Skoči na vsebino

K: Avto do 700e

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
10 odgovorov v temi
uporabnik332
uporabnik332
  • Uporabnik
  • Sporočil: 7

Kot zapisano v naslovu iščem avto do 700evrov + - ampak vsekakor ne čez 800e

Vsi modeli na 5-4 vrat dobrodošli pa ne preveč žejnih...

Zaželjeno je da se ve kaj o sami zgodovini vozila (Pred koliko km veliki servis,itd...)

Hvala

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 035
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

To bo pa že kar jeba...
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 836

Evo mislim, da moj lahko zadosti tvoje zelje oz. mislim da je popoln kar si napisal.

Prodam Passata Variant 1.8T, slovensko vozilo, letnik 1998, sive barve z klimo. Z znano lastnisko zgodovino.

Pomanjkljivost: ima za en prst rje pri prtljaznih vratih in pri zadnjem kolesu je se nekaj malega, ostalo brezhibno in na avtu deluje vse. 

Narejen veliki servis na 315.000 km (menjano vse kar je predpisano!), menjan akumulator, turbina je bila obnovljena, sklopka menjana (to dvoje v reziji prejsnjega lastnika).

Sam sem sem delal servise na 10.000 km ali se manj, vedno menjani vsi filtri, menjane vse tekocine, vkljucno z susilcem klime na zadnjem servisu. Napolnjena klima (kot je treba, torej vkljucno z menjavo olja).

Poraba, manj kot 8 litrov, imam pa tudi excel tabelo, kjer se lahko tocno vidi le ta, katero sem sam belezil.

Skratka avto je popolnoma brezhiben. V ceno je vkljucen tudi avtoradio Pioneer z CD MP3 in USB + Bluetooth prostorocno telefoniranje.

Avto je vozi in tankaj. Cena: 800 EUR.

Oglas imam tudi na avto.net, pac zacel sem z visjo ceno (kolikor sem ocenil, da je dejansko vreden glede na stanje), zdaj pa nizam in mislim, da sem zdaj res ze ugoden:

https://www.avto.net...t Variant 1.8 T

Avto ima tudi celoletno vinjeto in trenutno poln tank (BTW, ce pomislim, to dvoje in radijo, pa imamo ze 300 EUR ...).

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 330

Evo mislim, da moj lahko zadosti tvoje zelje oz. mislim da je popoln kar si napisal.

Prodam Passata Variant 1.8T, slovensko vozilo, letnik 1998, sive barve z klimo. Z znano lastnisko zgodovino.

Pomanjkljivost: ima za en prst rje pri prtljaznih vratih in pri zadnjem kolesu je se nekaj malega, ostalo brezhibno in na avtu deluje vse. 

Narejen veliki servis na 315.000 km (menjano vse kar je predpisano!), menjan akumulator, turbina je bila obnovljena, sklopka menjana (to dvoje v reziji prejsnjega lastnika).

Sam sem sem delal servise na 10.000 km ali se manj, vedno menjani vsi filtri, menjane vse tekocine, vkljucno z susilcem klime na zadnjem servisu. Napolnjena klima (kot je treba, torej vkljucno z menjavo olja).

Poraba, manj kot 8 litrov, imam pa tudi excel tabelo, kjer se lahko tocno vidi le ta, katero sem sam belezil.

Skratka avto je popolnoma brezhiben. V ceno je vkljucen tudi avtoradio Pioneer z CD MP3 in USB + Bluetooth prostorocno telefoniranje.

Avto je vozi in tankaj. Cena: 800 EUR.

Oglas imam tudi na avto.net, pac zacel sem z visjo ceno (kolikor sem ocenil, da je dejansko vreden glede na stanje), zdaj pa nizam in mislim, da sem zdaj res ze ugoden:

Avto ima tudi celoletno vinjeto in trenutno poln tank (BTW, ce pomislim, to dvoje in radijo, pa imamo ze 300 EUR ...).

Nisi dal linka od oglasa...
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Nisi dal linka od oglasa...

Sem dal, morda pa ni najboljse viden.

LINK DO OGLASA: https://www.avto.net...t Variant 1.8 T

Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 276
  • Avtomobil: F11 Msport

Najbolje, da tukaj nalozis slike, ker si dal link "tvojega" avtonet profila in ne prikaze oglasa.
Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 330

Sem dal, morda pa ni najboljse viden.

LINK DO OGLASA: https://www.avto.net...t Variant 1.8 T

Evo tvoj oglas: https://www.avto.net...t Variant 1.8 T

Pripete slike za predogled

• 35AB407F-07EF-48B4-89AA-BC4FD71A9D36.png

Urejal Donki kong, 24.08.2019, 21:20.

Prikaži več možnosti
    • bedolin in zlatajama uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 734
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Točno takega sem imel jaz samo da je bil bele barve, ful dober avto z oziroma na to da je folcvagen. UporabnikXY tega vzemi, ne bo ti žal.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • krt je všeč

dd1307
dd1307

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 495
  • Avtomobil: /

Tale je pa res lep, originalen brez brezveznega kiča, jaz bi ga vzel na tvojem mestu.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 734
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Tale je pa res lep, originalen brez brezveznega kiča, jaz bi ga vzel na tvojem mestu.

Res je, pa še stare tablice ima, med poznavalci to nekaj velja  :-D  :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti
    • dd1307 je všeč

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik

Se opravicujem! Sorry! Trapasti avto.net te redirecta na drug link ko kliknes na svoj oglas. Torej se enkrat link:

Drugace pa ja, stare tablice tudi kazejo da je imel avto res malo lastnikov (trije pred mano!). Tisti ki so pa bili so pa bili zelo vestni, sodec po stanju avta in kaj je vse zamenjano. Sam sem z njim naredil blizu 30.000k in lahko recem, da je izjemno zanesljiv.

Ima gor tudi ze zimske gume (continental, ne pa kaksen ling long lang iz vzhodnega timorja), tako, da je ze pripravljen na prihajajoco sezono.  :beer

Razlog prodaje je v tem, da ga preprosto ne potrebujem vec. Se tole - morda si pojdite ogledat konkurenco predno pridete po mojega, potem zagotavljam, da bomo hitro izpeljali nakup.

Urejal _peters_, 25.08.2019, 06:29.

Prikaži več možnosti
    • krt je všeč