Skoči na vsebino

Audi RS6 C8 2020

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
143 odgovorov v temi
Sharkman
Sharkman

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 248
  • Avtomobil: Audi Q5 TDI

Kdaj bo dal Akrapovič roko gor na njega ?
kupit ću ga pa se provozat kroz Portorož
Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 583
  • Avtomobil: K 1200 RS

Lahko da je ze serijsko Akrapovic namontiran...
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 923
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Build quality je za mene absolutno na Audijevi strani. Ko sem leta 2006 kolebal med e46 cabrio in B6 cabrio me je preprical obcutek v kabini, sedezi, materiali v kabini so v prid Audiju. Sam prag pri vstopu je se "1x sirsi" v Audiju, masivni sedezi..., vse lepo zaprto, pri BMW se vidi podnozje sedrza, ozka vrata..., tudi oblikovno so mi Audiji lepsi. B6 cabrio je se vedno krasen avto, z nabitimi boki in ritjo, BMWju to manjka. Pa kabriob zame je samo platno- klasika. Mi je vsec, da Audi ni podlegel CC trendom, kjer se oblika podreja uporabnosti. Za stotinke mi pa dol visi. Pa da ne omenjam cefurskega faktorja. Toliko od mene.

Ravno ti boki in rit, skupaj s Passatovimi proporci koles, so v mojih očeh glavna hiba tega cabria. Ima ful lepo linijo platnene strehe, da si jo E46 lahko samo želi, samo je pa dokaj bajsast. Cabrio bi moral bit nizek in dolg, in to E46ki veliko bolje uspeva (da njegovega predhodnika, ki je iz tega doktoriral niti ne omenjam). Že dejstvo da imajo vse A5ke od njega dalje čisto drugačne proporce (beri: bolj "bmwjevske") ti pove marsikaj.
Tehnike in voznih lastnosti ne bom omenjal, na žalost nisem imel priložnosti peljati ne enega, ne drugega.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Ubereem
Ubereem
  • Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: RS2, RS4, RS6

Nova rs6 c8 je meni osebno grda. Sploh zadaj je katastrofa. Nisem je še videl v živo mogoče potem spremenim mnenje čeprav dvomim, da bi se lahko navadil na tak čuden zaključek avta. Mi je osebno prejšnji model lepši čeprav, to niso več neke omejene serije, vse skupaj je postal en velik marketing. C7 rs6 sem v enem letu videl več, kot obeh prejšnjih RS6 modelov skupaj...Sploh zdaj, ko so začeli tlačit dizle v S modele so pa sploh totalno brcnili v temo...

Prikaži več možnosti