Skoči na vsebino

Menjava sedezev v e60

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1 odgovori na temo
Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW e39 523i & e60 520i

Zdravo,

mene pa zanima ce je ze kdo delal menjavo sedezev v e60. Trenutno imam nagledane ene komfortne sedeze, ampak je par problemov:

1. Sedezi so memory, jaz pa imam ''navadne'', torej samo elektricni pomik naslona, ter rocni pomik naprej/nazaj - ima to kak vpliv? Razen tega da pac memory funkcija ne bo delala...

2. Imam gretje sedezev, za ''nove'' pa nisem siguren

3. Avto je iz UK, pa ne vem ce ima to kak vpliv - voznikov sedez bi zdaj bil sovoznikov

4. Ne vem koliko je kompliciran sam postopek menjave sedezev....ko sem npr. menjal v e36 je bilo to ''trottelsicher'' - 4 vijaki in je to to

Se priporocam za mnenja/izkusnje :)

Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 051
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zdravo,

mene pa zanima ce je ze kdo delal menjavo sedezev v e60. Trenutno imam nagledane ene komfortne sedeze, ampak je par problemov:

1. Sedezi so memory, jaz pa imam ''navadne'', torej samo elektricni pomik naslona, ter rocni pomik naprej/nazaj - ima to kak vpliv? Razen tega da pac memory funkcija ne bo delala...

2. Imam gretje sedezev, za ''nove'' pa nisem siguren

3. Avto je iz UK, pa ne vem ce ima to kak vpliv - voznikov sedez bi zdaj bil sovoznikov

4. Ne vem koliko je kompliciran sam postopek menjave sedezev....ko sem npr. menjal v e36 je bilo to ''trottelsicher'' - 4 vijaki in je to to

Se priporocam za mnenja/izkusnje :)

Kolikor jaz vem o E60 mora bit avto ki bo doniral sedeže za v tvojega novejši kot je tvoj letnik, tako mi je rekel schumi ko smo se pogovarjali o tem. Ampak to je bilo pred leti, če se je vmes kaj spremenilo (če je zdaj kaj lažje) pa ne vem. Gretje se da priklopit, to da so iz angleškega avta pa tudi nebi smelo bit problem, edino mrežica ki javlja če je sedež zaseden je pri angležih na levi in ne na desni, ampak to se reši z uporom in prevezavo. Toliko v grobem, naj pove kdo kaj več ki je to že delal, oziroma nekdo ki se bolje spozna na štrom kot jaz.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti