Skoči na vsebino

Audi RS6 C8 2020

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
143 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 166
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Predelan Passat, oz. Superb..Avto za ovce ki nimajo pojma..  :ok2

Resno, meni pa avto nekako ne potegne. Ne vem preveč nekih ravnih površin, zgleda mi tako kot tisti lovec Lockheed f-117. Je pa dejstvo da Audi zadnje čase raztura na polno, A8 je potolkla 7er in S klaso, pri Suvih tudi Q8 pobira lovorike. V razredu kjer je A6, sta E klasa in 5er kot neka starčka. Edino z A4 ga nekaj serjejo, tisti je res neki krš napram G30 in C klasi. Kljub temu da imam trenutno v garaži C7 fl, sem prepričan da naslednji moj avto ne bo več Audi. Avto je drugače zanesljiv ko 100 m., tu Bmw nima za burek. Samo počasi vse skupaj postaja predrago, zato sem se nekako odločil da kupim Audi tehniko v cheap karoseriji (Touareg).  :ok  

Verjamem pa da je tole bombnik, čeprav jaz ne vidim smisla v velikih in močnih kravah. Ne vem kje takšen avto pride do izraza, mogoče na Nemškem autobanu?

Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 603
  • Avtomobil: new age e39

Kaksne stroške imas na c7?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaksne stroške imas na c7?

V mislih sem imel nabavne cene dobro opremljenih C8 in na splošno Audija. Z c7 sem imel stroške samo takrat ko sem ga kupil, drugače je pa že 55k km pri meni zvesti spremljevalec na poti.  :ok Zdaj se nekako počasi odločam o menjavi, defenitivno bo Suv. Všeč mi je hladilnik, vendar ne dam 50-60k za 4 leta starega in z 150k km. Sem pa nameraval narediti eno oslarijo in kupiti novega Kodiqa rs, full option, razen 7 sedežev. Pa je zadeva kulturni šok, v primeru da trenutno voziš C7.  :-D

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Hahah jst am mel enako. Gledam q7, pol sm ze klical v salon za Kodiak rs in ugotovil da mam super avto :ok2

Za 30k ni boljsega avta na trgu.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • Bavarec fan je všeč

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 438
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

kodiak je loh full option pa je proti A6 skret, zal. Mam kokega s ta prvim Q7, pa je sel gledag kodiak in v 2 minutah ugotovil da je skret napram Audiju
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

kodiak je loh full option pa je proti A6 skret, zal. Mam kokega s ta prvim Q7, pa je sel gledag kodiak in v 2 minutah ugotovil da je skret napram Audiju

Žal tako je, vse štima, oblika, fake zvok pri RS, zmogljivosti, garancija, oprema, cena... Samo ko pa se usedeš v njo, NO-GO. Že sredinska konzola je 1x ožja od Audijeve, ne ne gre pa da se ubiješ.  :crazy  :ok2  :laugh

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 838
  • Avtomobil: prdalica

C7 je trenutno za ceno od 20k - 30k EUR sigurno best buy v vseh možnih pogledih in željah. Ni da ni. 

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 564
  • Avtomobil: K 1200 RS

Pravite,da je Kodiaq posten avto itd,pa vseeno ni OK. Saj to je ze v zacetku jasno,da je audi "boljsi" od skode. Samo ko pa pogledas cene novih pa vec ni toliko boljsi. Ali pac-kakor za koga.jaz bi za enak denar vedno dal prednost novemu avtu z garancijo.
Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 088
  • Avtomobil: B8

Za 30k ni boljsega avta na trgu.

Je je. S pogonom na pravi strani pa 6-imi ognji :-D

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 779
  • Avtomobil: /

Predelan Passat, oz. Superb..Avto za ovce ki nimajo pojma..  :ok2

Resno, meni pa avto nekako ne potegne. Ne vem preveč nekih ravnih površin, zgleda mi tako kot tisti lovec Lockheed f-117. Je pa dejstvo da Audi zadnje čase raztura na polno, A8 je potolkla 7er in S klaso, pri Suvih tudi Q8 pobira lovorike. V razredu kjer je A6, sta E klasa in 5er kot neka starčka. Edino z A4 ga nekaj serjejo, tisti je res neki krš napram G30 in C klasi. Kljub temu da imam trenutno v garaži C7 fl, sem prepričan da naslednji moj avto ne bo več Audi. Avto je drugače zanesljiv ko 100 m., tu Bmw nima za burek. Samo počasi vse skupaj postaja predrago, zato sem se nekako odločil da kupim Audi tehniko v cheap karoseriji (Touareg).  :ok  

Verjamem pa da je tole bombnik, čeprav jaz ne vidim smisla v velikih in močnih kravah. Ne vem kje takšen avto pride do izraza, mogoče na Nemškem autobanu?

Js bi pa rekel, da je znamka ki raztura Mercedes. S klasa se prodaja nekajkrat bolje od A8 in 7ke. Vse od A klase pa do S-a imajo trenuntno top robo, dejansko so sposobni konkurirat Golfu in Bentleyu ter Rollsu hkrati. Ni znamke ki bi imela tak hud razpon avtomobilov, da o Gjih ki se noro prodajajo ne govorim. Na eni strani ti Mercedes uturi A klaso za 20 jurjev, na drugi je bila pa razprodana linija 6x6 Gjev za 850 jurjev. Pa se hypercar pride.. prakticno ni razreda, kjer ne bi bili v vrhu.

Touareg je super avto, pelje se super..sam noter ni na nivoju sploh. XC90, ki ga dobis ze za 35-40 jurjev, ga cist poseka po kvaliteti in filingu.
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

No, sam ne f10. Drug rang avta. Zal

Je je. S pogonom na pravi strani pa 6-imi ognji :-D

.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 754

Js bi pa rekel, da je znamka ki raztura Mercedes. S klasa se prodaja nekajkrat bolje od A8 in 7ke. Vse od A klase pa do S-a imajo trenuntno top robo, dejansko so sposobni konkurirat Golfu in Bentleyu ter Rollsu hkrati. Ni znamke ki bi imela tak hud razpon avtomobilov, da o Gjih ki se noro prodajajo ne govorim. Na eni strani ti Mercedes uturi A klaso za 20 jurjev, na drugi je bila pa razprodana linija 6x6 Gjev za 850 jurjev. Pa se hypercar pride.. prakticno ni razreda, kjer ne bi bili v vrhu.

Touareg je super avto, pelje se super..sam noter ni na nivoju sploh. XC90, ki ga dobis ze za 35-40 jurjev, ga cist poseka po kvaliteti in filingu.

Mečka je Mečka... Avto kot Mercedes še vedno sinonim avtomobizma po imenu in tako bo še 200 let... Prodajajo jih ko žemlje vse modele pa roko na srce... Če si kolčkaj poslovneža, direktora ali karkoli si valjda kupiš S klaso ne pa neke A8 pa bmw 7...

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa vem. V očeh večine jo vozijo 50+ stari fotri. Mene tes ne vleče na mecko. Plus taxi konotacija... Not my cup of tea.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 779
  • Avtomobil: /

To je bilo 10 let nazaj, danes MB med mladimi raztura. Imaš A klaso, CLA, sedaj neke manjše SUVe. Notranjost so zrihtal, da je no.1 na trgu..vse jim špila.

Men so res fenomen, da se lahko grejo tako širokega spektra od 20 jurjev do 1,5M, pa povsod razturajo. Ni razreda avtomobilov, kjer ne bi bil vsaj en njihov model med top 3. Najbolj se mi dopade pa to, da se lahko še vedno igrajo in ne ukinjajo vseh programov kot ostali. Nudijo V8 in V12, G 6x6, G6x6 landaulet, G 4x4 na kvadrat, S Cabrio Maybach, hypercar... Pa še v F1 so kralji. Maš filing, da če si tam inženir in ma tvoja ideja vsaj kanček potenicala, jo speljejo. Brand je res ful močn. Vsi ostali čist preveč gledajo kaj se splača in kaj ne..redki imajo jajce poslat na trg nekaj posebnega.

Urejal neicheq, 22.08.2019, 10:42.

Prikaži več možnosti
    • Kobal trans je všeč

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 213
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

meni je od trenutne game pri MB všeč:

-A vsi modeli

-GLB

-GT v v obeh obilkah

-S coupe

-G

C/E/S so vsi isti, pa že malo v letih. Njihovi derivati v SUV izvedbah pa prav tako.

Urejal dylan_dog, 22.08.2019, 10:46.

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 535
  • Avtomobil: E61 530dTA

To je bilo 10 let nazaj, danes MB med mladimi raztura. Imaš A klaso, CLA, sedaj neke manjše SUVe. Notranjost so zrihtal, da je no.1 na trgu..vse jim špila.

Men so res fenomen, da se lahko grejo tako širokega spektra od 20 jurjev do 1,5M, pa povsod razturajo. Ni razreda avtomobilov, kjer ne bi bil vsaj en njihov model med top 3. Najbolj se mi dopade pa to, da se lahko še vedno igrajo in ne ukinjajo vseh programov kot ostali. Nudijo V8 in V12, G 6x6, G6x6 landaulet, G 4x4 na kvadrat, S Cabrio Maybach, hypercar... Pa še v F1 so kralji. Maš filing, da če si tam inženir in ma tvoja ideja vsaj kanček potenicala, jo speljejo. Brand je res ful močn. Vsi ostali čist preveč gledajo kaj se splača in kaj ne..redki imajo jajce poslat na trg nekaj posebnega.

Pa še tovorni program....:)
LP
Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 754

Tako je pa še tam harajo... Saj v njihovem muzeju imajo kaj pokazat...

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Ampak fura pa noben od vaju MB. Al sm kej zamudu?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 453
  • Avtomobil: kombi

V sosednji temi sem vprašal med novo C-class in F30 razlike med vožnjo, pa pravijo, da se bmw boljše pelje.

Prikaži več možnosti

nalq4
nalq4

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 110
  • Avtomobil: BMW

Mercedes je Mercedes enostavno sinonim. Od osebnih vozil do tovornjakov, avtobusov..
Prikaži več možnosti