Skoči na vsebino

P: F11 530xd l.2016 M-optic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
74 odgovorov v temi
Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 241

23 in 25 000

Aha, no sej bos vidu kaj pa kako ampak vec kot 27k€ dvomim da bos dobil. Ceprav je avto star samo 3 leta je se zmeraj ta model zunaj od leta 2010. 90% kupcev f10 je sedaj tam da dajo do max 20k€ Oz. Drugace ni tvoj vreden recimo 15k€ vec kot taka f11 2010 letnik, cez 5let bota mogoce 3k€ razlike pa se to nevrjamm, res je pa da jaz to gledam skozi stevilke. Ti pa vsekakor privoscim da ga prodas za toliko kot si si zadal :)
Prikaži več možnosti
    • MajoR in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 853
  • Avtomobil: 2Fast4You

Imam komfortne sedeze in vem, da serijsko ne obstaja da bi bili komfortno-sportni ampak, ko jih primerjam po izgledu s sportnimi v X3 so si v bocnem oz stranskem delu full podobni, sploh tam ko je ledvena opora. So pa elektricni z memory funkcijo in jih redko prenastavljam, razen takrat ko zena vozi in si nastavi svoje nastavitve. Takrat se itak komaj v avto zbasem. Sportni v X3 pa niso elektricni imajo pa gumbek za nastavitev ledvene opore. In moznost rocnega nastavljanja, gor/dol, naprej/nazaj, nagib, opora pod koleni not/ven in gor/dol, se pravi enako kot v f10, le da je treba na roke nastavit. In ko primerjam ene in druge, so mi sportni za odtenek boljsi, sploh ce bi bili v F10, ker v X3 je ze po defoultu vse bolj trdo, pa so kljub temu bomba.

Naj si žena nastavi svoje nastavitve v drugi ključ, potem ko bosta ti ali ona odklonila avto z svojim ključem, se bo takoj pričel postopek prestavljanju zicev, tako da ko bos odprl vrata bos imel že vse nase nastavljeno. Shranijo se pa tudi druge nastavitve kot je klima, radijska postaja, nastavitve vožnje, .... Malo navodila pocekiraj

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti
    • bedolin in panki_86 uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 633
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

@bullit poznam to zadevo, imama nastavljene opcije vsak na svoj kljuc, shranjene so nastavitve klime, radia, luci, volana, itd., nastavitev sedeza pa ne shrani. Sem se ze zajebaval s tem in ene parkrat po navodilih vse zbrisal in ponovno nastavil ampak ne gre.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 525
  • Avtomobil: E61 535D

@bullit poznam to zadevo, imama nastavljene opcije vsak na svoj kljuc, shranjene so nastavitve klime, radia, luci, volana, itd., nastavitev sedeza pa ne shrani. Sem se ze zajebaval s tem in ene parkrat po navodilih vse zbrisal in ponovno nastavil ampak ne gre.

Mogoče imaš katero opcijo v iDrive vklopljeno/izklopljeno. Meni to na E61 enako naredi s ključem. Ogledala, klima, radio, volan in tudi sedež, vse se spremeni...

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 633
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Pri meni se spremeni vse vezano na tisti kljuc, razen sedez ne. Je treba fizicno pritisnit tipko na sedezu..
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 114
  • Avtomobil: avtomatik

23 in 25 000

Tkole nekak so cene v Nemčiji za take avtomobile...

Srečno prodajo :ok

Pripete slike za predogled

• cvb.JPG

Urejal Andy04, 21.08.2019, 14:36.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 226
  • Avtomobil: BMW department

dodaj dmv pa dobis neko osnovo.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 241

Pa dodej se to da v Slo vsak rajs kup tak avto z 230k km za 20k€ pa dobis realnost :)
Prikaži več možnosti

Tarik
Tarik

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 689
  • Avtomobil: E61 525D

Nočem pisat sploh ne v prodajne teme vsakemu svoje..Prvo želim lastniku uspešno prodajo pa da iztrži čimveč...skratka..Lani se pravi 2018 so bili FL 535xd F11 z dmv itd se pravi končna cena od 25-27k€..avti po mojem okusu črni not zunaj..ostali z nevem bež notranjostjo pa rjavo zunanjostjo itd še cenejši..avti do 200k km.. večin od 100-150k km..Tudi a6 biturbji FL nekje enako..zato se je tudi forumaš mantral z njegovim L 2011 za 30k+..se mi zdi da je zdaj tisti avto naredil za dirkališče?? Pa vsi govorili dobra cena..v bistvu ni ampak ok..Je pa res..da taki avti so šli v par urah najkasneje v 1-2 dneh..več kot 3-4 dni ni bil nobeden gor..Je pa tudi res da trenutno ni na mobile na ta način nič pametnega..ampak to je tako..kadar se samo sliniš (kot se jaz) te imaš vsega i svašta..ko pa kupuješ (spet tako kot jaz :ok2) se pa jajcaš do pol leta,da najdeš nekaj pametno kot sem se za mojo e61-ko..skratka cene so tak/tak zato je pa to bv debatirat..vsak nastavi kot želi,ko se pa proda/ne proda pa sam vidi..ali je zadel ali ne

Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 226
  • Avtomobil: BMW department

Pa dodej se to da v Slo vsak rajs kup tak avto z 230k km za 20k€ pa dobis realnost :)

ni cist tko..najraj kupujejo do 12k. tega gor bo vzel pa nekdo, ki ve kaj vec in vidi dlje kot svoj nos.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 962
  • Avtomobil: Rog

Tema o prodaji vozila, a potem berem 4 od 4 strani o ceni vozila.

Kje si stari bmwslo? :(

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 929
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Tema o prodaji vozila, a potem berem 4 od 4 strani o ceni vozila.

Kje si stari bmwslo? :(

Včasih tud ni bil razpon cen 20.000 eur od najcenejšega do najdražjega primerka iste serije...

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 114
  • Avtomobil: avtomatik

dodaj dmv pa dobis neko osnovo.

14%

LP A.

:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Skip
Skip
  • Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: E34&E39

Katera stran je to?

Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 139
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Mobile.de
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti
    • Andy04 in Skip uporabnikom je všeč to sporočilo