Skoči na vsebino

P: 2010 E91 335d M-Sport

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
90 odgovorov v temi
miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 525
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Težko je danes prodat rabljen avto tega ranga, pač treba je ceno spustit še vsaj 20% od najslabšega možnega scenarija, za katerega si bil prepričan da se ne bo zgodil.

Največkrat potem prodajalec avto raje obdrži in vozi dalje, saj ne more požreti tako velike izgube.

Še en forumaš v sosednji temi ki prodaja f11 530 je dobil dokaz da je tako. Ceno ima nastavljeno na krepko čez 30k ponudbo je pa dobil za 25? ..Pa še to prek telefona, brez da bi ponudnik sploh prišel avto pogledat, kar je itak totalno neresno..

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 178
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Avto je nedvomno odlicno opremljem, zgleda res lep, ampak je pa star 9 let in pol z 200.000 plus kilometri, odkupna cena po ET je 8300€, na to ceno dodas 2000€ kolikor trgovci odbijejo za svojo prpvizijo pa se extra 2000€ za opremo to je 12 dejmo rect 13.000 ne pa 19.000. Sorry, ampak to je res mal smesna cena. Ampak verjetmo itak nimas namena prodajat.
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 525
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

13.000 ja. Ampak ko ga za tolk daš na anet te za tak avto pokličejo ene 2 ali 3 je mojstri, ki ti ponudijo 11 pa roka. In kaj boš pol? 

Jst mislim, da bo realno težko šel za več kot 12..

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 861
  • Avtomobil: bel traktore

...za 12 mogoče, če se bo našel resen kupec, ki bo iskal nekaj nad današnjim standardom... Tako da ja, najbolje da dodaš še bmw rokavčke

prodajalec, ne razumi vsega skupaj napačno, kar se mene tiče, sem vesel zate, če dobiš svojo zamišljeno min ceno ali pa max. Samo realnost je žal drugačna. Danes se Kupujejo mlinčki, močnejše izvedenke je težko prodati. Zatakne se že pri cestnini, kar je absurd v povezavi z značko bmw. Kje so potem še ostale stvari, kot je poraba, kakšen liter več olja pri servisu ipd.. Se pa da prodati vsak avto, ampak šele takrat, ko je cena za določen avto ugodna, to je nižja od same vrednosti.

Ti želim da ti uspe, samo čez moje oči, za ta denar nebi gledal tega letnika ter seveda modela e9x

Prikaži več možnosti
    • nejči in Afganzo uporabnikom je všeč to sporočilo

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 021
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Poleg tega mogoče še razmišljaš, kaj bo ko boš prodajal ta avto, ko bo star 15 let in bo verjetno blizu 300.000. Potem te pa res vse mine.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 645
  • Avtomobil: /

Če te boli izguba, imaš pač predrag avto.

Zame je 15 jurjev/leto izgube na avtu sprejemljivo, če so moji prihodki vsaj nad 100k/leto. Vse ostalo je balkanski prijem "imam avto, ki si ga ne morem privoscit".

Ravno včeraj sem za relaksasijo pral svojo kanto in je v boksu poleg mene par pral novega C3. In je tip malo s prstom počohal po plehu, pa se baba zadere na vsak pljuča "NE Z ROKAMI!!!".

Vsak pri sebi mora biti iskren, kje je pain point, ko te boli K za kakšno stvar :).

LP

Urejal PIC, 19.08.2019, 09:58.

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 861
  • Avtomobil: bel traktore

...pa da ne zaćnemo z verigo... Četudi je bil avto vzdrževan tako kot je treba, je število prevoženih kilometrov vseeno 200tkm. Sedaj pa pogledaš kakšno vozilo lahko dobiš za ta denar, ki je novo ali veliko novejše ter v garanciji... 

Pa zopet (edino veriga) ne leti samo na dotično vozilo. Veliko nas je bilo, ali pa smo v podobni situaciji

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 748
  • Avtomobil: skunk :)

Če je že toliko "OT", ga je pa lahko še malo. 
Kako je pa kaj z napakami in težavami pri 335d? Keten verjetno še ne trga tukaj, ne? :-D

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 582
  • Avtomobil: F11

Seveda ketna je problematična kot cena :D 

Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 322

Kupis, imas za vikend voznjo in cez 5 let prodas za ne bistveno nizjo ceno, je le 335d z odlicno opremo. Avto isce specificnega kupca in ne tiste, ki se 2.0 kubiture ne zmorejo zadovoljivo vzdrzevati.

Sorry za smetenje, noben ne bi bil vesel, da se tako smeti tema. Cena je pac zadeva med kupcem in prodajalcem.
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Kakor jaz vem, M Performance ni obstajal leta 2010 in je štartal z M550d ter X5 M50d: https://f10.5post.co...ad.php?t=658103, Mislim noo, katera (ne M3) je pa imela usnjeno armaturno, zdaj ste pa že picajzli...s to opremo ki mi jo naštevate verjetno niti ne obstaja primerek...vsaj v Evropi. CD izmenjevač?? Pa če je človek dal notri Bluetooth povezavo in USB?? Valjda je skenslal CD izmenjevač...Wtf?? Vzratna kamera ni obstajala za E90!! Zatemnjene šipe so, zakaj zavesice?? 1. lastnik ima 60let. Dovolj dej, ki vidim da mi že opisujete razstavni exponat, ki ne obstaja...ajaaaaa, pa rokavičk od BMWja tut nisem dobil zraven...a večina od vas sedi na dilah :/

CD izmenjevalec in zavesice tudi sodijo pod opremo, ali se motim? Če je MAX oprema bi tudi moral imeti to, pa makar je to brezvezna oprema. CD izmenjevalec je tebi brezvezna oprema, enim pa ni, ker poslušajo originalne CDje, sploh Nemci. Če mi nebi ti pisal PM, kak nimam prav da BMW z Max opremo ne obstaja, ti tudi jaz nebi iskal igle v senu.... Kak veš da ne obstaja E91 z usnjeno armaturo? Če smo že picajzli, potem je vsaki avto z usnjem, navi in xenonom max oprema? Sem ti že rekel da imaš ogromno opreme, ni pa to vsa oprema kar je bila na voljo leta 2010 v E91...
Jaz imam tudi v moji E61 grete, ventilirane in aktivne (to kar eni pravijo masaza) comfort sedeže, asistenta za dolge luči, gumbe za garažo (Homelink), Softclose, CIC, Combox, webasto na daljinca, dynamic xenon, dynamic drive,... pa ne trdim da imam max opremo, čeprav imam dosti več od 90% E61 iz leta 2005 :)

Urejal panki_86, 19.08.2019, 10:29.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Aja pa CIC v E61 leta 2005 ni obstajal, Combox, pa nikoli ni bil tovarniško v E61, je pa bil leta 2010 v E91 ( moj je iz E91 2010)
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 870
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Pa kva drekate s to opremo! Jebo vas kljuka in zavesice ter podobni bullshiti.
Avto ma noro opremo in motorizacijo, hvala bogu ni X-drive.
Cena se pac prilagodi, za lapace je vedno previsoka :ok
Prikaži več možnosti
    • MajoR in tomazic89 uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 748
  • Avtomobil: skunk :)

Sem mislil, da boš napisal "kva drekate z E91!" glede na tvoje zadnje poste  :hihi :peace

Za pralni stroj in susilc furat je E39 Touring zakon.

Mah po vseh te mlinckih se mi kr dvigne, ko zalaufam 530dTA  :ok2

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 197
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

@Davidf1, ce bi imel 540iA bi imel ze vec otrok kot ih imas :ok2

Sorry, moral sem :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Jaz sploh nisem začel, ampak mi je avtor teme pisal privat sporočilo preden sem sploh pisal v tej temi, da ima kao Max opremo. Zdaj ko sem mu pa odgovoril, pa je že vse to nepotrebna oprema, vsi ostali pa mislite da ga jaz drkam za opremo... Vseeno, želim mu srečno prodajo :)

Urejal panki_86, 19.08.2019, 14:00.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 527

Gre se za pojem, ki ga navaja: “max oprema”
Kot da bi rekel max poln 100litrski sod pira, notr pa 95l. A je to max?
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 870
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Sam navajat vlecno kljuko recimo je brezveze. To je avto za vozit in ne delovna mula, kljuka je samo dodatna teza.
Pa HK spila vrh glave. Enim je ze stock ozvocenje v E39 dovolj.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Sam navajat vlecno kljuko recimo je brezveze. To je avto za vozit in ne delovna mula, kljuka je samo dodatna teza.
Pa HK spila vrh glave. Enim je ze stock ozvocenje v E39 dovolj.

Za brezveze je tak več kot pol opreme, če je ne uporabljaš. Mogoče bi se kdo peljal z vodnim skuterjem na morje in užival v vožnji E91? Samo ne more, ker ima vso nepotrebno opremo noter, nima pa takrat potrebne kljuke. Se strinjam da HK spila vrh glave, ni pa to najboljše v tem avtu. Sam je v eni temi napisal da je dosti drazje B&O v F10...

Urejal panki_86, 19.08.2019, 14:55.

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 383
  • Avtomobil: 325d F31

HK je samo ime. Špila pa slabo.
Prikaži več možnosti