Skoči na vsebino

P(odarim): Motorja M52B25 in M57D29

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
9 odgovorov v temi
sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik
  • Sporočil: 174

Kot je napisano v naslovu, podarim ta dva motorja. Bencinar je brez glave (torej samo spodnji del), dizel pa je kompleten, pač gol motor brez pomožnih agregatov. M52 je sicer še v avtu in ga je potrebno odmontirat (to ne bo problem, ker je glava sneta in ga bo tako bistveno lažje vzet ven, ker je več prostora), M57 je že zunaj. V zameno za motorja sicer pričakujem eno majčkeno protiuslugico, gre za to da moram nekaj dvignit in bi bil vesel pomoči (pospravljam garažo), vzelo vam oziroma nam ne bo več kot 5 minut časa. V zameno lahko pomagam pri odvozu motorja, roka roko umije. Za vse ostale informacije sem dosegljiv na PS, tam pustite svoje podatke, če bo več kandidatov bom dal prednost tistemu, ki mi bo prvi pisal. Aja mogoče še to, oba motorja sta pred kratkim še delala in sta po moji oceni v dobrem stanju.

Prikaži več možnosti

Car Uroš
Car Uroš

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 594
  • Avtomobil: e39 530i

A je m52 dvojni vanos?

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

A je m52 dvojni vanos?

M52B25 ima enojni vanos.

Prikaži več možnosti

Car Uroš
Car Uroš

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 594
  • Avtomobil: e39 530i

Hvala, vendar mi ne pride v poštev.

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Hvala, vendar mi ne pride v poštev.

Ni za kaj. Za bencinski blok sem sicer že dogovorjen z nekom da ga pride iskat, tako da je ponudba aktualna samo še za dizla.

Prikaži več možnosti

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: VW Passat CC

mize naredi in jih prodajaj, baje grejo za 500 eur

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

svetiamis
svetiamis

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 146
  • Avtomobil: BMW 525d

A je M57 se na voljo,ce me lahko kontaktirate na 070667502 hvala
Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

mize naredi in jih prodajaj, baje grejo za 500 eur

Ni to zame, hvala :-)

A je M57 se na voljo,ce me lahko kontaktirate na 070667502 hvala

Je še ja, se slišiva jutri.

lp

Prikaži več možnosti

institucija_E92
institucija_E92
  • Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: E92

Pozdravljen!

Jaz potrebujem blok motorja, ni važno al je bencin al dizel. Gre se za nekakšen projekt kot so une mize v top gearu vendar ni miza. Še maš mogoče kakšen blok? Hvala in lp

Kot je napisano v naslovu, podarim ta dva motorja. Bencinar je brez glave (torej samo spodnji del), dizel pa je kompleten, pač gol motor brez pomožnih agregatov. M52 je sicer še v avtu in ga je potrebno odmontirat (to ne bo problem, ker je glava sneta in ga bo tako bistveno lažje vzet ven, ker je več prostora), M57 je že zunaj. V zameno za motorja sicer pričakujem eno majčkeno protiuslugico, gre za to da moram nekaj dvignit in bi bil vesel pomoči (pospravljam garažo), vzelo vam oziroma nam ne bo več kot 5 minut časa. V zameno lahko pomagam pri odvozu motorja, roka roko umije. Za vse ostale informacije sem dosegljiv na PS, tam pustite svoje podatke, če bo več kandidatov bom dal prednost tistemu, ki mi bo prvi pisal. Aja mogoče še to, oba motorja sta pred kratkim še delala in sta po moji oceni v dobrem stanju.

Only BMW drivers make there own parking spot!

Prikaži več možnosti

sharkozy
sharkozy
  • Uporabnik

Pozdravljen!

Jaz potrebujem blok motorja, ni važno al je bencin al dizel. Gre se za nekakšen projekt kot so une mize v top gearu vendar ni miza. Še maš mogoče kakšen blok? Hvala in lp

Dobiš PS.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.