Skoči na vsebino

Svet motociklizma: ture, avanture

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
122 odgovorov v temi
zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 311
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Je, je. Ponoci ga ne smem zalaufat - se tamala takoj zbudi. :)

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 653
  • Avtomobil: LPP Urbana

Je, je. Ponoci ga ne smem zalaufat - se tamala takoj zbudi. :)

Jaz sem zadnjic dal dusilce ven, naredil en krog, da vidim kako se zadeva slisi...epilog vsega je, da sem jih po voznji takoj namontiral nazaj.

Zvok ni bil nic visji od tistega originalnega, je pa bil globji...na dolocenih obratih pade v resonanco, ki je prav moteca ( zvok bobnenja).
Pa so mi vremenarji za danes zje*** furo do obale. Napovedovali so, da bo popoldne zacelo padat kar se je zgodilo a cca 4 ure pozneje, namesto ob 13 uri, je to bilo ob 17 uri.

No ja...sem pa vmes naredil furo z kolegom do kocevja in nato od kocevja do dvor-a in prot lj...vse skupaj cca 150km.

Prisel domov tik predno je zacelo padat :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 379
  • Avtomobil: kombi

nice, si videl kakšnega medveda ali cigota v kočevju? :ok2 kateri so bolj pogosti

Prikaži več možnosti