Skoči na vsebino

Svet motociklizma: ture, avanture

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
166 odgovorov v temi
artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 458
  • Avtomobil: e34

Tole zgleda pa dobro :ok

Za danes splaniral prost petek katerega sem izkoristil za voznjo do obale in nazaj :)

Hah pa sem še razmišljal, če objavim včeraj pa se mi je zdelo, da tako ali tako vsi delajo :) Do Paklenice na pecivo :)

20190927_115645.jpg

Urejal artex, 27.09.2019, 18:11.

Prikaži več možnosti
    • bancnik je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 805
  • Avtomobil: LPP Urbana

Hah pa sem še razmišljal, če objavim včeraj pa se mi je zdelo, da tako ali tako vsi delajo :) Do Paklenice na pecivo :)

attachicon.gif20190927_115645.jpg

Vi lahko, ki imate motorje :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 744
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Včeraj sem se prav na hitro odločil, da skočim do Portoroža....se pa pozna, če obiraš po stari cesti....je iz Črnuč in nazaj 280 km :blabla

Še par fotk kanarčka :ok

Pripete slike za predogled

• 20190929_135134.jpg
  • 20190929_143031.jpg
  • 20190929_154449.jpg
  • 20190929_165345.jpg
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 744
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

A se še kaj vozite??
Jaz sem še izkoristil lepo vreme, iz Lj do Kr.Gore, Trbiž, Predel, pa spust do Bovca, mimo Tolmina do Cerknega, čez Kladje v Šk.Loko in nazaj do doma. 260 km, temperatura pa kar frišna...

Pripete slike za predogled

• 20191006_123428.jpg
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • DJ Falco je všeč

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 301
  • Avtomobil: Chevrolet Kalos 1.4

Jaz mislim da sem kar zaključil za letos....Čeprav zdej eno frišno pecam in ona je malo mahnjena na motorje, tako da bom moral mogoče malo potrpeli pa jo nekam zapeljat.

Edino hudič je ker bom moral spet tačke  gor namontirat. Sem si rekel da jih ne da več nazaj gor in da ne bom nobenga zadaj vozil, samo ona je tak cukr da je jooooooj  :mljask

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

gusti4u
gusti4u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 848
  • Avtomobil: FR-V + RT

v soboto ena izmed zadnji letos....Route 69, Avstrija. Dobro, da je že prej nisem odkril ;)

:woohooKNJIGOVEZ:woohoo
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 793
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Jaz mislim da sem kar zaključil za letos....Čeprav zdej eno frišno pecam in ona je malo mahnjena na motorje, tako da bom moral mogoče malo potrpeli pa jo nekam zapeljat.

Edino hudič je ker bom moral spet tačke  gor namontirat. Sem si rekel da jih ne da več nazaj gor in da ne bom nobenga zadaj vozil, samo ona je tak cukr da je jooooooj  :mljask

Tačke gor..najceneje in najenostavnejše :-) Kaj veš..kaj lahko tačka pomeni za naprej  :ok

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč