Skoči na vsebino

P: 2010 E91 335d M-Sport

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
90 odgovorov v temi
bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 857
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Rossi ti kaj pove?
Včasih je zmagoval hahaha
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 895
  • Avtomobil: vse po malem

Z opremo je res naložen in dvomim da bo kdo naštel več kot nekaj brezveznih manjkajočih malenkosti.
JE pa zanimivo kako različne so cene E90/91. Recimo da si komot pripelješ tri komade 320d brez opreme enakega letnika za ceno naložene 335d. Že 330d bi bila verjetno najmanj 5k manj. Pri E46 pa so recimo 330d imele morda 20% višjo ceno, naložene ene 50% mogoče od oskubljenih 20-k.

Se že ve kaj bo nadomestilo tole E91?

@Jerry tiste nalepke so za enega dedija, ki vozi Moto GP  :laugh

On ne vozi motoGP on je motoGP.
Prikaži več možnosti
    • Windy, Afganzo in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 971
  • Avtomobil: Rog

pustite djedu užitek pri prodajanu

Prikaži več možnosti
    • bedolin in Afganzo uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 042
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Rossi ti kaj pove?
Včasih je zmagoval hahaha

Zdaj ko sem poguglal sem videl da je en motorist, ne spremljam te scene, sem mislil da je fuzbal... hvala.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 266
  • Avtomobil: OOOO

pač v oglasu si napisal v opombe nekaramboliran, enostavno če nisi 100% tega ne napišeš, je pa teško bit če nisi prvi lastnik 100%

Verjetno je premeril avto in je komplet v prvi barvi. Verjetno je ob detajlnem pregledu nekdo pogledal tudi sraufe in ostalo in videl da so nebarvani in neposkodovani.
Seveda to ne zagotavlja, da avto ni bil karamboliran. Ampak saj pa nismo zdaj forenziki, da bi lahko nekomu zagotavljal 100% nekaj.

Pa nikogar ne zagovarjam, ampak avto je specificen in kdor si ga zeli, bo pac vse preveril in se zmenil za pravo ceno. Jst sem takega s slabso opremo skoraj kupil. In se danes mi je zal da ga nisem- ga je kolega, ki ga ves cas vozi popolnoma brez tezav, vecinoma po AC po omejitvah z obcasnimi izleti dosti cez. Razlika v stroskih glede na mojo kosilnico so bistveno manjsi kot sem mislil. Motor je pa biser z lepim potencialom za tuning. Pri tem je treba zaradi navora pazit na menjalnik, ki je ozko grlo.
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 476
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

V čemu je fora teh 46 nalepk, je to kakšna fuzbal fora ali kaj? Sem že večkrat videl to nalepljeno, pa nikoli ne vem kaj pomeni... sicer pa lepa oprema.

Fan e46 modela, eni so pa obsedeni z e93. Pač svašta.. :)
Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW F10 M550d

Vsa oprema,dej prosim ne nabijaj,,,,
Je zelo dobro opremljen,za zacetek iz slik se vidi da niva ledvenega dela napihljivega,pa verjetno se najde se kaj...

yamasaki kaj? Česa nima?? Oba sedeža imata gumb, s katerim širiš in ožaš ledveni del(čutiš kako ti stiska hrbet skupaj) oz. če si mislil kaj drugega...po spisku na BMW je imel vso opremo ki si jo lahko dodal na E90...seveda M3 kot oprema je imel drugačne sedeže, in drugi menjalnik....vse ostalo je na tej trojki....tisti tvoj 'verjetno' je pa samo nabijanje :P

...in se strinjam velikomalo; on je motogp :D

Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik

p.s. bvogri  

....načeloma gledam že kake pol leta M550d f10 ali 535i f10, ampak spet isti problem, ne najdem ga z full opremo pod 30k. 

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 470

yamasaki kaj? Česa nima?? Oba sedeža imata gumb, s katerim širiš in ožaš ledveni del(čutiš kako ti stiska hrbet skupaj) oz. če si mislil kaj drugega...po spisku na BMW je imel vso opremo ki si jo lahko dodal na E90...seveda M3 kot oprema je imel drugačne sedeže, in drugi menjalnik....vse ostalo je na tej trojki....tisti tvoj 'verjetno' je pa samo nabijanje :P
...in se strinjam velikomalo; on je motogp :D

Lahko da ima potem tisti dolgi gumb za to,ponavadi je to na okroglem ki je prost.
Ok ce ze hoces,sem mogel kar pomisliti....
Keyless go,webasto original,mogoce nima zatemnitvenih ogledal zunaj,kompas,gumbe za odpiranje garaznih vrat....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 857
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Razen Webasta in zatemnevanja zunanjih ogledal nepomembna oprema.

Zanimiva izbira za naslednji avto. Boš pa verjetno pogrešal voznost serije 3 ker pri F10 se dimenzije in teža že kar čutijo...
Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik

Razen Webasta in zatemnevanja zunanjih ogledal nepomembna oprema.

Zanimiva izbira za naslednji avto. Boš pa verjetno pogrešal voznost serije 3 ker pri F10 se dimenzije in teža že kar čutijo...

Keyless Go ima(ključ v žepu), ima zatemnitvena ogledala, kompas nevem kje bi lahko bil in zakaj bi se rabil(načeloma imaš na navigaciji strani neba), gumbe za odpiranje garaže ima(zraven šibedah gumba), webasto pa pojma nimam, tako da si verjetno zmagal ti :D

bvogri; vem, sem vozil prejšnji teden M550d iz Ptuja in ja, avto je dosti večji, manj okreten in z slabšo lego na cesti(ma je bolj problem zanj to, da ima E90 odlično lego na cesti, ne da je F serija slaba). :D

Prikaži več možnosti
    • bozzicek je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 153
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

22k€ je bila cena od enega 335i, z lepo opremo in izgledom, leta 2016. Tako da, ce je drago ali ne, naj presodi vsak sam. Razumem prodajalca, ne razumem.pa ljudi ki niso niti potencialni kupci, klasika na bmwslo ;)

Ze za voljo takih vztrajaj pri ceni! Koga pa bo avto dejansko zanimal, bo ga prisel pogledat, pa te vprasal, cuj ded, je kaj maneverskega prostora pri ceni ali ne? In tu se odvija dogajanje, ne na ceni in komentarjih le te, na bmwslo forumu.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Opreme je res dosti, ni pa vse  :-D 

Evo bom še tu napisal kaj sem jaz v 20min opazil kaj manjka:

Webasto, kompas v vzratnem ogledalu, Individual usnjena armaturka, vlečna kljuka, zavesice na zadnjih steklih, HK ozvočenje ni bilo najboljše, obstaja tudi individual audio, TV modul, DAB modul,ski bag, M performance dodatki, atermično vetrobransko steklo (climate comfort windscreen). Combox tudi ni v spisku opreme, CD izmenjevalec. Vzratna kamera je bila pri E9x seriji? Dosti stvari bi še lahko naštel, samo ne vem, če so sploh bile v E9x...

Urejal panki_86, 18.08.2019, 19:35.

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 855
  • Avtomobil: bel traktore

Zase vem, da za takšen denar ne gledam e91, ampak f31 pa četudi samo 330d. Ali pa še kakšnega jurčka zraven za 335d. Sem pa tudi takšen voznik, lastnik, ki mi ful oprema ne pomeni nič na avtu. Meni pomeni le tista oprema, ki jo moja "glava" potrebuje oz misli da jo

Prikaži več možnosti
    • Donki kong in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 511

Sej a ne gre 330d f30 boljs kot 335d v e90, ze na racun menjalnika?
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 855
  • Avtomobil: bel traktore

Pomojem je kar nekje tam-tam, ali je pa F 330d hitrejša. Saj je vsako novo generacijo tako...

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 476
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

....načeloma gledam že kake pol leta M550d f10 ali 535i f10, ampak spet isti problem, ne najdem ga z full opremo pod 30k. 

Bi te mogoče zanimala f31 2015 335xd, ni full load.. Se pa jo lepo da dodelat z opremo, saj je osnova lepo opremljena (radar, panorama, hud..). Več na zs..

Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik

Kakor jaz vem, M Performance ni obstajal leta 2010 in je štartal z M550d ter X5 M50d: https://f10.5post.co...ad.php?t=658103, Mislim noo, katera (ne M3) je pa imela usnjeno armaturno, zdaj ste pa že picajzli...s to opremo ki mi jo naštevate verjetno niti ne obstaja primerek...vsaj v Evropi. CD izmenjevač?? Pa če je človek dal notri Bluetooth povezavo in USB?? Valjda je skenslal CD izmenjevač...Wtf?? Vzratna kamera ni obstajala za E90!! Zatemnjene šipe so, zakaj zavesice?? 1. lastnik ima 60let. Dovolj dej, ki vidim da mi že opisujete razstavni exponat, ki ne obstaja...ajaaaaa, pa rokavičk od BMWja tut nisem dobil zraven...a večina od vas sedi na dilah :/

Urejal Afganzo, 19.08.2019, 07:36.

Prikaži več možnosti
    • OffsummeR, mihaing, bozzicek in 6 ostalim je všeč

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 860
  • Avtomobil: e92 325i

Kakor koli obračas afganzo.... Ni vreden tega denarja, sem imel pred kratkim podobno težavo in sem moral it konkretno pod zastavljeno ceno, da se je zadeva prodala.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 574
  • Avtomobil: kombi

Res je, cena je lol, avto je star 10let in ima prevoženih čez 200k, za 12-13k bo šel

Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč