Skoči na vsebino

P: E39 M5 - 540i - M544i?

* - - - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
245 odgovorov v temi
Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 244
  • Avtomobil: kombi

Lol, kakšnih 3k papirji, evo vam zgornji post iz prve roke, 700e.

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 309
  • Avtomobil: 330i

Se ta e39 vozi po Domžalah?
Danes sem srecal modre barve, po zvoku sodec je bila V8.

Ne, po domžalah se vozita 2 taprava M5 (s pravim motorjem pod pokrovom), oba avus blau.

Za enega vem da ga ima možakar star okoli 50 let že 17 let v lasti in ga je sam skoraj novega pripeljal iz Nemčije, drugega pa nekdo mlajših let.

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 839
  • Avtomobil: F30 335i

tehnični je pravkar narejen in na tehničnim ne prepoznajo motorja ni šans. še številk ne najdejo ker je tako nabasano vse...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 779
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

No meni je tale E39 bil dejansko zanimiv, karoserija M5, V8...

Edino kar me je zmotilo in sem poizvedoval glede tega, je bil hom. motor in motor ki je trenutno v avtu. Zanimalo me je samo kako izgleda ko se pripelješ z zadevo na tehnični pregled? Ker pod mizo v naših krajih ne gre, če avto ni izpraven te vržejo (tudi na plinih). Od tiste afere podkupovanja je stanje na tehničnih pregledih bolano, vem za enega ki so ga vrgli zaradi platišč (replik) ki so imela et 35 namesto 40 kot je bilo v homologaciji!

M5 z motorjem od 540i ni problematičen, problem bi imel če bi bil avto 540i, v njem pa motor od M5. Če je V8 še homologiran, potem sploh ni problema. Tako kot je že blackberet napisal, še forumaši ne ločijo med M60 in M62 motorjem, kaj šele pijančki na tehničnih. Kar se plinov tiče pa tudi ni problem, dokler ima avto delujoč katalizator bo šel skozi brez problema, ne glede na to kateri bencinski motor je notri. Glede tega ni nobenih skrbi.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Kar se tiče samega vozila bom prepustil debato vam, lahko pa povem da je @ninota89 zamenjal v zadnje pol leta komplet prednje in zadnje zavore, zadnje vrhnje roke, amortizerje, dal nove zadnje gume, uredil DSC enoto, pravkar menjuje olje v menjalniku, v motorju, menjuje vse filtre, svečke, obe tesnili pokrova ventilov, merilec pretoka zraka, menjuje oba zadnja kolesna ležaja itd itd...

če bi bil slab lastnik nebi vsega tega delal sedaj ko prodaja vozilo;)

Prikaži več možnosti
    • sash in jocker uporabnikom je všeč to sporočilo

Egon
Egon
  • Uporabnik
  • Sporočil: 263
  • Avtomobil: e92 & bmw f 10 M tehnik

Mislim da zgoraj nasteto, sodi v redno vzdrzevanje vozila in nic kaj drasticnega,ali pac? Sicer pa pri ceni 10k+ mislim,da se tudi pricakuje normalno vzdrzevan avto
Prikaži več možnosti
    • dragan klep in tomazM5 uporabnikom je všeč to sporočilo

Kongo
Kongo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 372

Čeprav sta kolega, lahko nehaš zagovarjat avto.

Kdo sploh si ti, da me "tok" poznaš? Kdo se skriva za tem imenom? Verjetno še en prepotentnež, tako kot vedno.
Vmešal si moj bivši avto čist po nepotrebnem, nevem zakaj, je pa več kot očitno, da me rad spremljaš. Mi je v veselje, da me imaš "na okah". Sam ni mi jasno od kje ti moje finančno stanje. :rofl

In spet povem in tokrat zadnjič, mehansko je bil avto v nulo, obnovljen do zadnjega vijaka na podvozju. Kaj ti tukaj ni jasnega? Ko smo ravno pri tem "bila najboljša".. ali je katera e36 podobno mehansko sestavljena v SLO? In ne pomeni tukaj zdaj zamenjana tu pa tam katera puša.. in seveda pokaži s slikami, jih bom več kot vesel :ok
Če je katera takšna, se posipam s pelelom :ok

Glede pleha in njegove ohranjenosti sem pa že povedal kakšno je bilo stanje, ampak vidiš samo tisto kar hočeš videt. S takšnimi je škoda zgubljat čas ker ste samo za porabo energije, s takšnimi je škoda sploh debatirat.

Če že nekaj pišeš, piši vsaj preverjene informacije, ne pa kar nekaj na pamet. Mogoče je pa to edino kar znaš. Kdo bi vedel. :ok2

Meni dol visi zate samo si delaš toliko samopromocije, da si že smešen in posledično te že težko zgrešim. Zmotilo me je le, da pišeš, da je avto gnil in oh in sploh, ker tvoj ni bil popolnoma nič boljši. Poleg tega pa si se zanimal za nakup my ass. Pogumen si, ko je že prepozno. Ja veš saj sem tudi jaz hotel kupiti novega lambota pa so mi ga prodali... 

:mznak

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

point je bil v tem da se za avto skrbi in ureja... zagotovo pa ni isto če so komplet M5 zavore stare 2 meseca ali 2 leti... Navsezadnje stanejo 1000€+… enako za amortizerje itd... mi je pa razumljivo da brez amortizerjev in zavor ga ne more prodat...

Prikaži več možnosti

robertt
robertt

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 274
  • Avtomobil: Cabriouu

Papirji e39m5 so vredni ca 700e, vsaj lani sem tolk ene prodal

Če bodo še kakšni v akciji bi vzel.

Prikaži več možnosti

Kongo
Kongo
  • Uporabnik

Papirji e39m5 so vredni ca 700e, vsaj lani sem tolk ene prodal

Lol kdo te je pa tok nategnu?  :laugh

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 430
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

A ti si jih potem prodal za 3k?
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 105
  • Avtomobil: BMW e39 528i & e32 735i

A to je za papirje dosti, glede na to da je dmv za uvoz 50%?

Edit: sem zaj**** nisem dobro prebral...

Urejal kristijan123, 22.08.2019, 16:44.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 815
  • Avtomobil: bmw m3

zakaj bi sploh bli papirji kaj veliko dosti vredni? uradno naj se ne bi delalo menjave karoserije več, plus to da enkrat ne bo dmv ja, tko da bojo vredni praktično nič

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 779
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

uradno naj se ne bi delalo menjave karoserije več

Kje si to slišal? Da bi bilo to res se mora spremenit zakon, pa se kolikor vem ni nič spremenil. Krožijo samo govorice, to je pa tudi vse. Če/ko bodo skenslali davek na uvoz vozil bo pa druga stvar, ampak en davek bo vseeno moral bit, ne verjamem da ga bojo kar ukinili.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 815
  • Avtomobil: bmw m3

Kje si to slišal? Da bi bilo to res se mora spremenit zakon, pa se kolikor vem ni nič spremenil. Krožijo samo govorice, to je pa tudi vse. Če/ko bodo skenslali davek na uvoz vozil bo pa druga stvar, ampak en davek bo vseeno moral bit, ne verjamem da ga bojo kar ukinili.

v eni drugi temi, ja trdit mpa res ne morem

Ja ukinili ga bodo kadar ne bomo več u yugoslaviji, tko da že 28 let traja ta osamosvitev, tko da bi bil hmal čas da bi zaključli ta proces

Prikaži več možnosti
    • MiranK, sash in symch uporabnikom je všeč to sporočilo

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 813
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Meni dol visi zate samo si delaš toliko samopromocije, da si že smešen in posledično te že težko zgrešim. Zmotilo me je le, da pišeš, da je avto gnil in oh in sploh, ker tvoj ni bil popolnoma nič boljši. Poleg tega pa si se zanimal za nakup my ass. Pogumen si, ko je že prepozno. Ja veš saj sem tudi jaz hotel kupiti novega lambota pa so mi ga prodali...

Nekaj na meni te privlači.. zdej al je to ljubezen al pa sem ti žensko spelu. Nevem :ok2 :rofl

Kje je kakšna samopromocija? Daj ne bluzi si ga v 3dni. Pogumen si ti..oz. ne pogumen, prav nasprotno od tega.. pi*ka si ko se skrivaš za nekim forumaškom imenom. Zdaj pa daj mir.

Sem zaključil s tabo ker samo smetiš temo in nič drugega. Posledično si vpletel še mene. Kontriraš pa prav vsakemu uporabniku tega foruma in se potem delaš pametnega.
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 306
  • Avtomobil: e39 530iM

za tak denar in vizualno stanje, ki je po slikah sodeč solidno,  bi res pričakoval več od avta..

Urejal SONiK, 22.08.2019, 18:52.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti
    • Ne30jc in Egon uporabnikom je všeč to sporočilo

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 432
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

Čeprav sta kolega, lahko nehaš zagovarjat avto.

Kdo sploh si ti, da me "tok" poznaš? Kdo se skriva za tem imenom? Verjetno še en prepotentnež, tako kot vedno.
Vmešal si moj bivši avto čist po nepotrebnem, nevem zakaj, je pa več kot očitno, da me rad spremljaš. Mi je v veselje, da me imaš "na okah". Sam ni mi jasno od kje ti moje finančno stanje. :rofl

In spet povem in tokrat zadnjič, mehansko je bil avto v nulo, obnovljen do zadnjega vijaka na podvozju. Kaj ti tukaj ni jasnega? Ko smo ravno pri tem "bila najboljša".. ali je katera e36 podobno mehansko sestavljena v SLO? In ne pomeni tukaj zdaj zamenjana tu pa tam katera puša.. in seveda pokaži s slikami, jih bom več kot vesel :ok
Če je katera takšna, se posipam s pelelom :ok

Glede pleha in njegove ohranjenosti sem pa že povedal kakšno je bilo stanje, ampak vidiš samo tisto kar hočeš videt. S takšnimi je škoda zgubljat čas ker ste samo za porabo energije, s takšnimi je škoda sploh debatirat.

Če že nekaj pišeš, piši vsaj preverjene informacije, ne pa kar nekaj na pamet. Mogoče je pa to edino kar znaš. Kdo bi vedel. :ok2

tista e36 ni bla vrhunska odkar je ašič srne z njo lovil po livadah

Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti
    • sema318is in Kongo uporabnikom je všeč to sporočilo

ninota89
ninota89

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 61
  • Avtomobil: 520d E61 / E46 M3

Se ena slika da malo podkurim. Čeprav uživam v teh vaših skrenjenih debatah, ta tema ni namenjena temu.
Hvala

Pripete slike za predogled

• Resized_20190822_095818.jpg
Prikaži več možnosti
    • 4banger in Kongo uporabnikom je všeč to sporočilo

Kongo
Kongo
  • Uporabnik

Nekaj na meni te privlači.. zdej al je to ljubezen al pa sem ti žensko spelu. Nevem :ok2 :rofl

Kje je kakšna samopromocija? Daj ne bluzi si ga v 3dni. Pogumen si ti..oz. ne pogumen, prav nasprotno od tega.. pi*ka si ko se skrivaš za nekim forumaškom imenom. Zdaj pa daj mir.

Sem zaključil s tabo ker samo smetiš temo in nič drugega. Posledično si vpletel še mene. Kontriraš pa prav vsakemu uporabniku tega foruma in se potem delaš pametnega.

Žensko dvomim, ker me špeh bombe ne zanimajo žal  :) Nič se ne skrivam, kot sem ti že rekel mi dol visi zate.

tista e36 ni bla vrhunska odkar je ašič srne z njo lovil po livadah

Saj lih to hočem modelu dopovedat pa očitno ne razume  :laugh

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.