Skoči na vsebino

P: F11 530xd l.2016 M-optic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
74 odgovorov v temi
k3k3c
k3k3c

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: 320D

Znamka: bmw
Model: f11 530xd
Letnik 1. registracije: 2016
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2016
Barva vozila: spacegrau metallic
Tip menjalnika: avtomatski
Moč motorja: 190kw
Kilometri: 105000

Realnost kilometrov: da

Oprema vozila (seznam): na sliki

Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): da

Tehnične napake vozila: ni

Vizualne napake vozila: dve pikici od kamenckov

Pretekla omembe vredna popravila: ni

Moj opis vozila: vozilo brezhibno, pregledano na selmar celje, pred dvema mesecema narejen servis na selmarju v sklopu podaljsanih zakupljenih servisov

Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):

Cena: 34 000€

Kontakt: 031-232-901

Kupil zato ker sem iskal avto za nekaj let, sedaj pa zaradi gradnje hise prodajam.

Lp, Rok

DBFBD81E-3194-4FF8-8BAA-CD1D6CD4E203.jpeg
FB3B6B6E-9CDB-4303-BC95-F38232ACA499.jpeg 40D7295E-B1BE-48BA-9AAC-6B1CED1B5565.jpeg 9B211A7F-99C1-4E8B-A33F-4F21714B3B82.jpeg FA34D2E3-4174-469A-98F1-3A4D2E41F7C0.png A069189A-6599-4D2C-86D6-A5EDAA9F9FD3.png
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Zanimiva cena, sploh glede na to, da je karavan. Moj je sicer leto starejsi, letnik 2015, je limuzina f10, prav tako 3.0 xdrive, cipiran na 300PS, vsa mozna oprema, se pravi ni da ni. Obcutna razlika je edino med prevozenimi kilometri, moj ze gre proti 300k medtem ko je tvoj sele na dobrih 100k km. Pa iskreno povedano, ne upam niti pomislit, da bi nastavil ceno visje od 25k€, v kolikor bi se odlocil ga prodat.

Uspesno prodajo ti zelim.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 160
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Saj pa je 10k € razlike po eurotaxu med f10-2015-530xd, z 250k km in f11-2016-530xd, z 100k km. Torej bi ti postavil nerealno ceno. :-D

Prikaži več možnosti
    • MajoR in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 251

Zelo lep avto, ampak cena pa ornk nad oblaki. Za tak denar se kupuje g31 ne pa f11.
Uspesno prodajo

Urejal Donki kong, 16.08.2019, 06:57.

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Itak, da bi bilo nerelano, ce bi nastavil ceno visjo od 25k€. Ali pa tud ne. Avto ima vso ampak res vso mozno opremo, sem prvi lastnik itd. Tud cena, ki jo je nastavil OP je lahko nerelana, na a.net so s primerljivo opremo in manj kilometri cnejsi od njegovega.

Se primer:
https://www.avto.net...ive touring Avt.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Ze ze samo avto kot je tvoj ki ima 300k km bos tezko prodal. Ker noben noce avta s 300k km sploh pa ne za 25k€. Tak avto verjetno ze za 15k€ tezko prodas oz. se ga nesplaca prodajat bols vozt do 500k km potem pa prodt za majhen denar
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Sej ga nebom prodal, samo razmisljam na glas in primerjam cene, ker se mi 34k€ zdi full dosti za oglas zgoraj.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Sej ga nebom prodal, samo razmisljam na glas in primerjam cene, ker se mi 34k€ zdi full dosti za oglas zgoraj.

Se strinjam s tabo.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Sem nasel oglas od OP na avto.net, kjer je kot razlog prodaje navedel nakup novejsega bmw. Tukaj v oglasu na forumu pa je kot razlog prodaje navedel gradnjo hise. Zakaj se avto prodaja je osebni razlog vsakega posameznika in ga po mojem mnenju nima smisla niti navajat, ce kot lastnik ves, da z avtom vse stima. Ko pa v dveh oglasih navedes dva razlicna razloga prodaje pa to, hoces noces vzbudi nek dvom, kljub temu, da razlog prodaje, ce je z avtom vse ok, nebi smel bit vprasanje. Je pa vedno vec oglasov, ko folk pise, da proda avto zaradi odhoda v tujino, pa zaradi gradnje hise, pa zaradi povecanja druzine pa potrebe po manjsem avtu, itd itd. Pa avto po moznosti slikajo se z otroskimi sedezi na zadnjih zicih, ces avto se je sparal, ker smo vozili otroke :) na koncu pa ugotovis da avto prodaja nek sverko, ki je drugi ali pa tretji lastnik pri par let starem avtu.
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

k3k3c
k3k3c

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: 320D

Dobro jutro, hvala za opozorilo, sva sprva mislila z zeno da bo res slo z novejsim avtom, pa trenutno ne kaze tako:/
Kar se pa cene tice, upam da avto ohrani 1/3 nabavne cene po 3 letih.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 160
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

No meni je tudi glupo navajat te razloge za prodajo. Jaz sem GTI-ja prodal npr. zaradi tega ker sem imel občutek da imam ful preveč denarja v avtomobilih. Sploh pa zaradi tega ker grem večkrat čez vikend na 250km dolgo pot v eno smer in takrat se raje peljem z A6. Drugače sem se pa z njim vozil v službo in nazaj, 15km dnevno in za to ne potrebuješ avto za 25k +. Je pa fora, zdaj ko kupujem coupeja, lastnik resnično živi v tujini in ni nikjer v oglasu poudarjal tega dejstva. Edina jeba je da ga že čakam skoraj 1 mesec da pride v slo in da narediva prepis.  :crazy

Prikaži več možnosti

macakane
macakane

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: BMW

Kolikor imam v spominu, si @Popo30 v neki drugi temi (stanje kilometrov ali nekaj podobnega) napisal, da imaš 525 d xdrive, kar nanese kar občutno razliko v ceni avta, sploh če gre za uvoz (DMV).

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Ne, moj je 530d xdrive.
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 430
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Ah pa ne morš primerjat čipanega avta s 300 000 km ji z drugim, ki ima 100 000. To je kot bi primerjal jabke in hruške. 

Jst sem za svojega dal, ko sem ga kupil, verjtno 5 jurjev več, kot bi tu na forumu ponudili takrat zanj glede na letnik. Imel pa je 75 000 km, 1. lastnik, pa Slo avto, nikoli nikjer poškodovan. Vsi servisi na pooblaščencu. Sam do sedaj, imam ga 2 leti, tud novih gum nisem rabil kupit, ker je imel že nove gor. Samo oljne servise sem naredu.

Folk se ne zaveda kolk so te zadeve pri avtih višjega cenovnega razreda pomembne.

Pa vzemimo moj primer: kot sem napisal, v dveh letih nisem dal v avto nič, dal pa sem v štartu 5 jurjev več, kot bi dal za enega istega letnika z "magičnimi" 100 000 km ji in bi ga hotel imeti v približno takem stanju.

Skoraj zagotovo takoj bi me čakala menjava gum: 1000 eur, Menjava bremz ( original seveda) 1000 eur, en konkreten servis tekočin, filtrov, olja v menjalniku 1000 eur, menjava verige spet 1000, verjetno bi zrela za menjavo počasi tudi turbina je kolk 1500.. Da ne naštevam še naprej kakšen dpf filter, kakšne šobe.. itd itd.. si pa hitro na 10 jurjev, da avto spraviš na neko pravo stanje.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

@miho1 moj avto je z vso opremo leta 2015 po ceniku stal malo manj kot 90k€. Ima vso mozno opremo, servisi delani na 15k km, do danes brez izrednih okvar. Menjal sem 2x komplet zavore to pa je tud vse. Avto sem cipal, ko je bil star pol leta in je imel na stevcu 40k km. Iz serijskih 258PS na skoraj 300PS. Nevem zakaj je to po tvoje tezava?? Primerjal pa sem zato, ker sta avta niti leto dni ne narazen po datumu izdelave, oprema je identicna, eden je F11 in drugi F10, obcutna razlika je samo v prevozenih kilometrih. In 34k€ za f11 je za moje pojme dosti. Moj je se vedno kot nov, vozen samo in izkljucno po AC, za Dunaj, zurich, Berlin itd. Ce bi mu zbil kilometre bi pa bil po tvoje vreden vec oziroma bi ga lahko primerjal z f11 od OP ali kako?
Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

macakane
macakane

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 49
  • Avtomobil: BMW

Kaj pomeni "vsa možna oprema"? Tudi sam sem mislil, da imam vso opremo, pa sem potem ugotovil, da se nekatera oprema medsebojno izključuje (head up in atermična stekla na primer), potem je tu še individual, kjer si lahko izbereš ne vem kaj vse...

Ali imaš traffic jam assist oziroma ali je sploh obstajal za f10?

LP,

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 430
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Pravim samo da ma tvoj 300 000 km. Že 100 000 ni malo. Ne poznam ne enega ne drugega avta( prdpostavljam da imata oba realne km) In da to pač ne moreš primerjat. Verjetno se strinjaš, da te slej ko prej čakajo kar veliki vložki, med tem ko tistega s 100 000 km ji verjetno še ne. Tudi na tržni ceni se pač to odraža. Ne govorim tu o prevrtavanju km jev. 

To da je pa čipan, je pa vsaj zame osebno ogromen minus. Povdarjam, zame osebno, da se ne bomo prepucavali tukaj okrog tega..

Za avto pa ki se prodaja bo pa povedal trg, bv tle spet komentirat ceno na dolgo in široko.. Tud prodajalec je verjetno nastavil malo višje in je pripravljen še kaj spustit..

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Evo nekaj opreme kar se spomnim iz glave:

4 conska klimatska naprava, webasto z daljincem, steklena pomicna streha, radio professional, ozvocenje harman kardon, pametni kljuc, HUD, digitalni stevci, prikazovalnik omejitve hitrosti, led luci, asistent za dolge luci, led dnevne luci, sportni sedezi, gretje sedezev spredaj in zadaj, prezracevanje sedezev, memory sedezi spredaj, deljivi zadnji sedezi, vreca za smuci, usnjen trikraki multifunkcijski volan elektricno nastavljiv, gretje volana, F1 prestave, distronic tempomat, parkirni senzorji spredaj in zadaj, vzvratna kamera, 360 stopinj kamera, prikazovalnik mrtvega kota, stranski sencni roloji, vakumako zapiranje vrat, elektricno odpiranje in zapiranje prtljaznika. Potem so se tu zlozljiva zunanja ogledala, samozatemnitvena zunanja in notranje ogledalo, odlagalni paket, rezervno kolo, smerniki v beli barvi, elektricna vlecna kljuka, itd. Pa se kar nekaj ostalih malenkosti. Je pa spisek kar dolg.
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 375

Dobro jutro, hvala za opozorilo, sva sprva mislila z zeno da bo res slo z novejsim avtom, pa trenutno ne kaze tako:/
Kar se pa cene tice, upam da avto ohrani 1/3 nabavne cene po 3 letih.

Tale je pa mal bosa.
Ce je vreden tretjine cene,sigurno ni bil nov 100000€ v letu 2016 pred prihodom novega modela.
Tkole na hitro bi rekel da z popustom ni bil vec kot kakih 70k€.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 130

Evo nekaj opreme kar se spomnim iz glave:

4 conska klimatska naprava, webasto z daljincem, steklena pomicna streha, radio professional, ozvocenje harman kardon, pametni kljuc, HUD, digitalni stevci, prikazovalnik omejitve hitrosti, led luci, asistent za dolge luci, led dnevne luci, sportni sedezi, gretje sedezev spredaj in zadaj, prezracevanje sedezev, memory sedezi spredaj, deljivi zadnji sedezi, vreca za smuci, usnjen trikraki multifunkcijski volan elektricno nastavljiv, gretje volana, F1 prestave, distronic tempomat, parkirni senzorji spredaj in zadaj, vzvratna kamera, 360 stopinj kamera, prikazovalnik mrtvega kota, stranski sencni roloji, vakumako zapiranje vrat, elektricno odpiranje in zapiranje prtljaznika. Potem so se tu zlozljiva zunanja ogledala, samozatemnitvena zunanja in notranje ogledalo, odlagalni paket, rezervno kolo, smerniki v beli barvi, elektricna vlecna kljuka, itd. Pa se kar nekaj ostalih malenkosti. Je pa spisek kar dolg.

odlagalni paket - kaj je to mišljeno? V pritljažnem prostoru kakšni "bonbončki", al kaj?

Urejal OffsummeR, 16.08.2019, 09:59.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti