Skoči na vsebino

P: E39 M5 - 540i - M544i?

* - - - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
220 odgovorov v temi
ninota89
ninota89

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 60
  • Avtomobil: 520d E61 / E46 M3

Pragovi so kar načeti, ostalo je pa ok.

Pripete slike za predogled

• IMG_20190821_104305.jpg
  • IMG_20190821_104319.jpg
  • IMG_20190821_104326.jpg
  • IMG_20190821_104345.jpg
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 812
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Ojoj, daj to saniraj cimprej! Na moji 4.4 se je pojavilo nekaj povrsinke zaradi kameckov, to pa je to. Mam nekje slike pred parimi dnevi.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Egon je všeč

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 757
  • Avtomobil: -

Če ne drugega, tole ni ravno samo "načeto", glede na sledi prejšnjega barvanja se spodaj najbrž še kaj skriva, ampak pustimo to ob strani, bolj me zaboli da ste/so avto dvigovali na podnu...

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 in Egon uporabnikom je všeč to sporočilo

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 453
  • Avtomobil: kombi

cena avtomobila in teli pragi ne grejo skupaj

Prikaži več možnosti
    • bvogri, najs, urbanbevk1 in 7 ostalim je všeč

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 301
  • Avtomobil: bmw m3

se tud jaz strinjam, to je kar gnilo ne sam mal rjavo, lep avto za pogledat, ampak glede na ceno sem si tud jaz predstavljal mal drgači

Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1, blackberet, Bavarec fan in 2 ostalim je všeč

ninota89
ninota89

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 60
  • Avtomobil: 520d E61 / E46 M3

Ojoj, daj to saniraj cimprej! Na moji 4.4 se je pojavilo nekaj povrsinke zaradi kameckov, to pa je to. Mam nekje slike pred parimi dnevi.

V primeru da se ne proda to sezono gre pozimi v kleparijo.

Če ne drugega, tole ni ravno samo "načeto", glede na sledi prejšnjega barvanja se spodaj najbrž še kaj skriva, ampak pustimo to ob strani, bolj me zaboli da ste/so avto dvigovali na podnu...

Načeto se lepše sliši, zato so pa slike.
Kako drugače bi ga pa dvignil brez da bi se dodatno poškodoval prag?

Vsakemu svoje, zato pa piše da je pogajalska cena.
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 533
  • Avtomobil: E46 320Ci

Meni je klepar ponudil za mojo E46 da mi oba praga zamenja in pobarva za 600€ (je sicer malo manj "načeto" na prvi pogled), dvomim da je tale avto kaj bolj zahteven in če zvišam oceno in rečem da je to 1000€, tako da preveč hudo ni.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Meni je klepar ponudil za mojo E46 da mi oba praga zamenja in pobarva za 600€ (je sicer malo manj "načeto" na prvi pogled), dvomim da je tale avto kaj bolj zahteven in če zvišam oceno in rečem da je to 1000€, tako da preveč hudo ni.

sej niti to ni važno, tisti neoriginal pošvasani pragi pač niso poplnoma isto, sej funkcionalno je ok, samo ni pa to to

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 491
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

sej niti to ni važno, tisti neoriginal pošvasani pragi pač niso poplnoma isto, sej funkcionalno je ok, samo ni pa to to

Res je, neoriginal pragi niso za moje pojme vredni nič, ker so ponavadi izdelani iz najslabše možne pločevine, kar jih obstaja. Pri takšni pločevini se lahko klepar še ne vem kako trudi da jo zaščiti, pa bo vseeno rjavelo ker je osnova (strokovno se temu reče legura pločevine) zanič. To je kot če greš gradit nebotičnik na slabe temelje, stolp je lahko še ne vem kako dobro zgrajen, podrl se bo zaradi temeljev. Ninota89, če se boš odločil za sanacijo pragov ti predlagam da si poiščeš originalne prage od E39 v brezhibnem stanju (brez rje ali s čisto malo površinske rje, ki se jo da sanirat - brez lukenj), če tisto klepar navari gor bo vsaj nekaj časa držalo, kopij nikar ne kupuj.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • ninota89 in Kongo uporabnikom je všeč to sporočilo

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

ja klepar ki ti izdela taprave prage jh je 0.01%, tapravo tako popravilo bi stalo bistveno več kot pa tisto za čez tehničnega

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 841

Treba je tudi upoštevat, da pri E46, ne glede na končni izdelek, pride čez še PVC prag, pri E39 pa tisto kar mojster naredi, ostane očem vidno in mora biti v piko. Bo pa tole vsaj 3 leta prepozno sanirano, glede na to da se je prag vdrl na dvižni točki, kjer so še dodatne ojačitve. Na avtu za dobrih 10 jurjev tega sigurno ne bi pričakoval.

Prikaži več možnosti
    • maus111 je všeč

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 577
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Hvala za odgovor. :ok

Sem se pred časom zelo zanimal za ta avto, pa si me ti prehitel.. zdaj mi nekako ni žal, ko vidim kakšno je bilo oz. je dejansko stanje avtomobila.

Pa glede na to, da se je pri prejšnem lastniku v celoti barval, bi pričakoval tudi, da so se takšne stvari uredile, pa se nažalost niso, škoda  :frown  :blackeye

Urejal Matejkec, 21.08.2019, 20:39.

Prikaži več možnosti

Kongo
Kongo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 312

Kaj neki jokcatu tukaj, svaka čast sofuromašu, da je odkrito povedal kakšno je stanje avta. Zrihta se te pragove pa je avto vrhunski... Kupovali bi pa itak vsi tak avto brez prebite pare. Naj se kar prodajajo E46 serije po 5k  :crazy

Urejal Kongo, 21.08.2019, 20:44.

:mznak

Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 453
  • Avtomobil: kombi

Tudi izpušni sistem je bolj bogi, zadnja lonca sta čist rjava. Vrhunski my ass. 

Urejal Kobal trans, 21.08.2019, 20:46.

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Kaj neki jokcatu tukaj, svaka čast sofuromašu, da je odkrito povedal kakšno je stanje avta. Zrihta se te pragove pa je avto vrhunski... Kupovali bi pa itak vsi tak avto brez prebite pare. Naj se kar prodajajo E46 serije po 5k  :crazy

"Tehnične napake vozila:abs enota v okvari(se trenutno rihta), nekaj rje na zadnji tretjini avta

Vizualne napake vozila: Kakšna bunka je, vozilo se razume da ni novo"

Toliko o odkritosti ko se piše oglas.. napiše se gnil in ne "nekaj rje, kakšna bunka" itd..

Nebi se vpikoval v nobeno napisano stvar v oglasu, ampak zabolel me je ker pišeš, da "jokcamo" :crazy :crazy
Za kvaliteto pragov so ti pa napisali že soforumaši, preberi si še 1x če si slučajno pozabil :ok

Urejal Matejkec, 21.08.2019, 20:59.

Prikaži več možnosti

Kongo
Kongo
  • Uporabnik

Boš pa še 2k vrgel za kvalitetne rore? A ti je problem? Še kaj slabega poleg izpuha in pragov?

"Tehnične napake vozila:abs enota v okvari(se trenutno rihta), nekaj rje na zadnji tretjini avta

Vizualne napake vozila: Kakšna bunka je, vozilo se razume da ni novo"

Toliko o odkritosti ko se piše oglas.. napiše se gnil in ne "nekaj rje, kakšna bunka" itd..

Nebi se vpikoval v nobeno napisano stvar v oglasu, ampak zabolel me je ker pišeš, da "jokcamo" :crazy :crazy
Za kvaliteto pragov so ti pa napisali že soforumaši, preberi si še 1x če si slučajno pozabil :ok

Zanimivo da se ti oglašaš... Vsi smo videli kako bogi je realno MERAK na meetu...Kjer je bilo govora kako vrhunski je avto...

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Boš pa še 2k vrgel za kvalitetne rore? A ti je problem? Še kaj slabega poleg izpuha in pragov?

Seveda je problem.. če kupujemo avto brez prebite pare, to bi ti že lahko vedel :ok2 :rofl

Prikaži več možnosti

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e92 & E39 530d M tehnik

Saj povecini so taki opevani forumaski avti...
Prikaži več možnosti

Kongo
Kongo
  • Uporabnik

Seveda je problem.. če kupujemo avto brez prebite pare, to bi ti že lahko vedel :ok2 :rofl

Se razume, a gremo vsi E46 serije prodajati za 5k? Da ne boš izjema?  :rofl

Prikaži več možnosti

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik

Zanimivo da se ti oglašaš... Vsi smo videli kako bogi je realno MERAK na meetu...Kjer je bilo govora kako vrhunski je avto...

Nevem o čem govoriš, mi lahko poveš več o tem?
Tole je zdej že precej off, ampak ok.

Avto je bil mehansko popolnoma obnovljen, do zadnjega šraufa in puše na podvozju, je vse napisano v predstavitveni temi, si lahko prebereš če nisi v krizi s časom  :ok 
kar se pa tiče pleha, sem pa napisal, da je avto v 50odtenkih modre ker so ga tolikokrat barvali (napisal sem: "večkrat barvan kot opran".. sej si lahko prebereš, da neboš bluzil v 3 dni :napaka :napaka

Pa nevem kdo prodaja E46 za 5k€.. vidiš, bluziš iz komentarja v komentar..

Urejal Matejkec, 21.08.2019, 21:11.

Prikaži več možnosti