Skoči na vsebino

Čiščenje vozila z ozonom

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi
bici
bici
  • Uporabnik
  • Sporočil: 10
  • Avtomobil: Caddy

Ima kdo kakšno idejo, kam se obrnit za odpravo neželenega močnejšega vonja v avtu, ki je ostal od raznih dišav in smrekic prejšnjega lastnika..?

Zasledil sem tehniko čiščenja z ozonom, je to res najboljša oz. edina temeljita možnost?

Po možnosti v bližini Ljubljane, lahko pa tudi v dlje..

Hvala za pomoč!

Urejal bici, 12.08.2019, 22:09.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 920
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Ima kdo kakšno idejo, kam se obrnit za odpravo neželenega močnejšega vonja v avtu, ki je ostal od raznih dišav in smrekic prejšnjega lastnika..?
Zasledil sem tehniko čiščenja z ozonom, je to res najboljša oz. edina temeljita možnost?
Po možnosti v bližini Ljubljane, lahko pa tudi v dlje..
Hvala za pomoč!

Če tole ni preveč izrazito in zažrto v tkanino oblog zna pomagati že menjava filtra kabine in čiščenje sistema klime, ter mokro čiščenje sedežev. Vse lahko narediš doma, obenem obriši še vse plastične dele z vlažno krpo. Sem prepričan da se boš rešil večine smradu. Predvsem pa preglej skrite kotičke, saj je verjetno kje še kak dišavnik - kadilci to pogosto naredijo da prikrijejo smrad cigaret.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 334
  • Avtomobil: E39-525i & F11-525xd

Če je v avtu vonjava, ki je zares neprijetna (vonj po cigaretih, psu ipd) potem poizkusi z ozonom.

Pazi - če boš delal sam, avto pred vožnjo dobro prezrači.
Prikaži več možnosti

lodar
lodar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 260
  • Avtomobil: e91

pa to realno deluje?

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802

Za teh 20 eur na dan si ga trije, stirje izposodimo in spucamo vozila? Kaj pravite? Vrzes v kos maximalno par eurov in potem porocamo.

Urejal jjjernej, 13.08.2019, 06:17.

Prikaži več možnosti

macakane
macakane

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: BMW

Avtokozmetika Kristal, nam so odpravili vonj po cigaretah.

LP,

Prikaži več možnosti

bici
bici
  • Uporabnik

V našem primeru gre zgolj za sladkoben vonj po "osvežilcih" zraka in verjetno kakšnemu spreju za armaturo - praktično identičen vonj ima 3/4 rabljenih avtomobilov pri trgovcih..

@macakane Kakšen pa je bil strošek?

Hvala!
Prikaži več možnosti

lodar
lodar
  • Uporabnik
  • Sporočil: 260
  • Avtomobil: e91

Za teh 20 eur na dan si ga trije, stirje izposodimo in spucamo vozila? Kaj pravite? Vrzes v kos maximalno par eurov in potem porocamo.

sm za...

Prikaži več možnosti

macakane
macakane

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: BMW

Zdravo,

ne spomnim se točno koliko je bil strošek, saj smo koristili še druge storitve (keramični premaz, zaščita usnja,...), predlagam da pošlješ povpraševanje ali pa pokličeš.

LP,

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 920
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

V našem primeru gre zgolj za sladkoben vonj po "osvežilcih" zraka in verjetno kakšnemu spreju za armaturo - praktično identičen vonj ima 3/4 rabljenih avtomobilov pri trgovcih..
@macakane Kakšen pa je bil strošek?
Hvala!

Tole je zelo verjetno eno od čistil s katerim so vozilo očistili pred prodajo. Zadošča vlažna krpa in pol ure časa. Vse ostalo je brezvezno zapravljanje denarja. Po raznih ozon čistilcih in kemičnem čiščenju se posega ko voda in krpa ne naredita svojega.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 839
  • Avtomobil: 2Fast4You

Jaz imam precej močan ozonator, ki ga uporabljam za ozoniranje vode, zelenjave, bazena,... Ker sem na morju do 2.9.19 ga lahko dobite na izposojo pri meni v Savinjski. Samo javite kdaj bi prevzeli da sporočim malarejm ki so pri meni doma in vam ga predajo...

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti

bici
bici
  • Uporabnik

Jaz imam precej močan ozonator, ki ga uporabljam za ozoniranje vode, zelenjave, bazena,... Ker sem na morju do 2.9.19 ga lahko dobite na izposojo pri meni v Savinjski. Samo javite kdaj bi prevzeli da sporočim malarejm ki so pri meni doma in vam ga predajo...

To bi bilo idealno!
Sem poslal zasebno sporočilo.

Prikaži več možnosti