Skoči na vsebino

Plovek v posodi za pranje prednjega stekla

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
Bimmer-MB
Bimmer-MB

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 114
  • Avtomobil: E60 530D M-paket

Ker je to edina napaka in mi žre živce me zanima če kdo ve kako sprostit plovek v posodi za vitrex? Senzor sem že zamenjal in še zmeraj piše naj dolijem tekočino katera je na maksimumu

Urejal Bimmer-MB, 05.08.2019, 12:51.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 523
  • Avtomobil: E61 535D

Ker je to edina napaka in mi žre živce me zanima če kdo ve kako sprostit plovek v posodi za vitrex? Senzor sem že zamenjal in še zmeraj piše naj dolijem tekočino katera je na maksimumu

Ai kupil originalnega, ali ponaredek? Jaz sem tudi imel s tem težave, pa sem kupil novega pri Selmarju v MB, pa je zdaj že 3 leta mir... Zanimivo je bilo to, da je bil najcenejši ponaredek na ebayu takrat 18€, pri selmarju pa 15€ :napaka

Prikaži več možnosti

Bimmer-MB
Bimmer-MB

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 114
  • Avtomobil: E60 530D M-paket

Aja v tem primeru pa to ni nek problem. No me pa vseeno zanima kako je ta plovek narejen in zakaj zablokira. No saj če se ga da enostavno odmontirat ga verjetno ni težko tudi očistit.

bom probal še to varianto pred nakupom.

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 523
  • Avtomobil: E61 535D

Aja v tem primeru pa to ni nek problem. No me pa vseeno zanima kako je ta plovek narejen in zakaj zablokira. No saj če se ga da enostavno odmontirat ga verjetno ni težko tudi očistit.

bom probal še to varianto pred nakupom.

Moj originalni, je bil ena verzija, ta novi originalni pa je bil drugačen, kao izboljšana verzija... Pravijo da naj bi s ta novimi bil mir. Enako so mi rekli z novim IBS kablom, ki je v bistvu tudi drugačen in moraš dokupiti še dva adapterja (kabelčka) (mislim da je 1 za Airbag, ta drugi pa ne vem točno zakaj je).

Prikaži več možnosti