Skoči na vsebino

P: 2008 E70 X5 3.0d X-drive

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
56 odgovorov v temi
scorpion
scorpion

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: BMW E39 528i

Prodam BMW X5 letnik 2008 (E70) 3.0d  X-drive avtomatik, nekaramboliran

Letnik: 2008

Registriran do: 05/2020

Prevoženi km: 335000

Moč motorja: 236 KM

Barva zunanjosti: bela

Barva notranjosti: črna/usnje

Cena: 13.490 EUR, avto je zelo lepo ohranjen in vreden nakupa, pred cca. mesecem in pol opravljen veliki inspection servis.

Avto se prodaja ker zaradi 6. družinskega člana ne spravim več cele familije v avto :)))

Kupljen v Avtoval Grosuplje, vzdrževan pri Avtoval Grosuplje, redno servisiran, vsi računi na razpolago

Trenutno so na vozilu 18" platišča (style 209) z Continental WinterContact XtraLoad Runflat pnevmatikami

Zraven priložim 20" platišča (Style 214) - ta platišča so na slikah na oglasu, ki se nahaja na spodnjem linku.

Avto je vožen večinoma na relacije Slovenija-Avstrija

https://www.avto.net...asp?id=14225628

LP,

Matej

Pripete slike za predogled

• 1045720.jpg
  • 2045726.jpg
  • 3045732.jpg
  • 4045737.jpg
Money talks, bullshit walks...
E39 528i
Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 658
  • Avtomobil: E39 530iA

Glede na to, da si član foruma že od 2006 je bil glas odobren.

Te pa moram opozoriti, da tvoj maloprodajni oglas za vozilo ni tak kot so vsi ostali tukaj.

Manjka kar nekaj osnovnih podatkov, ki so važni za potencialne kupce.

Zato prosim uporabi/dopiši stvari po obrazcu: https://www.bmwslo.c...prodajo-vozila/

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Prikaži več možnosti
    • _peters_ in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

scorpion
scorpion

Novinec

• Uporabnik

Znamka: BMW
Model: X5 E70
Letnik 1. registracije: 2008
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2008
Barva vozila: bela
Tip menjalnika: avtomatski
Moč motorja: 236 KM
Kilometri: 335000

Realnost kilometrov: kilometri so realni

Oprema vozila (seznam): 8 x Airbag, senzor za dež, xenon žarometi, meglenke, tretja zavorna luč, naprava za pranje žarometov, alarmna naprava, blokada motorja, kodno varovan vžig motorja, nadzor zračnega tlaka v pnevmatikah, RunFlat pnevmatike, sedežev: 5, usnje, ALU dodatki v notranjosti, komfortni sedeži, električno nastavljiv sedež, paket Memory, sedeži: gretje spredaj, sredinski naslon za roko, Hardtop, avtomatska klimatska naprava 2 conska, zatemnjena / tonirana stekla, električni pomik prednjih in zadnjih stekel, el. nastavljivain ogrevana zunanja ogledala, centralno zaklepanje, centralno zaklepanje + daljinsko upravljanje, električno nastavljiv volan po višini/globini, servo, multifunkcijski, športni, volanski obroč oblečen v usnje, tempomat, el. parkirna zavora, avtoradio Professional, DVD izmenjevalnik / strežnik, MP3 predvajalnik, DVD predvajalnik, potovalni računalnik, zadnja klop deljiva 1/3-2/3, Isofix sistem za pritrditev otr.sedeža, rolo prtljažnega prostora, strešne sani, pripomoček za parkiranje PDC/Parktronic, parkirna kamera, prednji senzorji, zadnji senzorji, vlečna kljuka, 

mrežasta pregrada tovornega prostora, vzvratna kamera, dvojno dno prtljažnika, bočne stopnice, servisna knjiga / potrjena, vozilo ni bilo karambolirano, vozilo je bilo garažirano, slovensko poreklo, navodila za uporabo v SLO jeziku

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): z lahkoto

Tehnične napake vozila: gretje sovoznikovega sedeža ne dela

Vizualne napake vozila: manjka sprednji emblem

Pretekla omembe vredna popravila: menjane prednje vzmeti, vžigalne svečke, vžigalni modul, gel akumulator, ostala popravila so redni servisi

Moj opis vozila: Vozilo je zelo lepo ohranjeno, redno vzdrževano na pooblaščenem servisu, v 05/2019 pred registracijo opravljen velik servis, v večini voženo na relacije Slovenija - Avstrija.

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: 13.490 EUR

Kontakt: Matej, 040 321 891

E39 528i
Prikaži več možnosti
    • MG in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

scorpion
scorpion

Novinec

• Uporabnik

Emblem ne manjka več. Hvala David!

E39 528i
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 502
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

:ok

Zdaj je sigurno precej vec vreden, oziroma odpravljena je napaka, ki vsaj mene zelo bode in si takoj mislim svoje. Vcasih so tasna sklepanja lahko tudi napacna, samo taki smo eni :-D
Prikaži več možnosti
    • mstipic in panki_86 uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 005

Veliko kupcev kupuje z ocmi. Ce ma avto nov znakec in je spoliran ga lazje prodas kot ce ma ravno narejen servis in je tehnicno postiman.
Prikaži več možnosti
    • veloce, Bavaria fan in Cdriver uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 110
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Lep avto, bela barva mu paše. Nalepi še kako fotko notranjosti, oglas čudno izgleda brez tega, izpade kot da kaj prikrivaš, čeprav v resnici verjetno ne. Čimprej dodaj fotke.

Veliko kupcev kupuje z ocmi. Ce ma avto nov znakec in je spoliran ga lazje prodas kot ce ma ravno narejen servis in je tehnicno postiman.

Spoliran ni treba da je ker nimamo vsi avtomobilov za izložbo v dnevni sobi, razcefran znakec na haubi pa pomeni da je lastniku očitno škoda dat tistih par 10 eur za novega in to je zelo velik minus pri kupcih, vsaj pri takem avtu kot je E70 (bavarci po par 100 eur so druga pesem).

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 525D

Ali pa ravno danes videl 2016 F11-ko pa Sailun gume gor..če se že vidi poceni roba sploh nočem vedet kaj je z ''vzdrževanjem'' katerega se ne vidi..pardon za off.. Drugače pa lep avto uspešno prodajo

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 023
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Gume niso pokazatelj. Če ne noriš in voziš do 140 - 160 na uro po AC, so vse dobre. Tu mi ne bo noben dokazoval drugače. Sem probal to teorijo na Citroenu in so mi 18 col prav lepo služile in celo pohvalim lahko lego na mokri cesti. Je pa res, da jih je v enem letu in pol pobralo. Očitno so bile zelo mehke. Pa avto čisto normalno vzdržujem, razen na ven. Ne da se mi ga prat skoz. Mogoče 4 x do 5 x na leto. Servisi pa so redni in avto je popolnoma izpraven. Nekateri pač ne zapravljamo za gume premoženja. zdej pa če se voziš ko blesav po ridah ali pri hitrostih 200 in čez na AC, pa verjamem, da je takrat treba imet zelo dobro gumo. Vglavnem jaz nimam slabih izkušenj s kitajskimi gumami. Itak je danes vse kitajsko.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Michelinke so poljske, conti pa madzarski.... tko da made in germany itak niso...
Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 525D

Saj piše na gumi kje je ''made''..skratka moje osebno mnenje je da se na gumah in bremzah ne špara..in če se nekomu na avtu za 30k zdi brezveze  dat za gume 100€ več se mu bo tudi zdelo boljše dat za kopijo jermena 20€ manj od originala..sicer pa vsakemu svoje..pa ne zaidimo iz teme ker je prodajna vozila..to so debate za druge teme..

Urejal Tarik, 14.08.2019, 10:18.

Prikaži več možnosti
    • damirkos1, Donki kong in wini uporabnikom je všeč to sporočilo

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 389
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Jst ko sem kupil good year eagle ene dve leti nazaj na gumedirekt je pisalo gor made in germany..

Hud X5  mimogrede.. :-))

Urejal miho1, 14.08.2019, 10:19.

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato pa so avti pol podrtije. Tale x5 ma tok kilometrov da je bil ocitno ze dobro vzdrzevan, drugac bi bil ze drvarnica na odpadu. Vse je v servisu na koncu. Pranje in glancanje ni bistveno...
Prikaži več možnosti

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 468
  • Avtomobil: /

Gume niso pokazatelj. Če ne noriš in voziš do 140 - 160 na uro po AC, so vse dobre. Tu mi ne bo noben dokazoval drugače. Sem probal to teorijo na Citroenu in so mi 18 col prav lepo služile in celo pohvalim lahko lego na mokri cesti. Je pa res, da jih je v enem letu in pol pobralo. Očitno so bile zelo mehke. Pa avto čisto normalno vzdržujem, razen na ven. Ne da se mi ga prat skoz. Mogoče 4 x do 5 x na leto. Servisi pa so redni in avto je popolnoma izpraven. Nekateri pač ne zapravljamo za gume premoženja. zdej pa če se voziš ko blesav po ridah ali pri hitrostih 200 in čez na AC, pa verjamem, da je takrat treba imet zelo dobro gumo. Vglavnem jaz nimam slabih izkušenj s kitajskimi gumami. Itak je danes vse kitajsko.

"kitajske gume", katere kitajske gume si imel? Kitajska ima neskončno proizvajalcev gum.

Urejal dd1307, 14.08.2019, 10:38.

Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 375
  • Avtomobil: kombi

Jaz sem imel RoadStone gume na golf 3 15let nazaj, gume so bile že takrat stare par let, vozil po hostah,makedamu, avtocesti, mokrem suhem brez napak, tako, da overall zadovoljen.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 110
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jaz sem imel RoadStone gume na golf 3 15let nazaj, gume so bile že takrat stare par let, vozil po hostah,makedamu, avtocesti, mokrem suhem brez napak, tako, da overall zadovoljen.

Folk meša RoadStone in RockStone gume, prve so odlične gume v svojem cenovnem razredu (boljše tudi od marsikaterih dražjih), z drugimi pa nimam izkušenj, baje so slabše. RoadStone je korejska znamka, ni kitajska, ampak folk je blesav in vse meče v isti koš, pač tipični slovenski pametnjakoviči. Dela se kot da je boga za jajca prijel in da on vse ve, v resnici pa ne zna dveh črk pravilno prebrat in si ne vzame 5 minut časa, da bi se malo izobrazil (ne leti na nobenega konkretno da me ne bo kdo napadal, ampak za povprečnega SLO potrošnika na splošno).

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

scorpion
scorpion

Novinec

• Uporabnik

Ko je že zamenjan sprednji emblem, me zanima če lahko kdo zrihta še zadnjega, ker je tud mal zbledel. Druga stvar ki me pa zanima pa je, koga priporočate za poliranje celega vozila in sprednjih žarometov. Po možnosti koga ki je z relacije med Preboldom in Šentiljem.

Pravtako sem ceno znižal na 12.490! Z vami, forumaši, se lahko še pogovarjamo o ceni, če je kak interesent. :)

Hvala in lep pozdrav,

Matej

E39 528i
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 023
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

"kitajske gume", katere kitajske gume si imel? Kitajska ima neskončno proizvajalcev gum.

Hifly. Mehka in dobra guma. Držala je dobro tudi v dežju, sam tudi ne več kot 20 k km.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • dd1307 je všeč

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 681
  • Avtomobil: Mesanec

Hifly je v Velenju originalna vgradnja na bmw jih, vsaj tako zgleda po stevilu le teh.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 786
  • Avtomobil: prdalica

Saj guma pove sama po sebi kakšen je efekt. Poletiš visoko...

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti