 pa imam bmwslo.com motoristično druženje :ok2

Urejal bancnik, 16.09.2019, 09:43.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik

prihodnjo soboto nameravam zopet izkoristit, ker naj bi bilo top vreme :ok lahko bi se kaj dogovorili pa jo odpikali kam :ok2 pa imam bmwslo.com motoristično druženje :ok2

Izkoristite, idealno każe za motocikle. Žal sem zaseden.....trail run na Rabu, tam rabim samo močne noge...
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

intejk
intejk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 505
  • Avtomobil: tcr

PS: suziko sem moral fotkat in priznam, da ne vem od koga je :ok2 je pa lepa :-) zbiram ze ideje za naslednji motor za prihodnjo sezono :-)

Tole znam jst drugo leto nabavt, mal me matra samo prehod iz 75 km na 150 km...
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Tole znam jst drugo leto nabavt, mal me matra samo prehod iz 75 km na 150 km...

A misliš da ti bo premalo??
Prikaži več možnosti
    • intejk je všeč