Skoči na vsebino

P: 2010 E91 335d M-Sport

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
90 odgovorov v temi
Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 321
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Pri meni HK spila prav super. Sem primerjal z HI FI sistemom z 8 zvocniki v X3 iz leta 2005, pa je kar razlika. Pa drugace HI FI ni slaba izvedba proti nekaterim drugim avtom, ki je res prava zalost.
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 270
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Imam HK in je zadovoljivo. Predvsem dela dovolj naglas za moj okus. Je pa daleč od kvalitete, sploh od zunaj je slišat kako vse brenči ko basi tresejo (pa sploh ni treba dat naglas).

Bi imel raje navadno ozvočenje? Nikakor. Torej mislim da je dobro, ni pa vrhunsko.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 878
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Navadno v e90 je slabše od Cordobe 2001 ali pa tam tam. Res bolj bedno ne gre. HK je velika razlika.
Pri e46 enako recimo...

Ni pa to high end sistem. Je pa dosti da si kak komad nabijes malo glasneje in da je kvaliteta če nisi ravno audiofil povsem na ravni.
Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: BMW F10 M550d

22k€ je bila cena od enega 335i, z lepo opremo in izgledom, leta 2016. Tako da, ce je drago ali ne, naj presodi vsak sam. Razumem prodajalca, ne razumem.pa ljudi ki niso niti potencialni kupci, klasika na bmwslo ;)
Ze za voljo takih vztrajaj pri ceni! Koga pa bo avto dejansko zanimal, bo ga prisel pogledat, pa te vprasal, cuj ded, je kaj maneverskega prostora pri ceni ali ne? In tu se odvija dogajanje, ne na ceni in komentarjih le te, na bmwslo forumu.

Se strinjam s teboj in cena ni ZADNJA....kje pa sploh piše da nisem pripravljen spustiti....mislim da sem nekje to tudi napisal....mogoče na avto.net...sry...tukaj eni kar tlačijo besede v usta drugih

...neglede na vse, mi še noben ni postal linka od te takozvane E9x z vso mojo opremo in z vsemi tistimi natikači in tunerji in vlečne kljuke...jaz ga nisem našel ne na mobile, ne na autoscout24...mogoče je bil delan za papeža... :P
....uglavnem se oproščam in grem takoj vložiti tožbo proti BMW Koper, ker so se mi zlagali da je polna oprema :P (očitno nimajo pojma) hahahahahaaaaa in pol grem v kot razmišljati o svojih dejanjih...
Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik

CD izmenjevalec in zavesice tudi sodijo pod opremo, ali se motim? Če je MAX oprema bi tudi moral imeti to, pa makar je to brezvezna oprema. CD izmenjevalec je tebi brezvezna oprema, enim pa ni, ker poslušajo originalne CDje, sploh Nemci. Če mi nebi ti pisal PM, kak nimam prav da BMW z Max opremo ne obstaja, ti tudi jaz nebi iskal igle v senu.... Kak veš da ne obstaja E91 z usnjeno armaturo? Če smo že picajzli, potem je vsaki avto z usnjem, navi in xenonom max oprema? Sem ti že rekel da imaš ogromno opreme, ni pa to vsa oprema kar je bila na voljo leta 2010 v E91...
Jaz imam tudi v moji E61 grete, ventilirane in aktivne (to kar eni pravijo masaza) comfort sedeže, asistenta za dolge luči, gumbe za garažo (Homelink), Softclose, CIC, Combox, webasto na daljinca, dynamic xenon, dynamic drive,... pa ne trdim da imam max opremo, čeprav imam dosti več od 90% E61 iz leta 2005 :)

...po tej logiki avto, vsaj za BMWja e9x govorim, ne obstaja full optional? Oziroma če že, daj mi prosim link pripopaj...res si želim videt to čudo :D
Prikaži več možnosti

Afganzo
Afganzo
  • Uporabnik

Jaz sploh nisem začel, ampak mi je avtor teme pisal privat sporočilo preden sem sploh pisal v tej temi, da ima kao Max opremo. Zdaj ko sem mu pa odgovoril, pa je že vse to nepotrebna oprema, vsi ostali pa mislite da ga jaz drkam za opremo... Vseeno, želim mu srečno prodajo :)

Res je, pankija sem jaz podregal :D

Kupis, imas za vikend voznjo in cez 5 let prodas za ne bistveno nizjo ceno, je le 335d z odlicno opremo. Avto isce specificnega kupca in ne tiste, ki se 2.0 kubiture ne zmorejo zadovoljivo vzdrzevati.
Sorry za smetenje, noben ne bi bil vesel, da se tako smeti tema. Cena je pac zadeva med kupcem in prodajalcem.

Se opravičujem, ker ne znam z enim postom vsem odgovoriti...

Začetnik se strinjam...zato se napiše v naslov 335d, ehhh mogoče bi moral napisati prodam avto z 297 evri cestne takse...da velika polovica niti ne klikne :P

Kupis, imas za vikend voznjo in cez 5 let prodas za ne bistveno nizjo ceno, je le 335d z odlicno opremo. Avto isce specificnega kupca in ne tiste, ki se 2.0 kubiture ne zmorejo zadovoljivo vzdrzevati.
Sorry za smetenje, noben ne bi bil vesel, da se tako smeti tema. Cena je pac zadeva med kupcem in prodajalcem.

Se opravičujem, ker ne znam z enim postom vsem odgovoriti...

Začetnik se strinjam...zato se napiše v naslov 335d, ehhh mogoče bi moral napisati prodam avto z 297 evri cestne takse...da velika polovica niti ne klikne :P
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 664
  • Avtomobil: E61 535D

...po tej logiki avto, vsaj za BMWja e9x govorim, ne obstaja full optional? Oziroma če že, daj mi prosim link pripopaj...res si želim videt to čudo :D

Saj to sem jaz razlagal v eni temi, da BMW z max opremo ne obstaja.
1. Zato ker je dosti stvari pogojenih. Če imaš eno, ne moreš imeti drugega kot npr. pri E6x lahko imaš aktivni sedež, ali pa aktivne bočne oprijeme, oboje skupaj ne obstaja. Če imaš 535d ne moreš imeti Xdrive in ne moreš imeti ročnega menjalnika (za E60/E61 govorim)
2. Ali pa ni smiselno. Kot naprimer zatemnjena stekla in zavesice, ali pa M paket z Individual volanom....

Nimam nič proti tvojemu avtu, ne me narobe razumeti. Res je pravi mašin pod havbo in ima ogromno opreme, verjamem da je lepo ohranjen in redno vzdrževan, samo napisal sem kar sem jaz opazil da manjka od opreme. Cene ne bom komentiral, ker nisem kupec. Tako kot sem že prej rekel, želim ti srečno prodajo :)

Urejal panki_86, 19.08.2019, 17:33.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Se pravi ne obstaja bmw z vso razpolozljivo opremo. Ce pa ima bmw vso opremo, ki jo je mozno stlacit v dolocen model, potem to pomeni, da ima maximalno opremo. Vsaj jaz si tako razlagam. Ker logicno je, da oprema, ki se med seboj izkljucuje ne gre v en avto. Ampak se vedno ima lahko avto vso mozno opremo, ki je na voljo za tisti model.
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

....uglavnem se oproščam in grem takoj vložiti tožbo proti BMW Koper, ker so se mi zlagali da je polna oprema :P (očitno nimajo pojma) hahahahahaaaaa in pol grem v kot razmišljati o svojih dejanjih...

Eni prodajalci res nimajo pojma. Jaz sem pred cca 10imi leti imel Forda Focusa MK1 2003 letnik 2.0i 16v. Sel sem v MB k Šerbineku (takrat je še bil pooblaščeni Ford prodajalec in servis) in vprašal katero opremo imam. Dal sem VIN in mi je na pamet rekel da Trend + dodatne opcije. Pa mu pravim da imam ESP, on pa meni da na teh Focusih ni obstajal. Na koncu je prišel z menoj do avta da sem mu pokazal ESP tipko in lučko pri zagonu vozila. Po enem mesecu je bil kolega v Švici, pa mi je slikal isti model Focusa z enako nalepko Carving. Po iskanju na netu sem zvedel da nimam Trend opreme, ampak Carving opremo, ki je bila samo za Švicarski trg. V Carving opremi je bil potovalni računalnik, avtomatska klima, ESP, avto je bil malo višji od ostalih, meglenke, gretje vetrobranskega stekla (prav mrežica v steklu), 16 alu platišča, športni števec in ročica menjalnika. Toliko o tem kaj je pooblaščeni serviser vedel o moji opremi...
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik

Se pravi ne obstaja bmw z vso razpolozljivo opremo. Ce pa ima bmw vso opremo, ki jo je mozno stlacit v dolocen model, potem to pomeni, da ima maximalno opremo. Vsaj jaz si tako razlagam. Ker logicno je, da oprema, ki se med seboj izkljucuje ne gre v en avto. Ampak se vedno ima lahko avto vso mozno opremo, ki je na voljo za tisti model.

Nevem kaj bi ti ogovoril, za mene to potem ni vsa oprema, če nekaj kaj je na tem modelu obstajalo, ta avto nima, ker iz določenih razlogov ni mogel imeti.
Zato pa pravim da BMWja z max opremo ni, pa verjetno nisem edini, ki tako pravi.
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 660
  • Avtomobil: /

MAX oprema pomeni vsa možna neizključujoča oprema. Logično.

Prikaži več možnosti
    • Cdriver je všeč

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Jaz si kot max oprema predstavljam avto v katerem je vse kar je lahko. Ker pa sedezi obstajajo komfortni in sportni naprimer je logicno da obojih ne mores imet in se moras za ene odlocit. In isto je pri veliko drugih kosih opreme. Eno z drugim ne gre, pa se je treba za eno odlocit. Jasno pa, da v avtu ne more bit vsa oprema, ki obstaja, ker so izdelali vec razlicne opreme za razlicne tipe kupcev. Vsi imamo drugacne potrebe in zelje, ki jo pri bmw poizkusajo zadovoljit tako z razlicnimi izvedenkami motorjev kot z razlicno opremo.
Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 je všeč

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 060
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

V bistvu res nima veze. Avto je lepo opremljen, cena je visoka, koliko je previsoka, če je, bo pokazal pa trg.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 535
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Fajn bi blo, da bi prodajalec, ce, oz. ko bo prodal ta avto, tu se to povedal, pa za kolk je na koncu res sel.
Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 918
  • Avtomobil: Becikl

Fajn bi blo, da bi prodajalec, ce, oz. ko bo prodal ta avto, tu se to povedal, pa za kolk je na koncu res sel.

Zakaj že?

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 838
  • Avtomobil: Mesanec

Potemtakem noben avto nima vse opreme, nihce nima npr xenon in navadnih luci naenkrat...avto ima prakticno vso opremo, za razliko od nekaterih z vso opremo ki imajo klimo pa alu felge...
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 060
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Za hec. Zakaj pa ne? Če mu ne bo nerodno, res ne vidim težave zakaj ne bi povedal. Razen seveda če bo novi lastnik tega ne bo želel. Dejansko bi bilo zanimivo vedeti za marsi kateri avto, ki ima visoko nastavljeno ceno, za koliko se je na koncu prodal. Je pa res to stvar prodajalca in kupca. Se mi pa zdi, da ravno take prodaje kot je ta, dajejo pogum tudi ostalim prodajalcem in potem še oni dvigujejo cene.

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti
    • Afganzo je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 402
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Potemtakem noben avto nima vse opreme, nihce nima npr xenon in navadnih luci naenkrat...avto ima prakticno vso opremo, za razliko od nekaterih z vso opremo ki imajo klimo pa alu felge...

Imajo, ampak samo tisti ki so tovarniško "full option". Nimajo vse znamke tega, bmw in mercedes imata recimo pakete za nižje in srednje modele, za luksuzen razred pa ne, tam si vsako stvar naročiš in plačaš posebej. Največ "full option" paketov prodajo v USA, jaz sem imel recimo volvo 960 s takim paketom, avto je bil diplomatska izvedba, če so ga lahko kupili tudi drugi sicer ne vem, je pa imel posebno oznako da je delan za diplomate. Ta avto je imel dejansko vse kar je takrat obstajalo od opreme, ampak to je volvo, na bmwju ali mercedesu tega še nisem videl. Tako da bmw z "vso opremo" je fama, ne samo zato ker se določeni kosi opreme med seboj izključujejo, pač pa predvsem zato ker njihove luksuzne serije nimajo paketov opreme in je dokupit vse opcije prvič predrago, drugič nesmiselno (vedno se najde nekdo, ki mu iz tega ali onega razloga en kos opreme ni všeč in ga noče imet na avtu) in tretjič je to samo odvečna teža, ki na koncu zmanjša zmogljivosti avta. 

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • panki_86 in Afganzo uporabnikom je všeč to sporočilo

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 939
  • Avtomobil: bel traktore

Na moji e91 je originalna kljuka, pa avto zaradi tega ni delovna mula. Kljuko uporabim za prevoz koles, potem se s prikolico kdaj zapelje kakšen napihljiv čoln, ter 1x sem sosedu pripeljal dvo ter trosed. Kar se mene tiče, je kljuka  pripomoček za aktivno preživljanje prostega časa. 

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 878
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Kljuka se vgradi pa je če jo potrebuješ...

In kaj zanimanja že? :D
Prikaži več možnosti