Skoči na vsebino

K: Za E46 coupe/M3, tesnila zadnjih oken na obeh straneh

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
DreiXdrive
DreiXdrive

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: E91 320d Xdrive

Kupim omenjena tesnila v cimboljsem stanju za M3, saj so moja cisto preparela.

C1812F94-FEF4-4964-A14A-2C52BBC7B094.png

Lp
Prikaži več možnosti

McBeth
McBeth

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: 325ci (e46)

Lep pozdrav!

Rabiš tesnila oken, ki tesnijo z notranje strani, ali tista zunanja, ki so del okrasnih letvic?

Notranja imam, nova, nikoli montirana, tistih zunanjih pa ne.

Prikaži več možnosti

Z4M
Z4M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 069
  • Avtomobil: E39 530i | C250 T

Imaš mogoče kataloške teh tesnil? Jaz pa iščem na bmwfans.info pa ne najdem.

Prikaži več možnosti

McBeth
McBeth

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: 325ci (e46)

Kataloška št.: 51368252621

Še link:

https://www.realoem....&diagId=51_3687

Pod št. 11.

Prikaži več možnosti

DreiXdrive
DreiXdrive

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 181
  • Avtomobil: E91 320d Xdrive

Potrebujem zunanje letvice s tesnili.
Lp
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 302
  • Avtomobil: e39 530iM

Potrebujem zunanje letvice s tesnili.
Lp

nebos jih dobil, rabljene so take k tvoje, s*ukane. kupi nove, nazadnje sem dal mislm da 70€ za shadowline letvico.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 986
  • Avtomobil: কঠোর

Jaz sem ta problem rešil že pred nekaj leti tako,da sem tesnila "pokital" s črnim poliuretanskim elastičnim kitom (sika -11fc), ki se ponavadi uporablja za lepljenje sprednjih šip noter. 

Tesnila sem najprej izoliral z lepilnim trakom (kot ličarji) in z majhno elastično lopatico nanesel tanek sloj tega kita. Uporabil sem tudi elastične kirurške rokavice, da se nisem umazal. Potem sem pa prste namazal z tekočim milom in gladil ta tesnila, da je izgledalo pribljižno v redu. Od blizu se še danes vidi, da ni ravno enakomerno, na razdalji 1m ne opaziš, vendar še vedno drži, tesni in pa s pranjem ne gre dol. Na koncu sem še potrgal lepilne trakove in pošprical z vodo (trdi se na vlagi in ni ravno suho v parih minutah, mogoče šele po parih urah).

Tako sem isto naredil z gumo pod vetrobranskim steklom pri brisalcih (še vedno po ne vem večih letih drži), le s to razliko, da sem dal še drobno plastično mrežico.

Tale sika dela čudeže, tudi razpokan ledveni del usnjenega sedeža je "pokitan" s tem. Seveda pobarvan z barvo za usnje in še kar traja

Prikaži več možnosti

BMWgeek
BMWgeek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 766
  • Avtomobil: BMW

Jaz sem ta problem rešil že pred nekaj leti tako,da sem tesnila "pokital" s črnim poliuretanskim elastičnim kitom (sika -11fc), ki se ponavadi uporablja za lepljenje sprednjih šip noter. 

Tesnila sem najprej izoliral z lepilnim trakom (kot ličarji) in z majhno elastično lopatico nanesel tanek sloj tega kita. Uporabil sem tudi elastične kirurške rokavice, da se nisem umazal. Potem sem pa prste namazal z tekočim milom in gladil ta tesnila, da je izgledalo pribljižno v redu. Od blizu se še danes vidi, da ni ravno enakomerno, na razdalji 1m ne opaziš, vendar še vedno drži, tesni in pa s pranjem ne gre dol. Na koncu sem še potrgal lepilne trakove in pošprical z vodo (trdi se na vlagi in ni ravno suho v parih minutah, mogoče šele po parih urah).

Tako sem isto naredil z gumo pod vetrobranskim steklom pri brisalcih (še vedno po ne vem večih letih drži), le s to razliko, da sem dal še drobno plastično mrežico.

Tale sika dela čudeže, tudi razpokan ledveni del usnjenega sedeža je "pokitan" s tem. Seveda pobarvan z barvo za usnje in še kar traja

lahko poslikaš? :)

Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 986
  • Avtomobil: কঠোর

Zaenkrat imam samo sedež na kompu, okna poslikam jutri

Pripete slike za predogled

• bmwusnje.jpg
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.