Skoči na vsebino

P: F11 BMW 525d LCI 102.000km

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
76 odgovorov v temi
PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 622
  • Avtomobil: /

13, kam pridem ponj?

:)

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137

To maš noter  3/4 brezvezne navlake  :laugh  Tko da, ne veliko  :ok2

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 520
  • Avtomobil: kombi

Dejstvo je, da avto naložen z opremo, ki ga je prilepil miha, je dejansko drug avto kot tisti skret za 30k. Realnost žal.

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 495
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Tko ja. In tale ki se prodaja v tej temi se ne more primerjat s primerki za 14 jurjev. Prvič ma manj kilometrov prevoženih, ima neprimerno boljšo opremo, itd.., je pa vprašanje za koliko realno se bo na koncu prodal. Po mojih izkušnjah, ko daš tak avto na anet, moraš orenk spustit če hočeš da res gre. Jst bi rekel, da bo moral iti s ceno žal pod 20. 

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 082
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Tko ja. In tale ki se prodaja v tej temi se ne more primerjat s primerki za 14 jurjev. Prvič ma manj kilometrov prevoženih, ima neprimerno boljšo opremo, itd.., je pa vprašanje za koliko realno se bo na koncu prodal. Po mojih izkušnjah, ko daš tak avto na anet, moraš orenk spustit če hočeš da res gre. Jst bi rekel, da bo moral iti s ceno žal pod 20. 

res žalostno je, k avtu nič ne manjka ga tepe novi letnik serije, pa 2013 letnik, po vrhu vsega pa še takšna serija, ki se jo ponavadi prodaja po več mesecev, razen če ni res nizka in ugodna cena za dotičnega kupca. se bojim če ne bo šel kaj kmalu, da ga prehiti zima, letnik, potem bo krepko pod 20. Zato pa je večkrat smotrno vprašanja kdaj in kako se avto "splača" prodat ;)   že to ti dosti pove pri številkah, avto novi recimo 58 + neki popusta, ko je star leto dni+ je že 38-40, ko ima 5 let je že 20,... danes je veliak večina avtov konfekcija tako da takle imamo. 

če bo pa hotel lastnik povedat za kok bo šel pa bomo videli, privoščim mu seveda čim več :ok 

Urejal Taucher, 13.09.2019, 10:19.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 336
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Koliko je potem vreden 2014 520d xdrive, M performance kit za povečanje moči,  jatoba barva, noter oyster/oyster dark, slovenski, prvi lastnik, 90.000km...modern line, komfortni, hlajeni sedeži, memory,18 col turbine styling, navi pro, soft close, elektirčno zapiranje prtljažnika in še nekaj bombončkov. Avto nima ene praske, kot iz salona. Zimski original tepihi, čez zimo zavesice original montirane zmeraj, še letni tepihi so se menjali za nove, ker so bili po 5 letih malo obrabljeni, pa znakci na felgnah, ker se je rob na enem luščil :)

lp,m

Vreden je toliko kot so vredni 2014 520 xdrive, ajde Slovenski kakšnega jurja zraven, pa malo kilometrov še kakega jurja poleg, ajde pa oprema jurja.. Tam do 20k €, pa novi lastnik lahko da za kakšno kavo prejšnjemu lastniku za vse psihične muke ki jih je imel z lastništvom te petice. 

Fantje, gremo proti koncu leta 2019, čez 3 mesece bodo te 2.0 petice dopolnile 6-7 let.. Da ne govorim o tem da bo že počasi na voljo FL aktualne generacije. 

Zavedajte se da pri teh delovnih mulah ni kemije in fanatikov ki bi zaradi vašega božanja avtomobila vam dajali 20-30% več kot je vreden. 

Urejal Bavarec fan, 13.09.2019, 10:27.

Prikaži več možnosti
    • yamasaki, Boris-84, TheShark in 2 ostalim je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, tko nekako. Vreden je sicer veliko več kot 20, sploh za lastnika, ki ga je veliko plačal, je 1. lastnik, malo km..itd.. ampak res je problem, ko daš tak avto na anet in te kličejo mojstri na način: dobar dan prijatu, imaš še ta avto? dam ti 15 jurjev, vse v kešu... :crazy a ti si nastavu ceno na anetu recimo na 22 pač podobno kot jo imajo drugi primerljivi...

in na koncu vidiš da je najboljš, da ga porineš v neko avtohišo v račun za drugega in jeto to..

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, tko nekako. Vreden je sicer veliko več kot 20, sploh za lastnika, ki ga je veliko plačal, je 1. lastnik, malo km..itd.. ampak res je problem, ko daš tak avto na anet in te kličejo mojstri na način: dobar dan prijatu, imaš še ta avto? dam ti 15 jurjev, vse v kešu... :crazy a ti si nastavu ceno na anetu recimo na 22 pač podobno kot jo imajo drugi primerljivi...

in na koncu vidiš da je najboljš, da ga porineš v neko avtohišo v račun za drugega in jeto to..

V avtohiši pa ti bodo ponudili toliko kot je najcenejši enakega letnika na anetu. 

Pravkar sem prodal A6 c7

-4/2016... jamstvo še do aprila drugega leta

-slovenski 2 lastnik

-134000 km servisiran na 15k km

-led žarometi

-full sline 3x

-el mem sedeži

-velika navi

-4x4

-el kuferam, temna stekla...

Izhodišče za ceno: 

https://www.avto.net...asp?id=14354479

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 548
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Vreden je toliko kot so vredni 2014 520 xdrive, ajde Slovenski kakšnega jurja zraven, pa malo kilometrov še kakega jurja poleg, ajde pa oprema jurja.. Tam do 20k €, pa novi lastnik lahko da za kakšno kavo prejšnjemu lastniku za vse psihične muke ki jih je imel z lastništvom te petice. 

Fantje, gremo proti koncu leta 2019, čez 3 mesece bodo te 2.0 petice dopolnile 6-7 let.. Da ne govorim o tem da bo že počasi na voljo FL aktualne generacije. 

Zavedajte se da pri teh delovnih mulah ni kemije in fanatikov ki bi zaradi vašega božanja avtomobila vam dajali 20-30% več kot je vreden. 

Nobenih, sama uživancija, niti ene napake. Olje se je menjavalo na 15.000km, kljub service inclusivu, ob nakupu se je vzela podaljšana garancija, vglavnem vse ok. 

Trenutno je interesent za 24k, ampak še ni nadomestka, ker se išče nekaj specifičnega, 1-2 leti starega s tam 30-40k km. Tako, da če se ne najde letos, bo šel pa drugo leto za kolikor pač bo. V vsakem primeru bo zguba manjša kot bo pri tem kar ga bo nadomestilo.

lp,m

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

No jaz sem tudi imel kar nekaj kupcev za 20k €... :laugh

Itak je imel psihične muke, če je menjeval stvari ki niso bile potrebne menjave.  :laugh

Urejal Bavarec fan, 13.09.2019, 11:05.

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

V avtohiši pa ti bodo ponudili toliko kot je najcenejši enakega letnika na anetu. 

Pravkar sem prodal A6 c7

-4/2016... jamstvo še do aprila drugega leta

-slovenski 2 lastnik

-134000 km servisiran na 15k km

-led žarometi

-full sline 3x

-el mem sedeži

-velika navi

-4x4

-el kuferam, temna stekla...

Izhodišče za ceno: 

https://www.avto.net...asp?id=14354479

A si prodal? Sam prek aneta ? Koliko si dobil, če ni skrivnost? Kaj boš zdaj vzel?

Drugače pa meni moja 530 ka dela ko šus, 2 leti zdaj, samo redni servisi, ki jih delam na 20 k km, niti ene napake, kupil sem jo pri 75 000 km. 

Edina napaka je bila pač puščanje egr hladilnika, ki pa so mi ga že zamenjali pod vpoklicom. Full zadovoljen.

Urejal miho1, 13.09.2019, 11:19.

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Tud meni 530d xdrive dela BP, skoraj 300k km na stevcu, od nakupa brez resnejsih okvar. O prodaji niti ne razmisljam, ker nebi dobil toliko kot zelim. Avto je drugace v nulo ohranjen, ce bi mu zbil kilometre na cca 130k km, kar je nekje ok za skoraj 5 let star avto, nebi noben niti posumil da so zbiti. Zvozil ga bom do konca, do milion kilometrov racunam da bo delal ;)
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Moj ma šele 105 000. Pol mam še lufta do tebe.. :-)) 

Škoda ker se človek tolk hitro naveliča avta.

Prikaži več možnosti
    • Popo30 je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 126
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Nevem no, meni se vedno privabi nasmeh na obraz ko ga stisnem po gasu :)
Prikaži več možnosti

TheShark
TheShark

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 286
  • Avtomobil: Fiat 128 abarth look

Ja, tko nekako. Vreden je sicer veliko več kot 20, sploh za lastnika, ki ga je veliko plačal, je 1. lastnik, malo km..itd..

Če ti že v osnovi ni vseeno, da boš izgubil ogromno denarja z nakupom novega premium avtomobila, je mogoče bolje, da gledaš kakšen razred nižje.  

Prikaži več možnosti

osenar
osenar

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 627
  • Avtomobil: E39 530i FL

Koliko bi hotel za feltne?
če na avtu nič ne crkuje je treba na servis ;) :burnout
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

GARGAMELSKI
GARGAMELSKI
  • Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: Audi A5

Zdravo,

vidim da je tema kar aktivna :)

Čisto iz firbca, ga imaš še ali uspel prodati?

Iskreno, vmes smo doma ustavili prodajo in sem zavrnil vse kupce. Sedaj pa smo se vseeno odločili, da ga prodamo (prodajam ga zaradi gradnje hiše). Očitno je avto res pravi, ker zanimanja je bilo ogromno.

Avto je vsekakor vreden tega denarja, v sosednji temi je starejsi z 2x vec kilometri za podobno ceno. Je pa res, da se iz nemcije dobi za ta denar letnik 2016 z cca.160k km. Je pa treba met keš pa mal vedeti kako pa kaj, ne sam bedarije pisat pa smetit prodajne teme.

Kdo ima dnar in si zeli petico ga bo sigurno kupil, vsi ostali pa po dacie, nova za enak dnar. Srecno prodajo.

Hvala.

Avto je spet na prodaj.

https://www.avto.net...-PANO-HK-ACC...

Koliko bi hotel za feltne?

Zdravo, platišča so že prodana.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč